Profile of Vip News

Permbledhja

Vip News
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1072 (0.241 per day)
Data e regjistrimit:   21-07-2010, 15:52:26
Last Active:   27-07-2010, 01:04:40

Messages - Vip News

1
Vipat Shqiptare / Martohet Rudina Xhunga
« ne: 17-10-2011, 14:50:12 »
Martohet Rudina Xhunga
      


<img src="http://vipat.info/martohet-rudina-xhunga/rudinaxhungadritanhila/" rel="attachment wp-att-14899"><img class="aligncenter size-full wp-image-14899" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/rudinaxhungadritanhila.jpg" width="150px" />Është fejuar e martuar “shpejt e shpejt” gazetarja e njohur e Top-Channel-it, Rudina Xhunga. Nuk ka asnjë muaj që Xhunga u fejua me diplomatin Dritan Hila, ngjarje për të cilën qerasi gjithë kolegët e televizionit ku punon me llokume. Fejesa … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/martohet-rudina-xhunga/
      

2
Vipat Shqiptare / Rozana Radi (info, foto, video)
« ne: 17-10-2011, 06:52:22 »
 

Rozana Radi: Jam e lidhur me MC Kreshën, por s’bëj plane për të ardhmen
      

Vetëm një javë ka mjaftuar që kënga më e re e Rozana Radit, “Jaba daba du”, prezantuar te “E Diela shqiptare” së bashku me reperin MC Kresha, por sakaq në Youtube i ka kaluar 20 mijë klikime. Kënga interesante nuk …
      
      

3
 

Sikundër di të vijë gjithmonë edhe këtë herë, në klipin e ri që po realizon Adelina Ismajli premton të vijë në disa versione. Ndërsa ka publikuar disa prej fotove që pasqyrojnë momente të xhirimit të klipit të ri në Francë

4
Vipat Shqiptare / Anxhelina (Lajme, info, foto, video)
« ne: 16-10-2011, 16:50:13 »
 

Kjo teme e hapur eshte per kengetaren bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj, dhe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqetesime apo kritika. Te gjitha keto ne menyre te hapur, te lire dhe te pacensuruar.


Po ashtu ky eshte nje vend per te dhene kontribut nese e shihni te arsyeshme, apo nese keni dije e njohuri qe te te tjeret nuk i kane, a qe nuk i kane shprehur ketu ne kete faqe. Jeni te lire dhe te lutur qe ta jepni kontributin tuaj ne menyre qe ta plotesoni dhe pasuroni me tej me informacione e te dhena shtese tematiken qe trajtohet ketu. Nese keni info te vecanta qe ndoshta nuk gjenden diku tjeter, natyra e faqes tone e ben te mundur kete, pasi ketu sic dihet mund te shkruhet lirshem, anonim dhe pacensure. Sepse kjo platforme nje nga misionet baze te saj ka pikerisht dhenien e mundesise per shkembim e shperndarje infosh e dijesh pacensure dhe pa pengesa. Per te kontribuar mos humbisni kohe dhe anetaresohuni si pjese e ketij komuniteti duke u rregjistruar falas, thjeshte e shpejt!

Tema mund te permbaje shkrime, foto a video nga burime te ndryshme mediatike online, por dhe nga mediat e tjera si TV, Gazeta, Revista, Radio, Podcasts, Infographics etj, si dhe diskutimet e bisedat qe rrjedhin prej tyre. Preferohet qe shkrimet dhe informacionet per kete teme te jene shqip dhe nga mediat e portalet shqiptare, por nese vertete jane shume interesante dhe me vlere, atehere dhe ne gjuhe te huaja nuk eshte problem qe te postohen, se paku linku ku e keni gjetur, lexuar apo shikuar.

Cdo gje tjeter interesante qe mund te jete me interes publik dhe qe ia vlen te shperndahet, diskutohet, komentohet e debatohet, mund te postohet ketu dhe ndahet me komunitetin tone. Keshtu infot e gjetura te Wikipedia shqip por dhe burime e platforma te tjera, mund te sherbejne si pikenisje per te biseduar e diskutuar rreth kesaj teme. Ka raste psh kur informacionet e gjendura online, psh edhe artikujt e Wikipedias, apo neper portale te ndryshme, nuk i pergjigjen realitetit. Keto gjera mund t’i tematizoni e komentoni ketu duke sqaruar, shpjeguar, plotesuar apo korrigjuar gabimet e te pavertetat qe ju keni vene re.

