Profile of ToniKasa

×

Permbledhja

ToniKasa Zërist

Stats for ToniKasa
Posts:   34 (0.009 per day)
Data e regjistrimit:   14-12-2010, 04:19:35
Last Active:   22-04-2013, 11:35:53
Age:  
Offline Offline

Messages - ToniKasa

1
Portalet Shqiptare / PerfectNIC.com
« ne: 21-10-2012, 04:14:21 »
Te Uroj Sa Mshum Sukses ! Goxha Gje e Bukur ;)

2
Pershendetje T Gjitheve ! :)

Me Knaqsi Ju Njoftoj Se Faqja : http://www.2zemrat.com

Eshte Perseri Online Me Dizajn Te Ri !

Kush Ka Deshire Per 1 Link Exchange ? :)

Titulli : Poezi Dashurie

Vendosni Linkun Dhe Beni Koment Ktu !

Vetem Faqe Shqiptare  !

3
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim Linku Me Info24.aL
« ne: 11-03-2012, 21:27:53 »
Pershendetja Antar 

Jam I Interesuar Me Shkembim Linku Me www.Info24.Al


Eshte Nje WebFaqe E re Me Lajme Shqip ! Trrafiku Shumica Nga Facebook & Twitter !

Tani Po Zhvilloj Seo Ne Kete Website !


Pranoj Vetem Faqe Shqiptare ! :

Nuk Ka Rendesi Se Cfare Permbajtjesh !

Nse Jeni Te Interesuar Vendosni Linkun E Info24.Al Me Titullin : Lajme Shqip Dhe Komentioni Me Poshte ! Klm :)

4
Nuk Eshte Se Jan Shume Lal !

Se Kam Besiduar Me Njerin Per Sot Me Ofroj Per 3 Cop / 100 Euro !


Gjithesesi Nese I Merr Ai Personi Do Lajmeroj Qe U Shiten !


Akoma E Vlefshme :)

6
Shok Te Perbashket Me Njeri Tjeterrin S Kam ASnje Nga 4 Profilet !


O Vlla Ti Qe Thuaj Shtrrenjt Kur M Jane Dashur Mua Profile Me 5K I Kam Blere Nga

40 Euro  / Cope !

Nese Ka Te Interesuar Te Kontaktoje !

Para Dates 1 Mars ! :)

7
Pershendetje Te Gjitheve !

Jam Duke Shitur 4 Profile Me Nga 5.000 Friendsa !


Behet Fjale Deri Para Dates 1 Mars / 2012

Cmimi :  Fillon Nga 100 Euro !


Pages : Cash (Kudo N Shqiperi) Ose Wester Union !

Te Interesuarit Te Me Kontaktojne

Fb : https://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418

8
Zeri.tech / Hackohet TCH, PERSERI!!!
« ne: 19-02-2012, 15:06:03 »
Top Channel Paguan 500 Euro Ne Muaj Per Dedi Server Plus Vps ! e Vetmja Gje Qe I Mungon Topit Osht 1 Webmaster i Zoti I Cili Tkujdeset Per Kete Cms Dhe Tmbylli T Gjith Vulnerable Qe Ka Ky Cms Leshi :P Mo Mir T Instaloj Wordpress Me Nje Theme Per Lajme Dhe Osht OK

9
Tregu Webmasterave / Kerkoj te blej Eminem Fanpage
« ne: 05-02-2012, 23:33:34 »
Athere Eshte Kjo Faqe :

https://www.facebook.com/EminemSupermanx

Gjithashtu Dhe

https://www.facebook.com/RealEminemFans

Te 2Ja Shkojne Mbi 80.000 Fansa !


Faqet Jan Super Aktive ! Per Hollesi M Kontakto KLM

10
Besart Te Kam Bere Nje Mesazh Ne Facebook Ne Lidhje Me Ato 2 Faqet !


Se Bashku Kane Mbi 80.000 Fansa !


