Profile of Xcape-girl


Permbledhja

Xcape-girl
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   186 (0.027 per day)
Personal Text:   Beni qejf!
Data e regjistrimit:   12-10-2004, 16:24:36
Last Active:   17-05-2006, 05:47:21

Messages - Xcape-girl

1
Diskutime / : A ekziston shoqeria mashkull-femer?
« ne: 27-10-2005, 07:36:21 »
per mendimin tim shoqeri e paster dhe mirefillte nuk ka.....kjo per vete faktin se duke qene dy sekse te ndryshme terhiqen nga njeri tjetri....nqs lidhesh e behesh shume shok do filloje dhe kjo shoqeri te kaloje ne dicka me teper....
kete e them dhe nga eksperienca ime....kam pasur gjithmone shoqeri me djem dhe ne te shumten e rasteve nqs kisha dicka per te thene e kisha me te lehete te hapesha me ta sesa me shoqet(duke perjashtuar 3 shoqet me te ngushta) problemi eshte se pas nje shoqerie kaluar vllazerise nga ana e djalit ka pasur nje kerkese me teper se shoqeri...
dhe kjo eshte normale...se kur njeh dike...gjen pika ta perbashketa....gjer a qe te pelqejne...dhe ndjehesh mire...dhe thua pse mos shkoj me tutje???

kshu qe une jam mese dakort me psikologun Watson!!!

2
Diskutime / : Jane femrat shqiptare te bukura?!
« ne: 26-10-2005, 11:59:58 »
pse jo?jane terheqese ..simpatike....dhe keto cilesi e bejne te jete e bukur...kjo kshu ne pergjithesi sepse ka dhe ekstreme nag te dyja anet...

3
Letra / : çfarë libri po lexoni?
« ne: 20-10-2005, 08:47:20 »
aktualisht po lexoj librin e Douglas Adams "Lamtumire, e faleminderit per te gjithe peshkun"(ky eshte perkthimi.....)ja u keshilloj ta lexoni....

4
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-03-2005, 04:43:15 »
 :perqafim per camarroken....jo e merzitur...ska lezet

5
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-03-2005, 06:08:39 »

looool sa sqarime qe jipni ju :D :D
Berni do ti tregoj gruas te tera mbasje mend :D :D :D

e do situata qe te japim sqarime... :lalala

6
Diaspora Shqiptare / : Shqiptaret ne Itali
« ne: 21-03-2005, 05:23:29 »
hmmmm......itali dhe une...tani skam shume kohe po do e shikoj me me vemenjde kete teme 8)

7
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-03-2005, 05:10:24 »


pershendetje gjithe Elbasanit....po nnje pershendetje te vecante fare...kshu me mire te them speciale per elbansalliun me te mire Bernush,,,,hatri mos ju ngelet ju te tjereve... :pafshim


flm lal :)

P.s Ena e kam shoqe jam njohur meperpara se cdo njeri qe shkruan te kjo tema pervec Aces me ndonje tjeter :)

rrofh Bernush per sqarimet....je flori....

<pa meraka se e di qe eshte i zene...kshu ka qene gjithmone ai...e zene jam dhe une per ate pune po kjo sdo te thote qe sduhet te kemi shoqeri....

muuuuuuuuuaaaaaaaah hhh per te dy..... :perqafim

8
Café Zerion ツ / Tema e Korçarëve
« ne: 21-03-2005, 05:02:16 »
ah korca korca....qe me ka marre zemren :X

une i pershendes te gjithe korcaret sidomos korcarken me te mire...me te embel me tartarecke Sunrise......muah motra....dhe te pres te djele...ska llafe.... :perqafim

9
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-03-2005, 05:00:43 »
pershendetje gjithe Elbasanit....po nnje pershendetje te vecante fare...kshu me mire te them speciale per elbansalliun me te mire Bernush,,,,hatri mos ju ngelet ju te tjereve... :pafshim

10
Albanian Forums / : En Espanol
« ne: 12-10-2004, 17:07:43 »
Holaaaa a todos....

yo quiero mandar un besos para todos....

hasta luego....

Faqe: [1]