Kush ka nevoje per ndihme per cdo gje qe ka te beje me Anxhelina Kamerolli ketu eshte po ashtu vendi i duhur duke iu drejtuar komunitetit te perdoruesve, sepse gjithmone gjendet dikush qe ndoshta ka pergjigjen e duhur per ndihmen qe kerkohet. Edhe pyetjet, si per te shuar kureshtjen, apo dhe per te marre informacioni qe kerkohen, po ashtu mund te shtrohen ketu, sepse me shume mundesi dikush e ka pergjigjen qe kerkoni. Rregjistrohuni tani falas dhe kerkoni ndihme duke u bere pjese e ketij forumi.

Thuhet se nje fotografi vlen sa nje mije fjale. Ky eshte vendi i duhur per te postuar foto ne lidhje me Anxhelina Hadergjonaj. Faqet e ndryshme shqiptare e te huaja, por dhe platformat e medha si Instagram apo Pinterest ofrojne burime te medha me foto qe mund te ndahen me komunitetin ketu, per qellime informative apo per te nisur biseda e diskutime. Nese nje foto vlen sa nje mije fjale, nje video vlen sa nje mije foto. Cdo videoklip interesant nga Youtube, TikTok, Facebook, Twitter, Dailymotion, Vimeo etj platforma, ne lidhje me Anxhelina Hadergjonaj po ashtu mund te postohen ketu.

Mediat sociale mund te sherbejne gjithashtu si burim informacioni. Cfare gjeni interesante ne Facebook, TikTok, Youtube, Twitter, Linkedin etj, mund t’i postoni ketu per informacion apo per te nisur biseda dhe diskutime interesante. Nese deshironi te gjeni profilet zyrtare te Anxhelina Hadergjonaj - Trixa ne mediat sociale mund te pyesni ketu. Sepse shpesh nuk mund te gjendet kush eshte profili real dhe kush eshte fake ne Instagram, Snapchat, Facebook, Twitter, TikTok etj.

Kush di gjera interesante nga biografia e Anxhelina Hadergjonaj mund t’i ndaje ketu me komunitetin tone. Ose kush kerkon te dije dicka nga biografia e Anxhelina Hadergjonaj mund te pyese ketu gjithashtu. Sepse Wikipedia dhe interneti ne pergjithesi nuk ka gjithmone te dhenat e sakta dhe infot me te fundit. Keshtu, nese je i interesuar te dish religionin/fene e Anxhelina Hadergjonaj? Pyet ketu! Po ashtu dhe biseda per pasurine (net worth) mund te behen ketu. Ashtu si dhe biseda e diskutime per punen, profesionin, emrin e vertete (nese e ke ndryshuar apo perdor nje emer arti), familjen. Jeten romantike apo orientimin seksual? Bisedo ketu. Po ashtu dhe per origjinen, gjatesine e trupit, peshen e te tjera te dhena si keto. Shume personazhe te njohur kane kryer dhe operacione plastike. Ketu mund te bisedohet rreth tyre. Para dhe pas operacionit plastik. Kuriozitete te tjera qe mund te keni?! Fol ketu!

Jeta artistike e Anxhelina Hadergjonaj si psh filmografia, klipe te ndryshme ne Youtube, diskografia me kenge dhe muziken qe ka prodhuar apo ka marre pjese, mund te tematizohen dhe trajtohen per biseda e diskutim ne kete teme. Me te rejat nga jeta artistike mund te publikohen dhe diskutohen ne kete teme gjithashtu.

Je fans/e i/e e cmendur e Anxhelina Hadergjonaj? Apo je kritik/e i/e rrepte? Ky eshte vendi ideal per ta shprehur dhe per te rene ne sy. Ndersa mediat sociale jane vendi ku ndiqen e komentohen ata qe admironi, atje ka aq shume zhurme e aktivitet sa kritika apo admirimi juaj mbase nuk bie ne sy fare. Ndersa ketu e keni shancin te bini ne sy duke shprehur ate qe keni ne zemer e ne mendje.

Kini parasysh qe postimet ne kete teme, ashtu si ne cdo teme te Zerion, duhet t’i permbahen rregullores tone dhe si te tilla duhet te karakterizohen nga respekti, edukata, mundesisht gjuha e kuptueshme dhe e paster dhe larg nga sharjet, ofendimet, racizmi dhe sulmet personale. Me shume rendesi eshte po ashtu edhe ruajtja e te drejtes se autorit per gjerat qe postoni duke cituar burimin. Gjithashtu jo spam ketu!

