Profile of ahireta

×

Permbledhja

ahireta Zërist

Stats for ahireta
Posts:   3 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   07-06-2006, 09:39:48
Last Active:   07-06-2006, 10:27:17
Age:  
Offline Offline

Messages - ahireta

1
Libraria Islame / Lajme - ngjarje, intervista etj.
« ne: 07-06-2006, 10:27:17 »
David Beckham: "Islami mund te jetë zgjidhja ime e se nesermes"

Futbolleri i famshem anglez, David Beckham për gazeten  "Sunday Papers": "Islami mund te jetë zgjidhja ime e se nesermes".
Pas një vizite te tij, gjatë një fundjave ne Wales, mendohet të kishte vizituar një Qender Islame, kështuqë, gjatë asaj vizite janë vënë re ca ndryshime ne sjellje - thotë një agjente i gazetës "Sunday Papers". I pyetur nga gazetari nëse ishte e vërtetë vizita e tij ne ndonjë Qender Islame ne Wales, apo jo, i ishte pergjigjur: "Nuk ka rëndësi për askë te alarmohet kjo gjë", duke shtuar: "çdo njeri një ditë bën zgjedhjen e tij përfundimtare".

EnglandObserver
Klodiana Denmiraj

2
Dallohemi me durim dhe shpresa.

3
Ndihmë | Internet & Kompjuter / emaile te lexuara
« ne: 07-06-2006, 09:54:41 »
E paska lexuar dikush pra..He se te gjithe shkruajne ndonjehere budallalleqe :D
Lehte e ka te depertoj nje perdorues mjeshter i PC ne user tjeter. E mira e mires eshte te mos perdoresh sisteme emaili si Outlook etj. Po te futesh nepermjet IE direkt ne e-mail.

Faqe: [1]