Profile of Thugette_Girl

×

Permbledhja

Thugette_Girl Zërist

Stats for Thugette_Girl
Posts:   639 (0.106 per day)
Vendndodhja:   Aty ku eshte e drejta e fjales dhe e mendimit.
Data e regjistrimit:   06-12-2004, 15:01:55
Last Active:   03-01-2006, 02:23:28
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - Thugette_Girl

1
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 08-12-2005, 09:27:05 »
Me vjen keq STalone...jam une njehere..gruaja do vij pas.. ;)

Ckemi naqe...mire ke qene?
Po pershendes dhe une gjithe tironcit...meqe te njoh ty Stalone... ;)dhe vertet  nese njerzit e tirones..jane sa cereku jot...vertet atehere..jeni shume te mire... :)

respekte sidomos  per ty Tironc...

2
Lojra / : Kete apo ate...?/ This or that...?
« ne: 04-12-2005, 10:26:39 »
Dashuri apo urrejtje...

3
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 04-12-2005, 09:46:49 »
Pershendetje te gjithve...

Ku e paskam naqen time Dolcen? ^o)

4
Qesh / : Motivet qe eshte me mire per te qene burre.
« ne: 28-11-2005, 00:11:08 »
hah te lezetshme Max...por ke harruar dicka.....
Meshkujt nuk mund te jene kurre femra..(sado te mundohen)Dhe gjeja me kryesore..Nuk mund te kene MENDJEN FEMER ...dhe  SHPIRTIN E NJE FEMRE.. ;)

5
Neser?Neser e pasneser kam punet m te zorshme te jetes time...te pakten deri me sot...shpresoj qe te ndahem mire...

6
Ndjenja / : Dashuria eshte brenga me e madhe ne bote!!
« ne: 22-11-2005, 19:32:45 »
Sado brenge qe te jete...perseri mendoj se do deshiroja te vuaja e ta jetoja ate brenge se sa te jetoja pa e provuar dashurine..

7
Pyetper / : Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
« ne: 14-11-2005, 17:32:24 »
Per mua eshte shkodra... ;)

8
Ndjenja / : Sa rendesi ka bukuria per ju ne dashuri?
« ne: 14-11-2005, 17:20:43 »
A sben me qen Fshatar a ndoshta spo dishe me i mjel lopet per at e ke i kena shit lopet mor moti edhe tek ne ka ardh demokracija- buken tamlin po e blejna tash veq rrym skemi..

lol hahah ur funny

9
Ndjenja / : Sa rendesi ka bukuria per ju ne dashuri?
« ne: 14-11-2005, 17:18:32 »
Mah sic dihet duhet te jet dicka qe te shtyn te pelqesh dike..deri aty sa ta dashurohesh ate...dihet qe ne fillim eshte paraqitja e jashtme....por mendoj...se pamja e brendeshme..pra shpirti...ka rendesine me te madhe....pasi e njeh dike...Bukuria thon shkon e vjen...por njeriun e vertete te jetes nje here ta ben zoti rrisk ta kesh prane...nese...e ke fat...
Mendoj se ate qe dua...me pelqen ashtu sic eshte...pra me gjerat e bukura e te keqija...pasi askush sesht perfekt...as une...

Non e bello cio che bello...ma e bello cio che piace...

10
Diskutime / : >Tre gjerat me te rendesishme per ju<
« ne: 14-11-2005, 17:10:35 »
Shendeti,besimi ne zot  dhe te gjithe ato qe me duan e i dua...

11
Diaspora Shqiptare / : Shqipetaret ne Kanada ..
« ne: 14-11-2005, 17:03:23 »
Pershendes te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Canada.
God bless u all.

12
Tema Interesante / Në sa forume jeni të regjistruar?
« ne: 04-11-2005, 10:24:32 »
Tani per tani ne 2

13
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 03-11-2005, 20:49:54 »

Pershendetje te gjithve e mirsejugjeta.!!!

