Profile of bim bytyqi

×

Permbledhja

bim bytyqi Zërist

Stats for bim bytyqi
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   09-06-2009, 20:08:23
Last Active:   09-06-2009, 20:40:32
Age:  
Offline Offline

Messages - bim bytyqi

1
Letrarët e rinj / QUPA DHE HENEZA
« ne: 09-06-2009, 20:24:17 »
mu merzite ti moj nuse  kanakare lesh bozhure  moj thellenz e nenes  yll e drit e henes  ne daq hidhu e kerce  tarnane e ternene  hidhu e perdridh shamin  trendelin moj trendelin  vetem qejfi nuk maa ka  te kercej e llulja\ lule shurdhe nuk degjon  motyra te kercesh kerkon  dor me dor zihuni dridhni e hidhuni tju shikoj nena te shmallet kercuna  po jam duke tjerrur plaka hesht moj dhi e zgjebur ti bej si te thone se tu ngriq per zone lulja dhe shega kercejne nena
e shpejto fronin u kepuq per zotin i sjell fronin kurban tu beft kjo nene ulodhe o yll e hene se asgje nuk ngrene  fol qdo qte hahet te pelqejn hoshafet kepurdhat e bukura,patatet e skuqura?kemi edhe supe,Ç’te pelqen moj  çupe?

Faqe: [1]