Profile of Syrgjyn


Permbledhja

Syrgjyn
Admin
Send PM
Offline Offline
Posts:   3782 (0.588 per day)
Personal Text:   Gjallë
Vendndodhja:   SHBA
Data e regjistrimit:   31-10-2005, 12:20:11
Last Active:   15-12-2013, 15:44:17

Messages - Syrgjyn

1
Meta / Problem me forumin!
« ne: 26-04-2013, 00:33:46 »
Më thirri njeri? :d

BVDGF, llogaritë bllokohen vetëm nga adminët.

Sterio, ti e di shumë mirë që ne si komunitet këtu s'i kemi qejf përgjimet, as me prokurë dhe as me vendim gjykate...! :)


2
Meta / Problem me forumin!
« ne: 22-03-2013, 12:47:25 »
Aplikimi u miratua. Shiko se ka shumë aspekte për të marrë parasysh: prejardhja familjare, karakteri, referencat, arsimi etj. etj. :P

Seriozisht, kemi shumë dyndje nga robotët e spameve, kështu që me raste  mund të vonohet pak miratimi i regjistrimit.

3
Meta / Problem me forumin!
« ne: 17-02-2013, 20:34:20 »

perse nuk ndryshoj dot avatarin , te vendos nje nje foto psh?

me del kjo gjeja

Nje gabim është krijuar!
The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.
MbrapaProvoje tani.

4
Meta / Ndihme!
« ne: 17-02-2013, 20:29:09 »

Te lutem me thuaj pse ne telefonin tim e hap profilin dhe ne laptop nuk me hapet me te njejtin fjalkalim ?Cfare duhet te bej  ?


Përshëndetje!

Shiko nëse shkronjat e fjalëkalimit janë njësoj edhe në laptop. Për shembull, hap Notepad (jo Word) dhe shkruaje fjalëkalimin saktë aty, pastaj kopjoje dhe vendose te fusha e fjalëkalimit në forum.

Unë e hap forumin nga celulari, laptopi, desktopi etj. dhe nuk kam parë asnjë ndryshim -- qoftë me Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome etj.

5
Meta / Problem me forumin!
« ne: 23-08-2012, 20:28:56 »
Temat nuk duhen fshirë, përveçse kur vetë postimi që hap temën është jashtë rregullave.

Përgjigjet jashtë rregullave duhen fshirë dhe postuesi duhet njoftuar.

Në rast se tema del jashtë teme (...) apo kalon totalisht në sharje dhe fyerje, ajo mund të mbyllet.


6
Meta / Problem me forumin!
« ne: 23-08-2012, 19:27:15 »
Do ma sqarojë njeri mua se si është puna? Kush e shpjegon sa më shkurt e saktë do marrë çmim :D

7
Meta / Zeri Yt ne iPhone, iPod, etj...
« ne: 11-08-2012, 15:08:12 »

ket version e ke build-in me ket forumin qe perdor SMF.


Jo WAP, thashë.


ket zmadhimin e avatareve pasi 150x150 PX kerkon syze me byth kavanozi.


I kemi patur më të mëdhenj avatarët, pastaj i zvogëluam. Forumi nuk është Facebook apo MySpace. ;)

8
Café Zerion ツ / Zeri YT! ne Facebook
« ne: 07-08-2012, 17:27:26 »

Te gjithe ata qe me kan derguar kerkesa per te luajtur lojra si Poker, ose FarmVille, etc, se pari I kam fshire nga lista e shoqerise, pastaj i kam bllokuar, dhe pastaj I kam rraportuar si offendues seksual tek FBI.


 :O  LOL

Ide shumë e mirë...!  :ide

9
Meta / Zeri Yt ne iPhone, iPod, etj...
« ne: 07-08-2012, 17:24:40 »

Per tu bere, behet, por pyetja eshte se a ja vlen ?


E njëjta pyetje shtrohet edhe për aplikacionin :)

10
Tani që doli e vërteta në shesh, nuk mund t'ua hidhni situatave duke bërë budallaçkën...  hmmmmm:

Shkurt fjala, duhet të mësoni të mbani përgjegjësi për veprimet tuaja. :d


11
Meta / Zeri Yt ne iPhone, iPod, etj...
« ne: 07-08-2012, 10:14:31 »
iPhone, pfff. Po të kesh $$$ t'i paguash Apple liçensën, OK...

Mënyra më e mirë do të ishte që të krijonim një version mobile të faqes (jo thjesht WAP), që të mund të hapet në iPhone, iPad, Android, Windows Phone etj. pa qenë nevoja për aplikacione.

Unë e kam patur gjithmonë në mendje një version mobile dhe do ta bëj kur të kem kohë.

12
Meta / Problem me forumin!
« ne: 14-06-2012, 10:48:58 »

tani po e shikoj kete une....po kur une dhe nje pjese e mire u ankuan per nje antar ku ishe ti syrgjyn ta aplikoje pushtetin tend?


Drejtësia vonon, por nuk harron! :D

13
Meta / A shet zeriyt email-et e anetareve?
« ne: 14-06-2012, 09:33:09 »

A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)?


Jo.


A i shisni email-et e anetareve?


Jo.

14
Meta / Problem me forumin!
« ne: 08-06-2012, 14:30:11 »

o max e syrgjyn ,bekim etj..kto banet nuk aplikohen me ktu ?


Zbatohen.

15
Tema Aktuale / “Naftë në fshatin e Edi Ramës”
« ne: 08-06-2012, 13:40:02 »
"Silloooo...."

"Këtu ka naftë!"

16
Çudi, nuk funksionoka më mënyra e vjetër?!...  :O  hmmmmm:

17

Me ndihmoni dot me ndonje link "Sage 50" pls??


Për këtë programin e ke fjalën? http://www.sage.co.uk/softwaresolutions?productSuite=Sage%2050

18
Café Zerion ツ / Protestoj........
« ne: 15-05-2012, 14:14:11 »
Protestoj ndaj moskeqkuptimit të emrit tim :P

19
Café Zerion ツ / Protestoj........
« ne: 15-05-2012, 13:30:49 »
Protestoj ndaj mosbesimit si të vërtetë të arsyes së dhënë :)

20
Café Zerion ツ / Protestoj........
« ne: 15-05-2012, 13:14:48 »
Protestoj për protestimin e mësipërm pasi arsyeja dihet :d

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 236