Profile of AngelDeviled

Permbledhja

AngelDeviled
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   8126 (1.210 per day)
Personal Text:   today is the day
Vendndodhja:   West Coast, USA
Data e regjistrimit:   15-05-2004, 00:00:00
Last Active:   22-08-2012, 18:17:29
  • Zeri YT

Messages - AngelDeviled

1
Microsoft | Windows / Windows 8
« ne: 29-06-2012, 23:04:30 »
Hmm Win8 ka dy versione ne te Oqean - nje qe quhet "Metro" nje qe eshte "Desktop". Ne Desktop punon sikur ke punuar ne Win7, kurse "Metro" eshte i orientuar nga tablet - (www.surface.com) ;)

2
Meta / A shet zeriyt email-et e anetareve?
« ne: 14-06-2012, 19:07:22 »
Ok po ik e flej :)
Faleminderit Syrgjyn!

3
Meta / A shet zeriyt email-et e anetareve?
« ne: 13-06-2012, 19:46:18 »
Nje pyetje per administraten, pasi qe kur u riktheva ne forum dhe po perdor adresen e email-it ketu, kam filluar te marr email-e nga faqe te ndryshme shqiptare (dhe te huaja).

A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)? A i shisni email-et e anetareve?

Mos e merrni me te keq, thjesht po pyes, se po mundohem te gjej arsyen e tere ketyre email-eve papritmas... :)

4
Diskutime / Cili është statusi juaj?
« ne: 07-06-2012, 19:19:19 »
Mire shume.  :D

5
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 07-06-2012, 19:18:31 »
Shi...
 :( :(
 

6
Panorama / Foto te bera nga forumistet. :)
« ne: 07-06-2012, 18:59:42 »
Oohh!! S'e kisha pa kete temen une... :)

- Mt. Rainier, Washington nga Downtown Seattle

7
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 29-05-2012, 16:57:56 »
jo vape, as shi, vec re dhe ftohte...

8
Mobile | Apps / Marka e celularit
« ne: 23-05-2012, 00:36:48 »
HTC Trophy - Windows Phone 7

9
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 23-05-2012, 00:33:17 »
butuloshe

10
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 22-05-2012, 23:15:59 »
siper jush.  :D

11
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 22-05-2012, 22:35:14 »
Ne net jetoj.  :D Po pres do lesh gjana pune te mbarojne....
ti po fle?

12
Lojra / Telefoni prish!
« ne: 22-05-2012, 22:33:48 »
edhe kinezi ia futi grekut...

13
Café Zerion ツ / Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
« ne: 22-05-2012, 22:32:55 »
dy topa. :D

14
E lagme (ose horny  :D :D)

15
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 22-05-2012, 22:31:57 »
Lene mos e pyt.. oss per shkurt po.

I more kokoshkat?

16
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 22-05-2012, 22:31:21 »
mos u lag ti
Kam xhakete me kapuc.  :D as ti mos u lag andej nga tema tjeter.. me mishelin.. me kokoshka..  :P

17
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 22-05-2012, 22:28:52 »
 ^o)

18
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 22-05-2012, 22:21:23 »
ca ngjyre ka ky moti mi LOL
ngjyre m*ti :)

19
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 22-05-2012, 22:08:37 »
Po
A ka diell atje ku jeni?

21
Un nuk jam piktor. E kam lene pikturen.
Tani i bie violincelit.
Ja mos ma thuj pra...

22
Paske ra shum ti AD. Dhe imagjino, un nuk kam qen ketu me perpara dhe dukesh qe ke ra shum.
Ta ban ate pune mosha.. u plaka edhe une...

23
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 22-05-2012, 21:57:52 »
Doja te thoja se e kisha harru Eurovizionin... lacim nam se kena hup krejt.

24
a ma thu dot ne imax 3D?  :D

25
Lojra / ** Të kundërtën e fjalës **
« ne: 22-05-2012, 21:55:04 »
Trapllek

Litar

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 84