Profile of Charlie

×

Permbledhja

Charlie Zërist

Stats for Charlie
Posts:   4267 (0.723 per day)
Data e regjistrimit:   24-08-2005, 13:37:42
Last Active:   09-08-2021, 15:40:16
Age:  
Offline Offline

Messages - Charlie

1
M'kujtohet ne 2010 ky Elon Musk qe kishte mbete me 100euro ne xhep. Shih tash kopuku sa lek ka bo :D

2
Diskutime / A jane femrat me xheloze se meshkujt?
« ne: 27-07-2021, 14:09:54 »
Xhelozia dhe nje grua jane shoqe te pandara. :D

3
Hajt se po e martoj edhe iher :D

4
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 27-07-2021, 13:55:46 »
Kete vere ishte me vrasje, vjedhje, trafikim etj etj.

Avash ti mi se e bere Shqiperine sikur Mexico :D

5
Forumi Islam / Ramazani 2020
« ne: 20-05-2020, 14:22:56 »
Ky vit i muajit te Ramazanit ka qene shume me i lehte per agjerim se sa viteve te kaluara.

6
Tema Interesante / Si do ta komentonit kete?
« ne: 20-05-2020, 14:21:05 »
Gocat gjithmone heren e pare refuzojne gjithcka :D

7
Vipat Shqiptare / Blerona Zeqiri (Lajme, info, foto, video)
« ne: 20-05-2020, 14:18:43 »
Hahaha Blerona :D po kjo c'ne ne ZeriYT :D

8
Vipat Shqiptare / Agnesa Vuthaj (info, foto, video)
« ne: 20-05-2020, 14:15:40 »
Ka bukuri por eshte teper mendjemadhe. Nuk me pelqen karakteri i saj fare. Ndoshta kjo eshte nje arsye pse ende eshte e pamartuar

9
Vipat Shqiptare / Oriola Marashi (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 20-05-2020, 14:11:09 »
Ehhh Oriola :D :D  ca te flasesh per te ? :D

10
Vipat Shqiptare / Rina Balaj (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 20-05-2020, 14:09:40 »
Kush eshte kjo ?

11
Panorama / Pranvera ne foto
« ne: 20-05-2020, 13:51:19 »
Pranvera mbreme ne Prishtine :D

 

 

 

 

 

12
Vendi më i mirë për t'u larë

 

 13
Vipat Shqiptare / Luana Vjollca (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 15-05-2020, 19:25:54 »
Iku ne Turqi kjo e ? Shpejt do ta shohim ne Dubai edhe kete :D

14
Qesh / Foto Qesharake
« ne: 15-05-2020, 19:23:56 »
A e gjete? Se paska shume dhe ne IG :D
Por ide e mire per marketing!  hmmmmm:

Deri sa me ka rene ne dore mua, duhet te jete martuar ajo goca :D :D

15
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 28-04-2020, 16:17:52 »
Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D

16
Panorama / Foto te bera nga forumistet. :)
« ne: 28-04-2020, 16:14:39 »Se mos e ke bere me ate filterin e instagramit :D :D

17
@Charlie përderisa ka atë të gjatin mbas , e Ben me të qeshur! Une jame pro piraterisë dhe kontriboje në këtë aspekt!

Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.

18
O Mamiq, eshte e veshtire ta mbyllesh praterine sot :D

19
Forumi Islam / Ramazani i 2020 pa iftar?
« ne: 21-04-2020, 13:24:49 »
Agjerimi 'normal' gjithmone ka qene i mundur, per ata qe deshirojne te agjerojne. Nuk shoh ndonje problem tash gjate pandemise per siq kam ndegju shtyerjen apo mos agjerim. E vetmja le te themi mangesi eshte tubimi ne faljen e namazin te nates pas iftari, apo siq njihet ndryshe Taravite.

20
Sterio per ca bohet fjale o plak :D :D

21
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 20-04-2020, 13:43:14 »
Sa tema interesante paskan qene disa si lloji i kesaj edhe une kurr nuk pasna pasur rastin t'i shikoj :D Po i shikoj disa komente ne fillim te temes edhe po me vjen te qeshi :D

22
Lojra / Detyra Logjike
« ne: 10-04-2020, 14:17:41 »
1. Klasi i pare 2 euro, klasi i dyte 1 euro.
2. Mbas 6 viteve Babi 30 dhe i biri 6.
3. Tek kjo kam fobi nga minjet pertoj ta gjej :D :D (100)


Me qe jemi tek kafshet ja edhe une nje :D

** Nese nje qen ndjek nje dhelper  e cila ndodhet 200m larg tij. Sa kohe i duhet qenit ta arrije dhelpren, ne qoftse dhelpra vrapon 310m per 1 minut kurse qeni vrapon 350m  per 1 minut?

23
@MAX, ca bere ti mire ?  :D  Ke mundur edhe pa foto gjithsesi :D

24
Diskutime / Cili është vesi juaj më i keq?
« ne: 10-04-2020, 13:59:12 »
Ha thonjet e dores :D ne fakt e kam fillu ta heq si ves.

25
Zëri Letrar / Çfarë libri po lexoni ?
« ne: 03-04-2020, 22:40:06 »
Ne keto kohe izolimi fillova me Dan Brown - Origjina :D

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1128