Eshte bere kohe e gjate e me paska marre malli...
Anyway gezohem qe forumi paska ecur shume mire...e meqe jam shkodrane vendosa qe fjalet e para tani qe jam kthyer ti shkruaja ketu...mes shkodranve...
 :)i love all of u...dhe shpresoj tja kaloj mire mes jush.... ;)

I'm back and im happy to be here.... :-)

14
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 20-08-2005, 17:32:26 »
Hey bruna flm naqe...shume flm sinqerisht...Gjitha shtu zemer dhe ty te uroj gjith te mirat...
Nje gje ta dish dhe ato tri palo maskarenj njerez...Nuk eshte se se njoh veten ,pse e njoh se si jam ndaj dhe kam shkruar...Te jesh trime ketu ne leter jane te gjithe...nese jane trime apo trima te vijn perballe pastaj ta shohin...Nuk ka gje me te keqe se me fol per dike mbrapa shpinde  per me shume kur se njeh fare se kush eshte e per kete zot per me shume qe sju kam bere asgje te keqe...as une as ato te cilet ato i kane share...por sic e kam then zotin ja lensha ne shpinde...

Ty te flm shume per cdo gje bruna...jam tip qe i jap cdokujt vendin qe i takon...dhe deri me sot sme ka ulur as menduar kush te me ule pasi sja bej vendin vetes ne ate prizem...nejse zoti mos na lent pa armiq.. :P

Tani po iki  duke juthene mendonipara se te flisni...ka njerez qei len gjerat me ik..por ka tjer qe ju bbejn ta paguani ate qe beni...bye e god bless u all.

15
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 20-08-2005, 17:26:45 »
Hmmm e dija se do harroja por ju lutem mos e mirrni per ters....Kam harruar Pirro ujun dhe dy naqet rrushja dhe Dolce...
bye bye

16
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 20-08-2005, 17:17:05 »
hahah me kenaqet me te shkruajturen shkodranshe...

Ju pershendes te gjitheshkodranve e te gjithe forumistet qe mirrni pjese ne kete forum...Duke ju uruar gjith te mirat e kesaj bote.
Shendet,fat e lumturi te gjithve...
Ky eshte mesazhi i fundit qe do bej ne kete forum ndaj preferova ta bej tek sofra e shkoderloces time... ;)
Ju du te gjithve ju shkodran e ju uroj shnet e pare...tan naqeve tmia...

Me keqardhje shpreh keto fjale por qe sot e tutje sdo jem me ne kete forum...arsyeja esht personale..por sinqerisht sdo kem kohe e mundesi...Largohem nga ketu ku jam...por kur sdo e harroj kete forum...njerzit qe kam njohur e pare ne te...Shumicen e ketij forum qe ruaj respekt te vecant  gjithashtu dhe ato tre (biba femra)Qe jane munduar te me ofendojne ose akuzojne pa ju pasur gje borgj fare pra pa e pasur iden fare se kush jam...)nejse.....zotin ju lensha mbrapa.


Dua te them dy fjale per kete forum...mbase po dal dhe nga tema...me falni...
Eshte Forumi me i bukur e i plote e shume i pasur me cdogjeqe kam mundur te marr pjese...sinqerisht sot ne kete moment qe po shkruaj keto fjale ndihem si bosh e si mall qe do kem per te hy ketu mes jush...Isha mesuar mire mu dukte sikur flisja me veten kur shkruaja ne temmat e ndryshme...nejse rendesi ka qe me keni lene mbresa shume te bukura e qe kurr sdo i harroj... :)

Pershendes te gjithe pa perjashtim (edhe ato pak njerez qe sju kam pelqyer)
Ne vecanti edhe pse me vjen keq pasi shumicen sju njoh por te pakten me ato qe pak a shum i kam folur dy fjale...te cilet jane..:

Gjumashi,Max,Stalone,Dejavu,Berni,Irenis,Ishulli,Etj qe spo me kujtohen tani...do me mungoni shume...Zoti ju ruajt te gjithve...pace e lumturi pafshi ne jeten tuaj..

