Profile of ßåßy ღ

×

Permbledhja

ßåßy ღ
Stafi
Send PM
Offline Offline
Posts:   17922 (3.321 per day)
Data e regjistrimit:   28-04-2008, 12:40:03
Last Active:   16-05-2021, 20:00:03

Messages - ßåßy ღ

2
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 21:41:08 »
Me ke te flas 🙄

3
Kena harru pasw 🤣🤣

4
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 11-05-2021, 06:56:13 »
Maluma ft The Sun - Rumba

5
Po nuk e rregullova vet me durt e mia sikur sduket i rregulluar

6
Ça ta ngacmoj se mduket eshte femer ...sme ngref 🤣🤣

7
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 11-05-2021, 06:49:23 »
Nardi 😛

8
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 11-05-2021, 06:46:36 »
..ate çfar dua ..qetesi

9
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 06:44:41 »
Nuk ka shanse te bej vaksinen pa Borisit le ti bien floket n toke 🤣🤣

10
Jeta / Si mund te ngadalsojme plakjen?
« ne: 11-05-2021, 06:23:14 »
Vallaj mundou po me ate lart nuk mund te kapemi 😁... ça kujtojne ca njerez qe vejne 50/60 vjeç dhe te duken si 20? ...jo..


11
Jeta / Aknet / Puçrat
« ne: 11-05-2021, 06:19:27 »
Me shampo bebi kam gjetur zgjidhen 100% pas shume kremrash/ilaçesh koti.

Vetem laj fytyren çdo darke me shampo bebi dhe ne mengjes zgjohesh si llokum 😁😁

12
Po sikur ke pak me shume energji ne mengjes..per mua funksionon anyway 😁

13
Pyetper / Si puthet nje femer?
« ne: 11-05-2021, 06:14:28 »
Ee dikur kishim hall si ti puthnim ne faqe e skuqeshim dhe nji jav mrapa nga turpi..tani ec pllaq plluq nga youtube/google 😁🤣

14
Café Zerion ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 11-05-2021, 06:05:35 »
no..never

15
Familja / 9 llojet e grave që burrat nuk i durojnë dot
« ne: 11-05-2021, 06:03:57 »
..si perfundim ja pse do vdesin beqare shumica...

16
..sepse shumica skane durim tu perkushtojne kohen e duhur qe ti njohin..dhe dorezohen.

Kurse ka dhe nga ata njerez qe e njohin dike vetem me nje shikim 😁

17
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 11-05-2021, 05:46:06 »
Se pse jam zgju heret e mu kujtu ky passw se di ... 🤔🤔

18
Hello pipell ..😁

19
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 11-05-2021, 05:39:44 »
U zhduk korona .🤣

20
Te gjithe ...me distance 😁

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 2471