Profile of armando4

×

Permbledhja

armando4 Zërist

Stats for armando4
Posts:   45 (0.012 per day)
Vendndodhja:   Ankara - Turkey
Data e regjistrimit:   27-03-2011, 11:16:39
Last Active:   18-04-2013, 23:27:25
Gjinia:   Mashkull
Age:   35
  • Faqe Interneti
Offline Offline

Messages - armando4

1
pse i lejoni keta tipa ne forum ?  :S

2
Tregu Webmasterave / [Ofroj] Fansa Shqiptare (Max 50.000)
« ne: 22-10-2012, 01:30:53 »
ne fillim puna pastaj pagesa behet gje? :)

3
Si te fitosh para online / Fitoni Leke me Finvance
« ne: 22-10-2012, 01:25:16 »
Programet te tipit high-yield investment program (HYP) gjithmone me kane terhequr vemendjen dhe kam disa kohe qe po studjoja disa prej tyre dhe kam investuar ne disa per ti studjuar akoma me nga afer. Dhe prej ketyre diteve studimi Finvance mu duk programi me i sigurte dhe me shume fitimprures per short-run.

Cfare eshte Finvance?

Finvance eshte program investimi me nje fitim %8 per 5 dite ne jave , me opsion rimbushjeje dhe per nje periudhe 4 javore.

Shembull: Nese ju do investoni 50$ ju do rifitoni kete shume brenda 2 javeve dhe me vone mund te terhiqni fitimet ne llogarine tuaj te Liberty Reserve, SolidTrustPay, PerfectMoney ose EgoPay. Pasi te ken terhequr shumen e fituar per 2 jave ju do siguroni parate e investuara prej jush dhe me leket qe mbeten ne llogari nga investimi i pare mund ti ri-investoni dhe te rrisni fitimet tuaja ditore.

Edhe nese firma falimenton ju sdo keni humbje, sepse pas 2 javesh investim do keni mundesi te terhiqni aq para sa investuat ne fillim. Pra duhet te dini kur dhe sa te investoni pa riskuar parate tuaja

Me poshte keni nje llogari te thjeshte se sa do te fitonit per 2 jave po te investonit 50$.Pra sic mund ta shikoni 50$ u bene 99$ per 2 jave dhe ju duke ribere compound 0 Mund te terhiqni rreth 40$ ne javen ne fijim. dhe ne llogarine tuaj do mbeten 99$. me keto 99$ ju do keni mundesi te fitoni 8$ ne dite per cdo dite perjashtuar fundjavat.

Jo keq per nje investim themelor 50$, rikthimin e investimit brenda 3 javeve dhe vazhdim te fitimeve duke filluar nga 8$ ne dite.

Sic e thashe me siper, mos harroni qe ky eshte nje HYIP, pra nje program me risk te madh keshtu qe vazhdoni ne te pasi te keni ri-mar leket  e investuara.

Ne shume website monitorimi te HYIP mund te shikojme nje tabele si me poshte rreth Finvance . Pra shumica jane te kenaqur prej ketij programi. Ka dhe nga ata qe kane investuar me mijera dollare por une do ju keshilloja te investonit ne ate shume qe nuk do ndikoj shume ne ekonomine tuajNese keni ndonje pyetje mund te pyesni ketu pa problem, do mundohem tju pergjigjem te gjitha pyetjeve.

Burimi: http://www.romeolab.com/fitoni-leke-me-finvance

4
CMS | Skripte | Templates / Premium theme WP news Fast
« ne: 10-02-2012, 11:00:42 »
Dje ne WF po shikoja se cfare mund te blija dhe rastisa me kete theme qe mu duk interesante dhe besoj se edhe juve do ju pelqeje. Shume persona ketu kane website me template magazine ose news , keshtu qe edhe kjo template besoj se do u bej shume pune :)

Optimizimi i nje theme luan nje rol te rendesishem ne mbarevajtjen e nje faqeje dhe kjo theme eshte tamam per ata qe kane probleme me Loading time dhe CPU :)

per me shume info rreth, arsyeve pse duhet ta blini kete WP theme, DEMO te saj dhe shkarkimit mund ti gjeni tek http://www.romeolab.com/wp-news-fast .
5
Albwebmaster / Ni Kerkes !
« ne: 03-02-2012, 13:27:53 »
http://twitter.com/#!/olgi
 shkruaj Olgit

6
Albwebmaster / Problem me Paypal
« ne: 03-02-2012, 13:21:53 »
nuk eshte problem yti por i shume shteteve.

leket qe ke ne paypal ne fund te muajit mund te kalojne ne karte. dhe pagesat behen nga karta.

ska ndonje problem ketu :)

7
CMS | Skripte | Templates / Cfare CMS eshte perdorur ketu?
« ne: 03-02-2012, 13:20:11 »
i paska bere zbor description ky. pure spam po kaluar edhe spamit :)

