Profile of DiniL

×

Permbledhja

DiniL
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1426 (0.292 per day)
Personal Text:   Gjumash :(
Vendndodhja:   .::Në gjumë::.
Data e regjistrimit:   21-07-2009, 00:10:37
Last Active:   12-01-2014, 13:58:05

Messages - DiniL

1
Ndjenja / Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij
« ne: 09-12-2013, 23:23:19 »


Pendimi.

Shkeputur nga ditari i gjyshes

2
Letersia Boterore / Shkrime të shkëputura!
« ne: 09-12-2013, 23:19:37 »
Bota po ngelet pa gjeni.
Ajnshtajni vdiq, Bethoven u shurdhua.
Dhe une kam filluar te mos ndihem mire

Woody Allen

3
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 09-12-2013, 23:03:43 »

4
e-pa-tolerushme?  hmmmmm:

5
Letersia Boterore / Shkrime të shkëputura!
« ne: 24-11-2013, 21:19:35 »
Il guaio non è il dolore. Il dolore ti fa soffrire, ma non ti distrugge. Il guaio è la solitudine generata dal dolore. E’ quella che ti uccide a poco a poco, che ti isola dagli altri e dal mondo. E che risveglia tutto ciò che c’è di peggio in te.

Guillaume Musso - Perchè l’amore qualche volta ha paura

6
Panorama / Dedikoni nje foto dikujt..!
« ne: 24-11-2013, 20:55:16 »

8
Café Zerion ツ / Cfare keni veshur ne keto momente?
« ne: 25-10-2013, 17:11:24 »
Ku i keni getat e leopardit? :P

9
Tema Aktuale / Pse eshte PD ne ngjitje?!
« ne: 25-10-2013, 17:04:50 »

Esht ma i mire TOPI qe votoi per RAMEN :D

Ishalla po behet ma mire Shqiperia, se te majtet thonin e ka fajin Berisha, po do e shohim kete kater vjecar si kane per te hecur gjerat, do zoti mos bahet ma keq, po frika ekziston shume.


Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P

10
Letersia Boterore / Shkrime të shkëputura!
« ne: 25-10-2013, 16:56:45 »
i madhi omar khajan

11
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 21-05-2013, 12:29:05 »

12
Diskutime / Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?
« ne: 09-05-2013, 23:24:54 »
pi cigare

13
Café Zerion ツ / Hobet tuaja!
« ne: 09-05-2013, 23:22:06 »
ato 10 hobet e fundit qe ka cekur shej kam une :P

14
Café Zerion ツ / Sa MP keni?
« ne: 09-05-2013, 20:12:23 »
0 0 0

15
Café Zerion ツ / Ka momente.....
« ne: 09-05-2013, 20:09:49 »
Ka plot momente, mjafton qe te zgjedhesh 1

16
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 09-05-2013, 12:30:38 »
Buon appetito!!!!!!!!

19
Te gjitha bashke

20
Panorama / Dedikoni nje foto dikujt..!
« ne: 07-05-2013, 22:34:11 »

21
Café Zerion ツ / Kjo............ me kujton. :)
« ne: 06-05-2013, 23:43:44 »


zion :engjell:

23
Tema Interesante / BRAKTISJE MASIVE E FACEBOOKUT
« ne: 06-05-2013, 23:22:40 »

Cdo kush e perdor FB si ti vij. Por shumica e keqperdorin.

NQS je musliman bej like..
.Tu thafte dora nqs nuk i ben like dikujt te semure
. Kjo eshte megaidjotesi.True story :P :P

Me ca emri jeni ne fb :P

24
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 06-05-2013, 23:18:21 »


 ^o)

25
Panorama / Ndjenja e momentit me nje foto.
« ne: 06-05-2013, 23:12:52 »

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 143