Profile of a4tech

×

Permbledhja

a4tech Zërist

Stats for a4tech
Posts:   35 (0.010 per day)
Vendndodhja:   Shkup
Data e regjistrimit:   16-06-2011, 00:37:02
Last Active:   16-04-2013, 18:40:33
Gjinia:   Mashkull
Age:   31
Offline Offline

Messages - a4tech

2
Wordpress Forum / Wordpress category color
« ne: 20-01-2012, 00:49:16 »
spo ka njeri qe din ket send ?:D

3
Wordpress Forum / Wordpress category color
« ne: 19-01-2012, 18:28:50 »
Nuk besoj se thema eshte ashtu por shiko edhe ket faqe tjeter http://www.fishmedia.info/ kjo theme eshte Zenku

4
Wordpress Forum / Wordpress category color
« ne: 19-01-2012, 17:00:02 »
Prshendetje, kam krkuar ne gogle she ne shum foruma por sen po gjej dot nje plugin apo nje tutorial te till per category color e shikova ket faqe http://lajmeshqip.com/ she i ka te gjith kategorit me ngjyra te ndrishme ka njeri tum tregoj se cfar plugins eshte kjo per kategorit me ngjyra??

5
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim linqe me rrepa.com
« ne: 19-01-2012, 01:11:05 »
u kry title RREPA.com  link www.rrepa.com

6
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim linqe me rrepa.com
« ne: 17-01-2012, 17:36:37 »
Kush deshiron shkembim linqesh me www.rrepa.com le te shkruaj me posht ose ne te me drgon nje MP

7
e-lajme.com eshte ndrishu ne www.rrepa.com

8
Albwebmaster / rrepa.com
« ne: 27-12-2011, 14:42:24 »
kam me vnu linkun por e para her ta mbaroj faqen :P

9
Albwebmaster / rrepa.com
« ne: 27-12-2011, 14:26:05 »
prap spo ban :S

10
Albwebmaster / rrepa.com
« ne: 26-12-2011, 23:47:51 »
Ju lutem kam nje problem me webfaqen time te krejt te tjeret e qel faqen te une se qel ju lutem ndihm ? link www.rrepa.com

11
Zeri.tech / Facebook Fan Page
« ne: 16-08-2011, 02:16:47 »
Kam pas faqen http://www.facebook.com/elajmeee dhe ma kan vjedh Shqiptaret spo din me ba mir vetem kec :S

12
Zeri.tech / Facebook Fan Page
« ne: 14-08-2011, 23:51:08 »
A ka njeri si din me kthi prap fb fan page ma kan vjedh faqen po sdij a ka shansa me kthi prap ???

13
Albwebmaster / Problem me Facebook Page
« ne: 21-07-2011, 01:14:55 »
tash eshte ne regull :D

14
Albwebmaster / Problem me Facebook Page
« ne: 18-07-2011, 23:43:26 »
Kur po klikoj LIKE e nxjer error :S
The page at http://www.facebook.com/emrifaqestime could not be reached.
mos po din naj kush cka asht problemi?

15
AlbDEVs / Si ta krijoj kete iframe ne Wordpress?
« ne: 12-07-2011, 18:02:35 »
??????????????????????

16
AlbDEVs / Si ta krijoj kete iframe ne Wordpress?
« ne: 10-07-2011, 03:02:51 »
MAX e xhete ket ne google po spo dij ne cillin file ta vnoj LINK http://forum.bytesforall.com/showthread.php?t=1287

17
AlbDEVs / Si ta krijoj kete iframe ne Wordpress?
« ne: 08-07-2011, 18:48:53 »
spo ban :S spo dij si ta regulloj mundet naj tutorial?

18
Titulli E-Lajme.com link www.e-lajme.com


19
AlbDEVs / Si ta krijoj kete iframe ne Wordpress?
« ne: 07-07-2011, 23:20:09 »
?????????

20
E Vendosa Bannerin ne e-lajme.com

21
Deshiron me e-lajme.com nese je dakort ma drgo 1 banner 140x100

22
AlbDEVs / Si ta krijoj kete iframe ne Wordpress?
« ne: 06-07-2011, 23:06:32 »
Shiko ne kete faqe www.time.al lajmet bahen automatik por kur klikon ne lajm te drgon ne faqe tjeter por a po shifni nalt jet hala linku http://time.ikub.al/135.... she nalt asht me te bardh dhe ka logon e time.al ???

23
Deshironi me www.e-lajme.com nese jeni dakort ma dergoni ju mua nje banner te faqes tuaj 140x100 ;)

Faqe: [1] 2