8
Si te fitosh para online / Shorte me 50 dollar per fituesin
« ne: 03-02-2012, 11:32:57 »
Pershendetje Djema.

Kam vendosur te bej nje shorte me 50$ per fituesin. Mund te jete nje shorte pak ndryshe nga ata qe jemi mesuar te shikojme :)

Per te mar pjese nuk ju mer me shume se 10 minuta kohe.
Mund te jeni ju fituesi :)

Te dhenat ne detaje mund ti gjeni tek: http://www.romeolab.com/shorte-me-50-dollar-per-fituesin

9
nese jane 3.000.000 page views eehh ndoshta po 3.000.000 klikime eshte e pamundur per vete faktin se sa shqipfoles jane ne bote dhe sa prej ketyre perdorin internetin cdo dite. dhe sa prej ketyre jane ndjekes te tema online??  hmmmmm:

10
Wordpress Forum / Error - pluggable.php on line 934
« ne: 18-09-2011, 16:13:48 »
ska shum theme te bukra aty,me shum gjen normale dhe te thjeshta...
atehere blije theme e jo ta shkarkosh war-ez. shumica e temave war-ez jane me viruse qe shkaktojne deme edhe atje ku ke ti faqen tende te hostuar edhe tek vizitoret e faqes !

11
Marketing Online / Fitoni Backlinks falas me VoltRank
« ne: 14-09-2011, 12:24:52 »
Keni degjuar ndonjehere per sistemin e shkembimit te backliks VoltRank? E studjova pak kete firme ne internet dhe ne shume vende webmaster te shumte shkruanin qe gjithcka ishte perfekte  dhe ja vlente ta perdorje. VoltRank duket si menyra me e lehte per te shkembyer backlinks ne menyre automatike.

Si funksionon VoltRank?

Per tu pranuar ne VoltRank duhet te ndiqni 4 hapa te thjeshte.

    Rregjistrohuni Ne VoltRank, shtoni faqen tuaj ne menyren e duhur dhe instaloni kodin qe ju jepet (per wordpress ose joomla ka plugin te vecante)
    Vendoseni kodin ne faqet tuaja (ne sidebar ose ne footer)
    Tek Manage ads vendosni sitin tuaj (keywords – link )
    Prisni te konfirmohet websiti juaj

Tek Kodi qe ju keni vendosur ne faqen tuaj pas aprovimit do dalin backlinks te faqeve te tjera, dhe duke dale ato ju fitoni pike. dhe keto pike harxhohen per faqen tuaj qe linku juaj te dali ne faqet e tjera qe gjenden ne Network.

Te mirat qe na sjell Voltrank

Ne VoltRank nuk pranohen te gjitha faqet keshtu qe linku juaj nuk do duket ne faqe si link farms ose SPAM blogs. Gjithashtu ju jeni te lire te luani me ngjyrat dhe madhesine e widget keshtu qe mund ta pershtatni ate shume mire me faqen tuaj. Dhe me e mira eshte se VoltRank eshte falas dhe ja vlen ta provosh per mendimin tim.  hmmmmm:

Burimi : http://www.romeolab.com/fitoni-backlinks-falas-me-voltrank

12
Remember remember the fifth of November.. Lol, pse ne 5 nentor, jane frymezuar nga V for Vendetta?  hmmmmm:

Per mendimin tim facebooku e kerkon dicka te tille, te mbledhi pak mendjen per shperndarjen e informacionit gjithashtu edhe me agjencite reklamuese.

13
Guida | Tutoriale / Beni backup WordPress-it nga phpMyAdmin
« ne: 30-07-2011, 14:53:15 »
Hapi 4. Poshte beni check “save as file” dhe menyren e kompresimit beheni “none” sepse disa servera mund te kene probleme me kompresimin e database. Pastaj klikoni “Go” dhe nje dritare e vogel do shfaqet qe ju pyet se ku doni ta ruani dosjen.

sipas shkrimit duhet te dal nje tabele ,qe mua spo me del.

nuk duhet te dali tabele por nje pop up qe te pyet se ku do ta besh save dosjen e database ne  .sql ose .tar.gzip . kjo eshet default ne shfletues por ti mund ta kesh hequr kete dhe e ben automatikisht download.

14
Albwebmaster / Problem me Dmoz
« ne: 25-07-2011, 12:08:15 »
Ske pse e poston websitin tend cdo jave, here pas here.

1 here mjafton, sic e tha dhe max siper, tek argetime ska editor.
tek lojera ska, por tek nje kategori me siper tek kompjutera eshte Albi.

nuk e njoh.

