Profile of aiajoataato

×

Permbledhja

aiajoataato Zërist

Stats for aiajoataato
Posts:   2 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   24-05-2009, 22:22:20
Last Active:   24-05-2009, 22:50:43
Age:  
Offline Offline

Messages - aiajoataato

1
Artet e Bukura / Arti Abstrakt!
« ne: 24-05-2009, 22:34:34 »
dhe ju lutem mos banalizoni artin e ashtuquajtur abstrakt pasi shume nga ato artiste jane me te kuotuarit sot per sot neper galerite e arteve !
arti informal ska per qellim bukurine ne kuptimin tradicional te fjales !

2
Artet e Bukura / Arti Abstrakt!
« ne: 24-05-2009, 22:31:27 »
Une do ta quaja me mire pikture apo art iformal s'mund te quhet art abstrakt perderisa kjo lloj pikture eshte po aq abstrake sa nje pikture tjeter me sens me te kuptueshem, ne fund te fundit si konkluzion i bie qe cdo objekt qe paraqitet ne telajo nuk eshte real por abstrakt!

Faqe: [1]