Profile of deejvid

×

Permbledhja

deejvid Zërist

Stats for deejvid
Posts:   9 (0.002 per day)
Data e regjistrimit:   18-03-2011, 19:37:49
Last Active:   08-09-2011, 21:38:28
Age:  
Offline Offline

Messages - deejvid

1
Albwebmaster / web xxx.com
« ne: 02-04-2011, 19:06:20 »
dua ta hap nje web faqe timen
ku mundem dhe qe sjell perfitime p.sh so kjo  epeqinit qe sjell  plus ndeshje live

2
eh at vajz  e kisha  gice ! se ke opsion  ket

3
Ndihmë | Internet & Kompjuter / theme per xp
« ne: 24-03-2011, 15:29:53 »
kush din naj theme per pc te mire edhe te lehte
 win xp ose win 7 ?

4
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me Zerin.
« ne: 21-03-2011, 19:57:26 »
flm  ,,kot sepaska shum pun,, le krejt lole
  naten  e mir.

5
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me Zerin.
« ne: 20-03-2011, 22:09:47 »
po ashtu esht  o ghumash wind xp ? pasi e formatizova ma modifikoj me win 7
 siq ju kam treguar,  mund te krijoj ndonje prb apo esht me mir se wind xp
 kot puna  zerit
 

6
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me Zerin.
« ne: 20-03-2011, 21:52:15 »
intel r
pentium 4 cpu 2.79ghz
 2.80ghz 512 mb of ram     
firma dell

7
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me Zerin.
« ne: 20-03-2011, 19:17:35 »
ku te shkoj pastaj
 gjumash shihe ket skrin shoot

8
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me Zerin.
« ne: 20-03-2011, 01:54:06 »
desha te di pse nuk bon tingulli startues kur hapet pc ja
 nese mundeni me  um tregu flm !
 

9
hmmm mos folni se marre
 veq praktikoni

10
jo un  mendova mos me ka ndruar pjeset te pc
 falemenderit pro te gjitheve mendoj se ok esht

11
ey a munet me pas prb se kur ma ka formatizu pc
nga windows xp profesional ma ka kthy
ne   windows 7, aesht me mir ajo edhe si mundem me vertetu pc a esht e njejt
 se po mendoj mos me ka ndru nej pjes nga pc-ja flm gjitheve

Faqe: [1]