Profile of Webster

×

Permbledhja

Webster Zërist

Stats for Webster
Posts:   46 (0.009 per day)
Data e regjistrimit:   26-11-2007, 12:43:37
Last Active:   25-02-2010, 14:19:44
Age:  
Offline Offline

Messages - Webster

1
Portalet Shqiptare / Warez.al
« ne: 15-02-2010, 19:21:45 »
Gjej nje host offshore se ndryshe do kesh probleme.

2
Zeri.tech / Nje Error 404 keshtu nuk eshte pare asnjehere
« ne: 14-02-2010, 23:53:58 »
Very cool ;)

3
Wordpress Forum / category Wordpress !
« ne: 14-02-2010, 23:52:03 »
Te permalinks ke dhe nje option per te riemeruar fjalen category.

4
Celebrities / Tom Cruz nis misionin e pamundur 5!
« ne: 12-02-2010, 14:03:08 »
Mission impossible  IV  e jo  V

5
CMS | Skripte | Templates / Open image script !
« ne: 10-02-2010, 14:39:15 »
Ose perdor joomla apo wordpress me komponente perkates per gallery.

6
Informatike / "GMail" behet rrjet social?!
« ne: 09-02-2010, 23:55:19 »
Google buzz quhet sherbimi ri.

7
WebHosting / VPS host
« ne: 09-02-2010, 14:30:58 »
Nje host normal do te kryente me shume pune. Ky vps paska shume pak ram e bandwidth.

8
Fajtoret dhe arrogantet reagojne me sharje e ofendime. Dhe i vetmi kalama qe shoh une je ti se nje i rritur di te genjeje me finese ndersa ti vjen ketu me nje genjeshter banale prej fmije.

9
Portalet Shqiptare / Mobile News
« ne: 06-02-2010, 20:42:58 »
Nuk hapet. Dhe ke bere shpenzim te madh per domain .al qe eshte i gjate e me - ne mes. Mund ti kishe investuar me mire leket.

10
Nuk ka lidhje cfare reklamash ke youtube nuk lejon te fitosh me videot e saj.

11
Wordpress Forum / Ndihme Me Nje Code !
« ne: 04-02-2010, 17:45:52 »
Tregohu me i qarte se cfare te duhet.

12
Zeri.tech / Sa bandwidth harxhojne faqet tuaja?
« ne: 04-02-2010, 17:43:22 »
Forumi i argetohu.com nuk hapet prej ditesh

13
Albwebmaster / Zy problem ..
« ne: 01-02-2010, 11:48:26 »
Ne Windows7 dhe IE avataret dhe attachements ne postime nuk duken dhe zevendesohen nga X klasik i Internet explorer.

14
Wordpress Forum / Video Gallery per Wordpress.
« ne: 01-02-2010, 11:23:40 »
Psh TubePress mund te beje ate qe kerkon ti.

15
Wordpress Forum / Video Gallery per Wordpress.
« ne: 01-02-2010, 11:20:21 »
Kerko ne Google per VIDEO GALLERY WORPDRESS PLUGIN dhe gjen plot rezultatete.

16
Si te fitosh para online / Sa fitoni ne muaj?
« ne: 01-02-2010, 11:16:59 »
Une iu pergjigja temes dhe nuk jam ketu per t'u mburrur dhe genjyer. As e vras mendjen nese me besoni apo jo. Ju them vetem se kam kohe ne kete biznes (me shume se 10 vjet) e punoj vetem me faqe ne gjuhen angleze.

17
Si te fitosh para online / Sa fitoni ne muaj?
« ne: 29-01-2010, 21:07:47 »
3000-5000 usd ne muaj. Synimi per 2010 eshte te arrij 10 mije usd ne muaj.

18
Zeri.tech / iPad
« ne: 29-01-2010, 21:03:38 »
Cfare mendoni per kete lodren e re te Apple? Deshironi ta keni?

19
Informatike / Apple prezanton iPad
« ne: 29-01-2010, 20:59:15 »
Une parashikoj nje deshtim nga ana apple me kte produktin e ri.

20
Marre = te te vije turp.

21
Mos humb me to nese nuk ke 10 mije ne dite.

22
Tregu Webmasterave / Shitet Poezidashurie.net
« ne: 29-01-2010, 20:49:09 »
Posto statistikat nje here.

23
AlbDEVs / Problem me shfletuesin IE
« ne: 26-01-2010, 12:51:24 »
Perdor pamje tjeter .

24
AlbDEVs / Problem CHMODE?
« ne: 20-01-2010, 20:36:51 »
Bej /uploads/ 777.

25
Ai esht ndertu me domain hack dhe nje i tille funksionon vetem me domene te tille kombi.im = Kombi Im.


Faqe: [1] 2