Gjithashtu Kush Eshte i Interesuar T Jap Ndonje Cmin !

11
Tregu Webmasterave / [ Blej Llogari Adsensi ]
« ne: 04-02-2012, 18:42:59 »
Kam Une Nje Account Adsese Te Aprovuar !
 

Ka Afersisht 12Euro Gjithsej !

E Kam Ne Emer Te Nje Antari T Familjes Time :)

Nese E Do Ti Nderrosh Ta Mbash Per Vete Ta Ofroj Per 1oo Euro !

12
Te Sugjeroj Nje Wordpress Ctr Theme Per Adsense :)

http://www.top-adsense-themes.com/top-10-wordpress-adsense-themes

Leri Kto Plugin Se S Jane Gje !

13
Tregu Webmasterave / Shes 2 Fan Page ! 80K Fansa !
« ne: 02-02-2012, 17:27:22 »
Na Falni Djema Se Nuk Isha Admin Ne Kete Profil Qe Kam Bere Fotot !Athere Faqet Do Shiten Te 2 Ja !

Dhe Ne Total Kane Mbi 80.000 Likes :)

Faqet Jane Me Vizitore Vetem Te Huaj Dhe Shume Aktiv !


Cmimi Fillestar Mbi 120 Euro ! KLM

Per Detaje Contact Ne Fb !

14
Tregu Webmasterave / Shes 2 Fan Page ! 80K Fansa !
« ne: 31-01-2012, 17:19:13 »
Shiten 2 Fan Page !


Te Huaja Rreth Muzikes (Eminem)

Link : https://www.facebook.com/RealEminemFans

Foto : http://www.imgwi.com/images/tVL8n.jpg


Link 2 :https://www.facebook.com/EminemSupermanx

Foto 2 : http://www.imgwi.com/images/4gDXt.jpg

Cmimet Sipas Marrveshjes !

Kontakt Ne Facebook :

Link : https://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418

Aktiviteti Eshte Goxha I Mire I Faqes Pasi Jam Marr Shume Me Kto ! KLM

15
Zeri.tech / Hackohet TCH, PERSERI!!!
« ne: 11-01-2012, 01:30:22 »
Athere Çuna 1 Shpjegim !


Ai Indexi Qe Ke Ti Ne Foto Nuk Eshte Aspak Real :)


Eshte Komplet Modifikim !

Pra Top Channel Eshte Sulmuar Mbreme Rreth Ores 23:30
Pra Ne Daten (9 Janar)

Por Eshte Shkruar Nje Lajm Mbi Vdekjen E Kryeministrin e Sali - Berisha :)


Pra Ajo Foto Eshte Modifikim !

Ja Ku Keni Dhe 1 Lajm Qe Flet Ne Lidhje Me Kete

http://shqiperiaime.al/sulmohet-top-channel-nga-hackerat/

Gjithashtu U Shprenda Nje Foto Ne Nje FanPage Hackerash ne Facebook
Ku Ishte Bere Screen Shot i Nje Php Shell Ne Serverat e Top Channel Dhe Digitalb !

Foto M Poshte :


16
Tregu Webmasterave / Shes Keto Fan Page !
« ne: 14-12-2011, 23:52:52 »
Mboj Ftese Ne Fb Dhe Folim Se Ka Akoma :D

17
Tregu Webmasterave / Shes Keto Fan Page !
« ne: 14-12-2011, 23:13:26 »
Pse Sa Jep Ti ?

18
Tregu Webmasterave / Shes Keto Fan Page !
« ne: 14-12-2011, 22:59:49 »
Pagesat Transferte Parash Ne Western-Union !

Kush Jep M Shume I Merr !

M Kan Ofruar Der 100 Euro Der Tani !