Me respekt  Thug _Girl :-*

17
Diskutime / : Cfare beni kur ju akuzojne me te padrejte????
« ne: 20-08-2005, 17:04:40 »
Irenis shume bukur je shprehur...edhe une ashtu e mendoj...edhe pse duhet ta pranoj e kam gjakun fort te nxehet nganjeher...por zoti vonon por nuk harron thone...ndaj pse me uba baraz me injorantet...pra i fus nje mendje te lehte ....ose e coj deri ne ate pike qe ti duket jeta ferr...varet se me ke jam e zemruar...pra varet kush me bie ne qafe...kot se koti...Edhe pse kjo gje nuk ndodh shpesh rrall mund te them tek une...mjafton te shohesh se kush flet kot per ty apo akuzon kot...pra jane njerez qe ju mungojn shume gjera..nje nder to karakteri....
me respekt Thug 4 life

18
Forumi i Vogëlushëve / : Foto Bebusas :)
« ne: 10-08-2005, 11:52:09 »
Sa te mire more zot....
Komplimentat e mia te gjith pjestarve te forumit qe kane vene femijet e tyre ketu...zoti i ruajt e qofshin me fat... :)

19
Ndjenja / : Femrat lezbike
« ne: 05-08-2005, 10:15:20 »
Eshte thjesht ceshtje preferencash ose qejfi. Cdo koment duket i tepert pasi gjithcka ne kete fushe eshte shume individuale.
Edhe psekam bere shaka e mendoj krejt si ju ....qef e qef kjo dyrnja.

20
Ndjenja / : Femrat lezbike
« ne: 04-08-2005, 22:51:57 »
Po ta marrim si gjest jane eksituese edhe per ne gocat e jo me per cunat... :-[por nje gje qe kam me Lesbiket....jane ne rregull me ate qe bejne pasi ashtu e shijojne jeten e tyre...por ta dinin ato se cfare humbasin....damn girls ur all wrong... ;)

21
Diaspora Shqiptare / : Shqipetaret ne Kanada ..
« ne: 04-08-2005, 22:40:03 »
hahhaha Amela naqe shume mire e ke than...
Njeriu i mire e puntor ja ben venddin vetes kudo me qene e jo me ketu ku jemi  ne... ;)
Naqe te pershendes une ty nga ontario..lol hajde maj naqe kala noj her ktena ta pim i kafe ne Tim Hortons... ;)...se kafen turke se perdori... :)

22
Diaspora Shqiptare / : Shqipetaret ne Kanada ..
« ne: 04-08-2005, 14:28:11 »
Ah medet spo marr vesh kjo teme eshte hapur per ne qe jemi ne kanada apo per ato qe sjane ketej e per me shume edhe sju pelqeka.. :P Whatever...who cares...i love this country and im proud to be aan albanian...por edhe ky shtet po na mban shume mire...Pastaj varet cfare kerkon nga jeta e sa i zoti je...Por nje gje e them me sigurin e plot :Nese je i zoti e te pelqen dicka ne kanada e ben...ky shtet ti jep mundesit ti besh...i love't

Pershendes gjithe shqiptaret qe banojne ne canada...zoti jua prift mbar.

23
Muzika / : Death Metal, Alternative, GOTH, punk...
« ne: 04-08-2005, 14:21:29 »
Metallica forever...eshte nje nder muziket qe sdo vdes kurre...
im crazy about them :-* for all of them

24
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 20-07-2005, 16:06:48 »
njatjeta juj.
Mirsejugjeta.
Me paska marr malli me shkruajt tek ky forum...dhe thash te shkruaj pak tek naqet e mija ...Ju pershendes eju uroj pushime te mbara atyre qe po pushojne pune te mbar atyre qe po punojne ne keto dite te nxehta...
Puthje pa hesap per shkoderlocen e te gjithe shkodranet.

25
E Bukura / : Xhinset!
« ne: 20-07-2005, 16:03:34 »
I love them...i perdor shumicen e kohes dhe me pelqejn shume...

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 11