Profile of Alda

Permbledhja

Alda
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   4363 (0.663 per day)
Data e regjistrimit:   23-09-2004, 17:00:00
Last Active:   14-10-2007, 03:01:16

Messages - Alda

1
Café Zerion ツ / Re: Si ndjeheni ne këtë moment?
« ne: 14-10-2007, 02:36:46 »
E hutuar !!! :O

2
Café Zerion ツ / Disko Zeri Yt !
« ne: 02-10-2006, 19:19:44 »
Ej këtu është monopol nuk e tolerojme konkurencen ne.......... :@ :@

Ka vetëm një disko këtu dhe është kjo qe shikoni. ;)

Mos me bëni te dergoj badigardin (UJKUN) se pastaj jua u rrëfen ai historinë  e kësaj ............ qe doni te hapni ju te dyja
LOL LOL LOL                 u botë juuuuuuuu :D

Ke te drejt, jo te gjith e perballojn dot konkurrencen....ker koj ndjes :D
Teper vonë gjithsesi LOL LOL
Night Club "Virgin Las Vegas"Programi:

Mirësevini ne ambjentet fantastike te Night Club "Virgin Las vegas",
PÚr ju tÚ dashur miq, nÚ dispozicion 5- salla

-Salla 1- Muzik "dal vivo", latin dhe brasilian music.

-Salla 2- Dj, dance music '90-2006.

-Salla 3- Dj, Black music, Hip-Hop, R&B.

-Salla 4- Strip show ! (For ladyes, years 18- ...)

-Salla 5- Strip show ! (For man, 18- ... )Ju mirÚpresim sÚ shpejti nÚ ambjentet tona ku do të gjeni muzik dhe balerina brasiliane duke ju percjellur pjes nga karnevali i "Rio De Janeiro" , pÚr ju çdo tÚ premte, tÚ shtunÚ e tÚ dielÚ, pas orÚs 22:00 nÚ sallÚn 1.
Gjithashtu çdo tÚ enjte, tÚ premte, tÚ shtunÚ e tÚ diel djem dhe vajza fantastike do tju dhurojn shfaqe strip tÚ paharrueshme, nÚ sallat përkatës 4-5.
KÚto dhe shum tÚ tjera do ti gjeni vetÚm nÚ : Night Club "Virgin Las Vegas"

Mos mungoni tÚ vizitoni ambjentet tona, zbavitje e garantuar !

Pergjegjese-Admin. : Lisa, Alda !
Tel . 2345-0943
Café Zerion ツ / Re: Disko Zeri Yt !
« ne: 02-10-2006, 13:08:24 »
mora gjë përgjigje unë sa e jepte Berni diskon me qera......
Ciao Zeri yt !!!

Lisa, un akoma skam  kuptuar ne cfar shteti apo qyteti esht hapur....bera nje xhiro te gjate, dhe u ktheva tek pika e nisjes perseri....
Se di cfare stili, muzik etj ka kjo disko, por pate deshir brenda afatit te festes tende hapim nje tjeter disco konkurrente  :D

4
Brazili mori atë qe meritonte. Skuader aq shumë e fryre nga mburrja dhe mendjemadhesia qe për mendimin tim as deri aty ku erdhi nuk duhet të vinte. Për Angline më erdhi keq ne fakt sepse meritonin me shumë dhe do kishte qenë më interesante qe finalja te bëhej mes Fuqive te Medha :D (Angli, Francë, Itali, Gjermani).
Besoj se Italia ka tani me shumë shance për te marrë kupen :)E folur tifozi....kuptohet. ....brazili ka qen dhe do të mbetet një nga skuadrat me te forta....pune tjetër se her pas herë duhen ndërruar lojtaret.....edhe ngaqë për kampiona e talente të reja brasili s'esht keq....
Të me vij e te me flasi një tifoz me italine....i gjith futbolli italian me sulmues brasilian mbahet....Mos harroni qe BRASIL dje kishte nje ndeshje psikologjike (mjafton te kujtoni '98, gjithmon nese kishit lindur) dhe emocinuese duke u ndodhur perball nje skuadre dhe lojtare mjaft te pergatitur, si ne kete rast Franca.

Këtë kampionat brazili shgenjeu tej masë tifozat e tij....as tifoza kundershtare dhe asnjë tjetër nuk e mendonte se brasili do të humbte....shenjat e para i dha nja dy ndeshje me par.....
Esht kollaj te lesh fraza si "E meritonte skuader e fryre nga mendjemadhesia etj" deri dje ju shkonte shtatë nga frika të gjitha skuadrave
Brazili esht dhe do të mbetet një skuader qe përpara nisjes se ndeshjesh do ti bëj kundershtaret për ujë te ftohte....
Mendjemadhesine do ta pranoja për ndonjë itali etj po për brazilin dhe vet brazilianet esht frazë qesharake

Komplimente skuadres se frances, dhe me brazilin shihemi kampionatin e ardhshëm.

Vazhdim te suksesshem te kampionatit per te gjith tifozat !!!

5
Vodafon dhe AMC informacion për clientin: "Ky mesazh ju vjen drejtperdrejt nga Berlin dhe nga gjithë territori i Gjermanis, numer i papare tifozash te cilët do të ndjekin me rradhë nga stadiumi ne stadium skuadren e tyre te zemrës deri ne finale, kanë lënë këtë mesazh për ju:

1- Për te dëgjuar mesazhin formoni numrin përkatës te nivelit te skuadrave tuaja: d.m.th(0+0=0)

2- Qendroni ne linjë ju lutem !