15
Marketing Online / Editoret shqiptare te DMOZ
« ne: 24-07-2011, 23:14:24 »
une ne World/Shqip/Biznes/  :)

sic e thane dhe me siper, ato website qe jane jashte rregullave nuk i pranoj, kontrolloj moderimet njehere ne 10 dite 2 jave :)

16
Albwebmaster / Problem me Dmoz
« ne: 24-07-2011, 23:13:19 »
di une moderator shqiptar aty pooooor...

ne cfare kategorie eshte websiti yt?
dhe ai i ke ndjekur te gjitha udhezimet?

17
Zeri.tech / Twitter PageRank ndryshon ne 0 !
« ne: 19-07-2011, 14:37:32 »
dhe une kisha te njejtin problem.

nje blog nga pr4 shkoi pr6 para dy javesh dhe sot shkoi ne pr5.
nje tjeter blog imi nga pr3 shkoi pr4 para dy javesh dhe sot shkoi perseri pr3 :)

18
ironike kjo :)


19
Albwebmaster / Problem me Sitemap
« ne: 16-07-2011, 17:38:49 »
mua me dalin ok edhe sitemap.xml edhe feed

20
Marketing Online / Fitoni backlinks me SocialMonkee
« ne: 16-07-2011, 17:37:45 »
Çfare eshte SocialMonkee ?

SocialMonkee  eshte nje faqe qe ju ofron sherbime per te shtuar automatikisht faqet tuaja ne disa rrjete sociale dhe faqe web 2.0 . Ne kete menyre faqja juaj do kete mundesi te jete me larte ne rezultatet e motoreve te kerkimit dhe gjithashtu te indexohet me shpejt.

Ne versionin free SocialMonkee ju ofron shtimin e nje linku te vetem ne 25 faqe 1 here ne 24 ore. Kjo do te thote 750 backlinks ne muaj dhe dhe 9000 backlinks ne vit. Jo keq per nje pune qe ju mer jo me shume se 5 minuta ne dite apo jo ?  icon wink Fitoni backlinks me SocialMonkee

 

Duke perdorur versionin Premium te SocialMonkee duke paguar vetem njehere nje shume prej 47$ ju mund te postoni faqet tuaja ne 100 faqe te ndryshme 3 here ne dite. Kjo do te thote qe me versionin premium te SocialMonkee ju mund te fitoni 9000 backlinks ne jave dhe 108.000 backlinks ne vit. 47$ per 108K backlinks nuk eshte asgje.

 

Me e mire per SocialMonkee eshte se nese referon tek ata 12 persona ju do jeni i afte te fitoni nje account premium per gjithe jeten.

PS. Nese beheni anetar duke perdorur reffer nga linku im ( http://www.socialmonkee.com/index.php?af=61168 ) do jua dija per nder icon smile Fitoni backlinks me SocialMonkee .

Ju uroj nje renditje sa me te mire ne google per faqet tuaja.

Burimi : http://www.romeolab.com/fitoni-backlinks-me-socialmonkee

21
Faleminderit te dyve :)

e kam ne plan :) Me ate lloj sitesh :)
te gjithe e dine qe eshte e veshtire te fillosh nga zero me nje niche te tille, keshtu qe hidhi nje sy temes time tek wm.al per shitjen e 20 -4 websiteve ;)

22
Google+1 button 300x184 Fitoni Google +1 lehtesisht me Plused.Net

Çfare eshte Google +1 ?

Butoni +1 Google eshte nje menyre per  tu thene miqeve tuaj qe “ky website eshte shume i mire” etj etj. Ja se cfare shruan ne faqen e google per butonin +1 .

  
Citim
 The +1 button is shorthand for “this is pretty cool” or “you should check this out.”

    Click +1 to publicly give something your stamp of approval. Your +1′s can help friends, contacts, and others on the web find the best stuff when they search.

Çfare eshte Plused.net?

Plused eshte nje rrjet ku ju mund te beni +1 faqe te tjera dhe te fitoni kredite. Kreditet mund ti harxhoni Ne plused duke shtuar faqet tuaja dhe personat e tjere i japin +1 faqes tuaj.

Dje po provoja Plused me faqenLandscape Design dhe brenda nje kohe te shkurter per rreth 30 minutash fitova me shume se 80 +1.

Atehere shkoni tek Plused dhe rregjistrohuni pa humbur kohe, shtoni websitin tuaj e filloni te fitoni kredi, cdo gje eshte falas.

Burimi : http://www.romeolab.com/fitoni-google-1-lehtesisht-me-plused-net

23
Bashkepunime | Partneritete / Reklamoj Falas
« ne: 08-04-2011, 08:48:53 »
daku ta kam derguar ne MP linkun dhe bannerin .

designi duket goxha i mire. shume i lehte si ne sy po ashtu edhe ne hapjen e tij.

25
Zeri.tech / Kushe jane AlbaniaN HackerZ ZonE
« ne: 07-04-2011, 08:12:57 »

4) Në vendin ku jetoj une Kusht eshte gati te behet fakulteti e jo fillorja.

Por ju siduket spaskeni shkuar as ne fillore.

Faqe: [1] 2