 

       

5
Vipat Shqiptare / Miriam Cami (info foto video)
« ne: 16-10-2011, 10:50:07 »
Albani dhe Miriami për herë të parë rivalë
      

Ditët e fundit qarkulloi nëpër shtypin rozë se Alban Skënderaj, këngëtari më i suksesshëm shqiptar, aktualisht do të shpërngulej për pak kohë në Shqipëri, ku është e vendosur edhe e fejuara e tij Miriam Cami, si anëtare jurie në spektaklin …

6
Daffy vs Elvana… Cili është imazhi më i SHTRENJTE në treg?
      


<img src="http://vipat.info/daffy-vs-elvana%e2%80%a6-cili-eshte-imazhi-me-i-shtrenjte-ne-treg/normal_elvana61/" rel="attachment wp-att-14924"><img class="aligncenter size-full wp-image-14924" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_elvana61.jpg" width="150px" />Sapo është publikuar reklama e një banke në Kosovë, imazh i së cilës për këtë vit është Elvana Gjata. Pjesa më e madhe e njerëzve kanë reaguar pozitivisht për rolin e Gjatës në këtë reklamë. Por vetëm njëra, duket se … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/daffy-vs-elvana%e2%80%a6-cili-eshte-imazhi-me-i-shtrenjte-ne-treg/
      

7
Greta Koçi zgjidhet nënkryetare e Forumit Rinor e Partisë Demokratike
      


<img src="http://vipat.info/greta-koci-zgjidhet-nenkryetare-e-forumit-rinor-e-partise-demokratike/normal_gretakoci10/" rel="attachment wp-att-14929"><img class="aligncenter size-full wp-image-14929" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_gretakoci10.jpg" width="150px" />Tashmë në radhët e PD-së është shtuar një tjetër këngëtare Greta Koçi. Kjo e fundit madje është bërë edhe nënkryetare e Forumit Rinor të Partisë Demokratike. Tek PD, afrimi i këngëtarëve duket se është bërë modë, pasi pjesë e strukturave … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/greta-koci-zgjidhet-nenkryetare-e-forumit-rinor-e-partise-demokratike/
      

8
Vipat Shqiptare / Tuna Sejdiu operon hundën
« ne: 09-10-2011, 22:50:07 »
Tuna Sejdiu operon hundën
      


<img src="http://vipat.info/tuna-sejdiu-operon-hunden/tuna67-2/" rel="attachment wp-att-14885"><img class="aligncenter size-full wp-image-14885" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/tuna67.jpg" width="150px" />A kishte nevojë Altuna Sejdiu të operonte hundën? Ajo nuk është kritikuar kurrë për pamjen e saj të jashtme. Është cilësuar si një ndër femrat më të bukura të shoë biz-it, megjithatë ja që Tuna ka parë me lupë defekte … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/tuna-sejdiu-operon-hunden/
      

9
Beatrix Ramosaj konkuron tek “X Factor”?
      


<img src="http://vipat.info/beatrix-ramosaj-konkuron-tek-%e2%80%9cx-factor%e2%80%9d/normal_beatrixanxhelina/" rel="attachment wp-att-14889"><img class="aligncenter size-full wp-image-14889" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_beatrixanxhelina.jpg" width="150px" />Ajo është një emër i njohur në botën e muzikës. Është shfaqur në festivale të rëndësishëm muzikorë, ka publikuar klipe që janë shndërruar në hite dhe është shfaqur në kopertina revistash. Por Beatrix Ramosaj ka dhënë shembullin më pozitiv mes … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/beatrix-ramosaj-konkuron-tek-%e2%80%9cx-factor%e2%80%9d/
      

10
Vipat Shqiptare / Ndahen Erioni dhe Bertina
« ne: 09-10-2011, 06:50:09 »
Ndahen Erioni dhe Bertina
      

Këto dy javët e fundit kanë qenë të mbushura me thash etheme për një ndarje të mundshme mes tyre. Çifti simpatik i “Big Brother 3”, Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti, kanë pësuar gjatë kohëve të fundit një krisje në marrëdhënien …

11
Vipat Shqiptare / Kengetarja dhe modelja Afërdita Dreshaj
« ne: 05-10-2011, 22:50:08 »
Afërdita Dreshaj: Nuk do të pozoj kurrë nudo
Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, e cila arriti të kualifikohej deri në pesëmbëdhjetëshen e vajzave më të bukura të globit, pavarësisht se ka vite që realizon shërbime të ndryshme fotografike, është e sigurt që nuk do ta kalojë masën…
      