3-  Mesazhi esht gati, ju mund ta shikoni !

4- "Nós ganharemos compreendido? Perche nós somos os campeões verdadeiros….nós somos que nós damos ao sentido aos makes do brasil da força do soccer… os ver que seis"


5-
Shtypni tastin 1 për ta ridegjuar ose ne te kundërt tastin 2 për ta shpetuar ne rubrikën tuaj te mesazheve !

6- Të dashur klient, ju nuk mund ta fshini mesazhin !

7- Faleminderit dhe mirutakofshim ne boterorin e ardhshëm !
p.s "FAVORIZUAR THUHET NE SHQIP" "FAVORITE ESHT PAK SI ITALISHT"
 Jojo:

6
E Bukura / : Veshje per mbremje!
« ne: 18-11-2005, 07:57:01 »
Christian Dior

7
E Bukura / : Veshje per mbremje!
« ne: 18-11-2005, 07:53:32 »
Christian Dior

8
E Bukura / : Veshje per mbremje!
« ne: 17-11-2005, 09:08:36 »
Costume National

9
E Bukura / : Veshje per mbremje!
« ne: 17-11-2005, 08:52:45 »
Blumarine....

10
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 16-11-2005, 05:26:50 »
Ok zemer, ne mp e ke...ik lexoji ndonjeher LOL  (shaka) Sa gjera ke dhe kam per te te then...
 :-*

11
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 15-11-2005, 07:56:13 »
Ylliiiiiiii ec pra mo kur do flasim se u bo i vit pa fol .
Muahhhhhhhh ylli te enjten do vij ne milano e do rrij anej te enjten ne darke ke noi mendje te keqe ti :D

P.S.: :-*Ena ca ta ket qejfi....te shof cik car punesh kam te enjten....po i lej te gjitha per ty pa probleme ok? Ca te dush ti bejm....madje po ta lej ty ne dor programin ....e numrin e tel ti apo jo?

12
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 14-11-2005, 08:19:25 »
Ik se jam merzit me ty :'(
Sa here te kam kerkuar une ty e t ke humb fare
Hajd mire se me erdhe

Uaaa....mos e thuaj dy her ate fjale Enush :(...vetem ti mos mu merzit...more vesh apo jo....edhe un te kam kerkuar...cudi si sjemi takuar rruges  LOL
Hajt se do flasim e do te tregoj mos u merzit se te kam xhan :-*

13
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 08-11-2005, 07:33:20 »
Moj ena nga je futur ti keshtu...nga bredh...

14
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 04-11-2005, 07:51:35 »
Ou qeka hap galeria e germave te animuara ketu...mir mir shum mir... :)


15
Ndjenja / : Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?
« ne: 04-11-2005, 07:29:08 »
Jam shum dakort me ata qe mendojn se esht nje pjes e domosdoshme gjat aktit seksual ne nje mardhenie me dike...
Jam dakort me ty e dashur qe thua te afron me shum me partnerin....deri ne nje fare pike esht krejt e vertet....
Sa per shkrimin e MAX per sa i perket amerikaneve me nga c'di c'kam degjuar apo lexuar amerikanet nuk konsiderohen si ndonje rrace mjaft e afte ne seks...
Mbaj mend qe kam lexuar diku ku i krahasonin me nje vend tjeter me italianet me duket ku thonte se :
Amerikanet kane marrdhenie seksuale me te shpeshta por akti seksual ju zgjat pak ndersa per italianet thonte te kunderten...e bejn me rrall por akti seksual zgjat me teper
Tani per tju rikthyer seksit oral...kuptoj ato persona te cilet nuk e kan provuar dhe iu duket dicka e ekzagjeruar apo e shpifur(thon disa)
Normale qe ne keto raste gjykohet duke u nisur nga mendime apo imazhe te krijuara vetvetiu dhe esht e leht te ngaterrohesh..sepse je ne fillimet e mardhenies seksuale dhe organet gjenitale te femres e te mashkullit i sheh akoma me tjeter sy.
Personalisht jam dakort me seksin oral.

16
Albanian Forums / : Play and learn! - English -
« ne: 20-10-2005, 08:33:29 »
entertainment

17
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 05-05-2005, 19:51:37 »
Missy... :-* :-*

18
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-05-2005, 17:42:28 »
Po rri un pa ty mo aman...

p.s "Shum e embel puthja"  :puth

19
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 04-05-2005, 17:40:52 »
sa mire sa mire....kisha kohe pa e pare kete temen......na qenkan shtuar tiransit......

Mirese na erdhet......


   :-*

20
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-05-2005, 17:35:58 »
Po un qe s'jam milaniste dhe as elbasanllie...si i behet hallit?? :tym

21
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 03-05-2005, 16:12:14 »
Ada :-*
Ta puca yllin;)

Ena...o shpirt

22
E Bukura / : IN THE BEACH
« ne: 02-05-2005, 09:41:20 »
...........

[attachment[/attachment]

23
E Bukura / : IN THE BEACH
« ne: 02-05-2005, 09:40:21 »
................

[attachment[/attachment]

24
E Bukura / : IN THE BEACH
« ne: 02-05-2005, 09:39:13 »
............

[attachment[/attachment]

25
E Bukura / : IN THE BEACH
« ne: 02-05-2005, 09:37:54 »
............

[attachment[/attachment]

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 37