Profile of amarodisaronno

×

Permbledhja

amarodisaronno Zërist

Stats for amarodisaronno
Posts:   6 (0.001 per day)
Personal Text:   For Home or Office use
Vendndodhja:   Gamba Osaka
Data e regjistrimit:   22-01-2007, 17:01:08
Last Active:   06-06-2008, 22:45:01
Gjinia:   Mashkull
Age:   35
  • www.freewebs.com/fotorex
Offline Offline

Messages - amarodisaronno

1
Tekste Këngësh / Re: Tekste Këngësh Shqip
« ne: 29-10-2007, 19:54:12 »
do kisha shume deshire te kisha tekstin e kenges Etno Engjujt - Nany, ku nuk kam kerkuar edhe spo e gjej qe nuk po e gjej dot

2
Pajisje Elektronike / Re: Risit e Intelit
« ne: 16-09-2007, 00:29:23 »
edhe ja ku jemi prape ne 2007 edhe prape kemi elika ne motherboard edhe mendoj se nuk do i iki koha ndonjehere mor shoku sepse pervec procesorit duhet te ajrosen si karta grafike ashtu edhe RAM ;)

3
Pajisje Elektronike / Re: Çfarë kompjuteri keni?
« ne: 16-09-2007, 00:24:42 »
Intel Pentium D 3.2 Ghz
1024 MB RAM
320 GB Hard Drive Memory
Ati Radeon X1600 512 MB

edhe shumë rraqe te tjera :D

4
Microsoft | Windows / Re: Windows Vista del ne treg!
« ne: 11-09-2007, 21:18:47 »
O lupi vallaj jam shume kurjoz ta di se si u prish pc :P

Për mendimin tim është shpejte te japësh verdikte apo vërejtje për Visten, mbaj mend ne 2001 me XP qe ishte e njëjta situate, qe nuk kishte driver për programe, për printera etj. por ama me kalimin e kohës rreth 1 vit e gjysëm çdo gjë u rregullua edhe njerzit u pershtaten me idenë e XP-se. Visten te them te drejtën për momentin e perdor vetëm për lojra sepse suporton DirectX 10 edhe është shumë me ndryshe nga XP, me i shpejte ne përdorimin e HDD gjë qe bën te jetë me kompakt ne lojra edhe ne procesimin e programeve te dizenjuara për Visten. :)

5
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Re: OpenGL Libraries ??
« ne: 30-08-2007, 14:51:40 »
e para i here, bej update service pack 1 qe ta cosh tek 2, tjetra, ti ke directX 9 edhe thua mora ate te 2006 :O ske pse e merr sepse ky 9 duhet edhe tjetra eshte qe download OpenGL qe te mund ta luash lojen. Kete gje ma ka bere mua para 3 vjetesh me CoF :)

6
Ju lutem kerkoj këngën nga Eranda Libohova ft Big Basta - Coko dhe Kakao gjithashtu dhe një këngë e kenduar nga Mariza Ikonomi me një djalë...sja di titullin kësaj...sorry

Flmd paraprakisht !


 :P Kave nuk ta tha shoqja qe titulli i kenges se Marizes eshte '' E Di '' edhe e kendon menje djale qe quhet Erik  :D :D

Faqe: [1]