19
Tregu Webmasterave / Shes Keto Fan Page !
« ne: 14-12-2011, 21:53:28 »
I Rregullova Vlla !

M Kontakto Ne Fb !
Ishin Prish Links Ngaqe I Bere Copy Nga Wm.Al :)

20
Tregu Webmasterave / (Shitet) PoeziDashurie.ORG
« ne: 14-12-2011, 20:29:57 »
Cmimi Perfundimtar  ?

Nese Po M Kontakto Ne Fb :)
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418&ref=tn_tnmn

21
Tregu Webmasterave / Shes Keto Fan Page !
« ne: 14-12-2011, 19:22:33 »
Pershendetje !

Kam Per Te Shitur Keto Fan-Page !

http://www.facebook.com/AlbSounds ( ♥ Kenge Te Ndryshme ♥ ) = 8,626 Fansa

http://www.facebook.com/ligrap ( Liber i Gjakosur ) = 7,505 Fansa

http://www.facebook.com/tallava24 ( Ktu ka vetem TALLAVA ) = 4,981 Fansa

http://www.facebook.com/BejTaggFriensat ( Bej Tagg Friensat Qe......) = 4,722 Fansa

Gjithashu Dhe Keto Me Poshte (Shikoji Vet Se Pertoj Ti Shkruj Sa Fansa Kan) :P


http://www.facebook.com/pages/Be-HaPPY-vet%C3%ABm-1-her-jet%C3%ABn-e-jetojm-/118234724860216

http://www.facebook.com/QajmeDheQeshim

http://www.facebook.com/pages/Ketu-mblidhen-te-gjithe-ultrasit-Interist-%C4%AAnt%D0%AD%D1%8F/104980556216993

http://www.facebook.com/pages/Ac-Milano-4-Ever/107525595958332[url=http://www.facebook.com/AhgCr3w25

[url=http://www.facebook.com/pages/Chou-chou/163393510340320]http://www.facebook.com/pages/Chou-chou/163393510340320


http://www.facebook.com/UnitedStatesOfAlbania

http://www.facebook.com/pages/Per-te-gjith-ata-qe-jan-Single/103390413028366

Per Kontakt :
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418&ref=tn_tnmn

Pagesa : Western Union Ose Cash

Cmimin Vendosi Vet Nese Biem Dakort Ti Shes Te Gjitha Ose Disa !  KLM :)

22
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim Banner me E-lajme.com
« ne: 22-09-2011, 01:19:03 »
Te Intereson wWw.AlbTech.Info ! Mbi 500 Vizitor N Dite !
Lajme Nga Informatike , Games Etc !
Nese Po  Kontakt Ne Fb :

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002947057223 :) Bye ...

23
Je I Interesuar Per wWw.AlbTech.Info :) ?
Nese Po Kontakt Ne Facebook :

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002947057223 ! Klm

24
Bashkepunime | Partneritete / Link Ose Baner Me AlbTech.Info
« ne: 22-09-2011, 01:17:18 »
Pershendetje Te Nderuar Antere Te Ketij Forumi !
Kam Pak Kohe Qe Kam Hapur AlbTech.Info
Faqja Permban Lajme Rreth Informatikes , Online Money Making , Free Softwares , Games  Etj ! Shumica e Postimeve Jane Ne Anglish Por Do Te Ndal Dhe Subdomainin Al.AlbTech.Info Per Lajme Vetem Shqip!
Kush Eshte I Interesuar Per Shkembim Linku Ose Baner 125 x 125 Ose 250

Per Te Kontaktuar Me Mua M Dergoni Msg Ne Facebook !

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002947057223

Pres Bashkepunim ! Klm All :-)

25
Domene | Domain Names / Jap nje domain falas
« ne: 05-08-2011, 15:20:50 »
Ma Jep Mua Kete Domain :-)
Kam Ndermend Per Te Bere Nje Portal Me Lajme Rreth Teknologjise Dhe Lajme Vip !
Si Nder Do Vendos 1 Reklame Te 1 Faqe Ke Te Duash Ti ke Faqja Ime !
Sa Per Hostim Kam Premium & Unlimited !

Faqe: [1] 2