12
Gruaja e Bleros, xheloze për Dafinën, ja konflikti
      


<img src="http://vipat.info/gruaja-e-bleros-xheloze-per-dafinen-ja-konflikti/normal_teutablero6/" rel="attachment wp-att-14880"><img class="aligncenter size-full wp-image-14880" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_teutablero6.jpg" width="150px" />Të gjithë e dinë se pas pjesëmarrjeve (dy herë radhazi, 2007 dhe 2008) në festivalin Polifest që zhvillohet në Kosovë, Dafina Zeqiri fitoi më së shumti famë falë bashkëpunimit me Bleron, “La vida loca”. Shumë persona janë të bindur se … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/gruaja-e-bleros-xheloze-per-dafinen-ja-konflikti/
      

13
Vipat Shqiptare / Martesa e Jehona Sopit ne Hawaii
« ne: 03-10-2011, 22:50:06 »
Martesa e Jehona Sopit ne Hawaii
      


Jehona Sopi ka kurorëzuar lidhjen e saj dashurie prej pesë vjetësh, me anë të një dasme private dhe muaji të mjaltit në Las Vegas, të cilës i ka shtuar një ceremoni martesore në Hawaii.
 

14
Eurovision, Orgesa Zaimi në garë për të përfaqësuar Zvicrën
      


<img src="http://vipat.info/eurovision-orgesa-zaimi-ne-gare-per-te-perfaqesuar-zvicren/orgesa/" rel="attachment wp-att-14838"><img class="aligncenter size-full wp-image-14838" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/orgesa.jpg" width="150px" />Orgesa Zaimi ka shpallur zyrtarish konkurimin e saj për të marrë pjesë në Eurovision 2012, si përfaqësuese e Zvicrës. Ajo do të prezantohet me këngën “Every Minute” Orgesës do t’i duhet fillimisht të kalojë garën mes këngëtarëve që kërkojnë të … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/eurovision-orgesa-zaimi-ne-gare-per-te-perfaqesuar-zvicren/
      

15
Elvana Gjata përgatitet për klipin e ri… Fryn buzët dhe bie 5 kilogramë
      


<img src="http://vipat.info/elvana-gjata-pergatitet-per-klipin-e-ri-fryn-buzet-dhe-bie-5-kilograme/normal_elvana_gjata3/" rel="attachment wp-att-14860"><img class="aligncenter size-full wp-image-14860" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_Elvana_Gjata3.jpg" width="150px" />Elvana Gjata është duke realizuar klipin e saj të ri, nëse ky klip publikohet menjëherë pas xhirimeve, atëherë Elvana Gjata do të bëhet e para këngëtare shqiptare, e cila ka realizuar katër videoklipe brenda një kohe rekord prej më pak … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/elvana-gjata-pergatitet-per-klipin-e-ri-fryn-buzet-dhe-bie-5-kilograme/
      

16
Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012
      


<img src="http://vipat.info/big-brother-albania-5-ne-fillim-te-shkurtit-2012/normal_bigbrotheralbania4-2/" rel="attachment wp-att-14870"><img class="aligncenter size-full wp-image-14870" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_bigbrotheralbania4.jpg" width="150px" />Që në fillim kur flasim për Big Brother duhet të bëjmë një saktësim. Është përfolur gjithandej që këtë vit nuk do të ketë një “Big brother” shqiptar dhe këtë gjë, Rezart Aga do ta saktësojë. I pyetur për këtë show, i … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/big-brother-albania-5-ne-fillim-te-shkurtit-2012/
      

17
Vipat Shqiptare / Çiljeta do të ZVOGELOJE gjoksin
« ne: 02-10-2011, 14:50:08 »
Çiljeta do të ZVOGELOJE gjoksin
      


<img src="http://vipat.info/ciljeta-do-te-zvogeloje-gjoksin/normal_ciljetaxhilaga3/" rel="attachment wp-att-14865"><img class="aligncenter size-full wp-image-14865" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_ciljetaxhilaga3.jpg" width="150px" />Çiljeta Xhilaga ka vendosur të zvogëlojë përmasat e gjoksit. Arsyeja është thjesht dhe vetëm shëndetësore. Shumëkush, këtë pjesë të trupit të bukuroshes mund ta konsiderojë si pjesën më seksi, por për 27vjeçaren, ajo është një pjesë problematike, e cila i … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/ciljeta-do-te-zvogeloje-gjoksin/
      

18
Vipat Shqiptare / Fejohet Geti
« ne: 02-10-2011, 06:50:03 »
Fejohet Geti
      

Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi i njohur si Geti, ka vendosur t’i japë fund beqarisë dhe të fejohet me bukuroshen Florenta Islamin.  Bosi i ‘labelit’ “Baba Stars” organizoi një ceremoni të veçantë me rastin e fejesës së tij …
      

19
Vipat Shqiptare / Anxhela Martini shijon jetën e Parisit
« ne: 01-10-2011, 22:50:05 »
Anxhela Martini shijon jetën e Parisit
      


Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini është në Paris për punë e qejf. Në këto ditë të ngrohta vjeshte, Martini ka bërë këtë pozë të veçantë. “Po e shijoj diellin e mëngjesit, dhe po më pëlqejnë ballkonet parisine”, ka thënë


      

20
Ledio Mehmeti, modeli i parë shqiptar për agjensinë ELITE
      


<img src="http://vipat.info/ledio-mehmeti-modeli-i-pare-shqiptar-per-agjensine-elite/lediomehmeti/" rel="attachment wp-att-14852"><img class="aligncenter size-full wp-image-14852" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/lediomehmeti.jpg" width="150px" />Ledio Mehmeti është modeli shqiptar i cili prezantohet kohët e fundit jashtë kufijve. Edhe pse ende shumë i ri, ai ka arritur të realizojë ëndrrën e tij, të sfilojë e të pozojë për revista të huaja. Është entuziast pasi ka … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/ledio-mehmeti-modeli-i-pare-shqiptar-per-agjensine-elite/
      

21
Vipat Shqiptare / Bleona në krah të Charlie Sheen
« ne: 01-10-2011, 06:50:03 »
Bleona në krah të Charlie Sheen
      


<img src="http://vipat.info/bleona-ne-krah-te-charlie-sheen/bleona-4/" rel="attachment wp-att-14828"><img class="aligncenter size-full wp-image-14828" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/09/bleona.jpg" width="150px" />Bleona Qerreti, duket vërtet është duke u ngjitur në Hollywood. Këngëtarja seksi nga Shqipëria ka bërë disa fotografi me një prej aktorëve më të famshëm, Charlie Sheen. Fotografitë e Bleonës me aktorin e famshëm janë realizuar në tepihun e kuq … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/bleona-ne-krah-te-charlie-sheen/
      

22
Menaxheri i Dafina Zeqirit eshte arrestuar nga Policia
      


<img src="http://vipat.info/menaxheri-i-dafina-zeqirit-eshte-arrestuar-nga-policia/normal_dafinazeqiri80/" rel="attachment wp-att-14833"><img class="aligncenter size-full wp-image-14833" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/09/normal_dafinazeqiri80.jpg" width="150px" />Sipas disa thashethemeve videoklipi me i ri i kengetares Dafina Zeqiri qe pritet te dal edhe mbas disa ditesh, po shtyhet per shkak se Menaxheri i saj eshte arrestuar nga Policia per shkake te perdorimit te Kokaines. (Nuk eshte asgje … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/menaxheri-i-dafina-zeqirit-eshte-arrestuar-nga-policia/
      

23
Vikena Kamenica pesë muajshe shtatzënë
      


<img src="http://vipat.info/vikena-kamenica-pese-muajshe-shtatzene/vikenakamenica-3/" rel="attachment wp-att-14773"><img class="aligncenter size-full wp-image-14773" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/09/vikenakamenica.jpg" width="150px" />E tërhequr krejtësisht nga show biz-i, Vikena Kamenica i ka shpëtuar kureshtjes së gazetarëve të cilët inves tigojnë për jetën private të VIP-ave. Për këtë arsye lajmi i shtatzënisë së saj është një lajm i papritur. Vikena është në muajin … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/vikena-kamenica-pese-muajshe-shtatzene/
      

24
Noizy përplaset me policinë në Vlorë
      


<img src="http://vipat.info/noizy-perplaset-me-policine-ne-vlore/noizy-3/" rel="attachment wp-att-14778"><img class="aligncenter size-full wp-image-14778" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/09/noizy.jpg" width="150px" />Tashmë është i njohur për bëmat e tij… Probleme me policinë, sherre, këngë të kthyera në hite, shumë lidhje me femrat, disa prej tyre edhe personazhe publike. Ky është Noizy, reperi i suksesshëm shqiptar, i cili së fundmi është fotografuar … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/noizy-perplaset-me-policine-ne-vlore/
      

25
Adelina Tahiri, këngë kushtuar Lorik Canës te “Kënga Magjike
      


<img src="http://www.galsh.com/albums/userpics/10179/normal_ADELINA_TAHIRI2.jpg" width="150px" />Javës që kaloi, tek filloi konkurrimi tek “Kënga Magjike” dhe, siç kemi mësuar, këtë edicion konkurojnë shumë emra të njohur të muzikës shqiptare. Mes tyre, në listë për herë të parë është dhe këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, që vjen … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/adelina-tahiri-kenge-kushtuar-lorik-canes-te-%e2%80%9ckenga-magjike/
      

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 45