Profile of ßåßy ღ

×

Permbledhja

ßåßy ღ Stafi

Stats for ßåßy ღ
Posts:   18095 (3.798 per day)
Data e regjistrimit:   28-04-2008, 12:40:03
Last Active:   11-05-2021, 21:40:36
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - ßåßy ღ

1
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 21:41:08 »
Me ke te flas 🙄

2
Kena harru pasw 🤣🤣

3
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 11-05-2021, 06:56:13 »
Maluma ft The Sun - Rumba

4
Po nuk e rregullova vet me durt e mia sikur sduket i rregulluar

5
Ça ta ngacmoj se mduket eshte femer ...sme ngref 🤣🤣

6
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 11-05-2021, 06:49:23 »
Nardi 😛

7
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 11-05-2021, 06:46:36 »
..ate çfar dua ..qetesi

8
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 06:44:41 »
Nuk ka shanse te bej vaksinen pa Borisit le ti bien floket n toke 🤣🤣

9
Jeta / Si mund te ngadalsojme plakjen?
« ne: 11-05-2021, 06:23:14 »
Vallaj mundou po me ate lart nuk mund te kapemi 😁... ça kujtojne ca njerez qe vejne 50/60 vjeç dhe te duken si 20? ...jo..


10
Jeta / Aknet / Puçrat
« ne: 11-05-2021, 06:19:27 »
Me shampo bebi kam gjetur zgjidhen 100% pas shume kremrash/ilaçesh koti.

Vetem laj fytyren çdo darke me shampo bebi dhe ne mengjes zgjohesh si llokum 😁😁

11
Po sikur ke pak me shume energji ne mengjes..per mua funksionon anyway 😁

12
Pyetper / Si puthet nje femer?
« ne: 11-05-2021, 06:14:28 »
Ee dikur kishim hall si ti puthnim ne faqe e skuqeshim dhe nji jav mrapa nga turpi..tani ec pllaq plluq nga youtube/google 😁🤣

13
Café Zerion ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 11-05-2021, 06:05:35 »
no..never

14
Familja / 9 llojet e grave që burrat nuk i durojnë dot
« ne: 11-05-2021, 06:03:57 »
..si perfundim ja pse do vdesin beqare shumica...

15
..sepse shumica skane durim tu perkushtojne kohen e duhur qe ti njohin..dhe dorezohen.

Kurse ka dhe nga ata njerez qe e njohin dike vetem me nje shikim 😁

16
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 11-05-2021, 05:46:06 »
Se pse jam zgju heret e mu kujtu ky passw se di ... 🤔🤔

17
Hello pipell ..😁

18
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 11-05-2021, 05:39:44 »
U zhduk korona .🤣

19
Te gjithe ...me distance 😁

20
Café Zerion ツ / Netflix & Chill
« ne: 07-10-2019, 23:26:58 »
Lone Survivor ....👍

21
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 07-10-2019, 23:24:38 »
Ne gjume 😁

22
Café Zerion ツ / Ndjenja e momentit me emoji
« ne: 07-10-2019, 23:23:53 »
🤔👠👟💄

23
Hhmm .....lumturia nuk varet tek pamja ...

24
Ja ashtu si biçikleta...e meson 1her nuk e harron ma 😁

25
Tema Interesante / Pushime ne jugun e Shqiperise😜
« ne: 07-10-2019, 23:11:52 »
Se gjithmone e kam pas me marak te vizitoj jugun...u be kete vit
Himare..Sarande..Vl ore.
Perveç ujit te paster te detit....asgje tjeter...ushqimi cop cop..🤷‍♀️

Rrofshin bjeshket tona 😁

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1984