Show Posts - Alban

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Alban

Faqe: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
101
Ne festimet per 20 vjetorin e clirimit te Kosoves nga okupimi serb pati nje mungese qe habitshem kurrkush nuk po e bisedon. Perse perfaqsuesit politike te shqiptareve te Maqedonise nuk ishin ftuar? Ose nese ishin ftuar perse munguan?

102
Fitness / Me cfare aktiviteti fizik (sporti) merreni?
« ne: 11-06-2019, 14:22:07 »
Kur nuk ka shi gjithmone shkoj me bicikel ne pune. Hic me shume aktivitet fizik nuk me nevojitet.

103
Cdo vere kur shkoj ne atdhe disa dite i kaloj me shokt e shkolles ne bregdetin e Shqiperise. Terapi me te mire nuk ka.

104
Urime per skuadren e Kosoves.💪👍

105
Historia / Përse shkenca Perëndimore pushtoi botën
« ne: 09-06-2019, 20:17:39 »
Ne YouTube mund ta shihni kete dokumentar shume interesant.

106
Gjeografi / Lumi Neretva
« ne: 09-06-2019, 20:12:10 »
Kete lum e kam vizituar dhe me kane pelqyer shume katundet pergjate lugines se tij. Me se shumti njerezit aty merreshin me peshkim e bujqesi por edhe me sherbime turizmi qe ishin shtuar vitet e fundit.

107
Gjeografia e Shteteve / Londra, kryeqyteti i botës
« ne: 09-06-2019, 20:05:41 »
Fatkeqsisht shume shpejt Londra as kryeqendra e Britanise nuk do te jete me. Me finalizimin e brexit shume shpejt edhe UK ka per tu shperbere.

108
Vetem nga telefoni e vizitoj.

109
Levizje per tu lavderuar nga ana e Presidentit Meta. Nje arsye me shume per te mos u thirr zgjedhje legjitime.

110
Heronjte e luftes nuk jane per politikane.

111
Diskutime / Si e rigjetet zerin?
« ne: 07-06-2019, 08:58:26 »
Njoftim ne email.

112
Cokollaten se du hic, se jam vanilla fan.
Nuk me punohet pa pasur pak kenaqesi ne jete.
Seksi eshte ai qe nuk do hiqja dot dore.

113
Shoh qe pasket dale shume jashte kontrollit me enderra te medha qe nuk i pergjigjen kurrsesi me realitetit. Ndersa kjo qe don te arrij Thaci e Vucic eshte shume e mundshme dhe e realizueshme.

114
Zeri.tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 05-06-2019, 21:42:15 »
E provova per ty dhe i njejti problem.
Une mendoj se sistemi Artificial intelligence i Google ka par qe une shoh klipe shqip e ka kuptuar qe jam shqiptar e ma jep ne shqip menune.

115
Dakord, por me sa e di une sërbët marin minierën e Trepcës -  një pasuri mjaft e madhe. I thonin dikur: Trepca radi - Beograd se gradi (Trepca punon - Beogradi ndërton). Këtu e ke qenin dhe këlyshin.  ;)

Kjo duket me shume se legjende dhe cdo kosovar e beson e thote kete. Vetem se ku eshte kjo pasuri qe nuk po perdoret keto 20 vite pavarsi nga Serbia? Mandej, ka me shume rendesi kjo "pasuri" materiale se sa bashkombasit (preshevaret)?

116
Zeri.tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 04-06-2019, 16:44:21 »
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.

117
Mitrovica veriore, Zubin Patok e Leposaviq banohen nga serbe e nuk do te integrohen kurre shqiptaret. Presheva banohet ne mase nga shqiptare. A nuk do kish qene shkembim i mire ky? E mbi te gjitha fitohet nje fare normalizim me nje fqinj te keq, qe mbetet fqinj dhe me te duhet jetuar duam a nuk duam ne. Per mua duket Deal shume i mire.

118
Portalet Shqiptare / Fit.al
« ne: 02-06-2019, 13:40:02 »
Ne krijojmë faqe interneti tërheqëse dhe të lehta për tu përdorur, të strukturuara, në mënyrë që ju të tërhiqni dhe mbani vizitorët tuaj. Nëse ju jeni duke krijuar faqen tuaj të parë apo duke e çuar faqen tuaj në nivelin pasues, ne mund t'ju ofrojme ekspertizën dhe aftësite tona duke ju përshtatur nevojës suaj. www.fit.al

Websitet i zhvillojme mbi platformen e Drupal 7, i cili eshte nje sistem menaxhimi dinamik per websiten tuaj te re. Websitet optizohen qe te pershtaten edhe per pajisjet mobile dhe tablet.
Nese jeni te interesuar per te ndertuar nje prezence serioze online te websitit tuaj, ju ftojme te na kontaktoni. Nje imazh i ri online do tju ndihmonte qe te perconi me mire mesazhin tuaj tek klientet potencial.
Besimi yne primar eshte se prezenca online e cdo individi / kompanie / organizate eshte kyce ne imazhin e saj.

Gjithashtu ofrojmë:

Hostim të faqes web
Mirëmbajtje të faqes web
Search Engine Optimization (optimizim qe websiti juaj te shfaqet me lartë në Google)
Graphic Design & Print Solutions
IT SUPPORT

Na kontaktoni ne www.fit.al/contact
Cel: 067 45 29 292
info@fit.al

Elvin Xhimitiku
Web programer, Web Designer, Drupal Developer
FIT.AL

119
Sporti / Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe
« ne: 02-06-2019, 12:30:40 »
Nje Highlight e pati gjithsesi :-[
120
Zeri.tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 02-06-2019, 11:58:54 »
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.

121
Zeri.tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 01-06-2019, 13:33:07 »
Kur jam i kycur dhe vetem ne desktop. App i YouTube funksionon perfekt.

122
Zeri.tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 31-05-2019, 23:49:43 »
Problemi im eshte te nderrimi i gjuhes nga ana e Youtube. Cdo here ia nderroj e bej ne gjuhen angleze por perseri ma kthen shqip kur e vizitoj heren e radhes. Nuk e kuptoj se si e pse. Dini gje pse ma nderron gjuhen dhe si mundem ta bej permanent ne gjuhen angleze?

123
Kultura / John Wick: Chapter 3 – Parabellum
« ne: 31-05-2019, 23:47:32 »
Me pelqeu shume. Ashtu si dy te paret. Keanu Reeves is the best.

124
Lojra / -.- --- -.. .. / -- --- .-. ...
« ne: 31-05-2019, 23:37:46 »
... .... ..- -- . / .. -. - . .-. . ... .- -. - / .--. --- / -- . / -.. ..- -.- . - / -.- .--- --- .-.-.- / -.. ..- .... . - / -- . / .... .- .--. / -. .--- . / ..-. --- .-. ..- -- / -.- ..- / - . / ... .... -.- .-. ..- .... . - / ...- . - . -- / -- . / -- --- .-. ... . / -.-. --- -.. . / ---... -..

125
Lojra / Qytet sipas Alfabetit
« ne: 31-05-2019, 23:34:58 »
Qyteti Stalin :D

-P-

Faqe: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10