Profile of The Pianist

×

Permbledhja

The Pianist Zërist

Stats for The Pianist
Posts:   3 (0.001 per day)
Personal Text:   melodia ime
Vendndodhja:   Tiane - Prizren
Data e regjistrimit:   15-04-2009, 20:58:05
Last Active:   08-10-2009, 13:05:24
Gjinia:   Mashkull
Age:   33
Offline Offline

Messages - The Pianist

1

  Ne letersine shqipe kuptohet qe shkrimatret qe kishin leksikun me te zhvilluar, kryesisht jane shkrimtaret e viteve te Rilindjes Kombetare...

2
Se pari desha te ju them juve te formulonit me çart pyetjen, sepse, nuk kuptohet se keni thene, fjale me dy kuptime, siç janë: Antonimet, sinonime etj., apo, rreshta qe kane dykuptimesi?!
                                         me respekt The Pianist

3

  Hmmm. Migjeni vertete ishte nje poet i mjerimit, por, te shikojme realisht veprat, dhe sukseset e cdo njerit vec e vec, kuptohet se Ismail Kadare eshte me i madhi shkrimtar i shqiptareve. Edhe pse une jam Adhurues i Driteroit dhe Lasgushit, realiteti ky eshte!!

Faqe: [1]