Profile of diokliciani

×

Permbledhja

diokliciani Zërist

Stats for diokliciani
Posts:   27 (0.007 per day)
Data e regjistrimit:   18-05-2011, 20:20:50
Last Active:   07-10-2011, 18:53:44
Age:  
Offline Offline

Messages - diokliciani

1
Nuk ka te interesuar ??  pritjaaaaaa)

2
Pershendetje .

Kerkoi shkembime linqesh me faqe te ndryshme , faqja ime eshte lajmefutboll.net  vizitat ne faqe jan 300+ , kush deshiron duhet qe faqja ti ket 300+ vizita .

3
Futbolli / Ferguson: Jemi të gatshëm kundër WBA-së
« ne: 14-08-2011, 15:00:05 »
Sir Alex Ferguson ka deklaruar se mezi e pret ndeshjën e parë të kampionatit kundër West Bromwich Albion.

“Unë kam qenë shumë i kënaqur me paraqitjen e Manchester United në këtë parasezon, por ne kemi përfituar më shumë nga të rinjët të cilëve i kam dhënë më shumë hapsirë, këtë keni mundur ta shihni edhe në ndeshjën kundër Cityt” – përfundoi Ferguson./lajmefutboll.net

http://www.lajmefutboll.net/ligat/liga-angleze/ferguson-jemi-te-gatshem-kunder-wba-se/

4
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim Banner me E-lajme.com
« ne: 13-08-2011, 21:03:16 »
deshiron me lajmefutboll.net , trego se qfar madhesije duhet te jen bannerat

5
Deshiron me lajmefutboll.net , nese po latehere titulli " Vetem Futboll

6
po me lajmefutboll.net ?? , nese po titulli Shiko Futboll Live

7
Albwebmaster / Lajmefutboll.net (Lajme vetem nga futbolli)
« ne: 13-08-2011, 13:35:54 »
Me pelqen optimizmi jot!
Me sa kuptova ti ke hapur kete faqe, do fitosh lek me ADS dhe do investosh ne nje CMS te bere posacerisht per ty?
Si mund ti besh nja 500 euro me ads? per sa muaj? a do e mbash faqen aq kohe sa ti arrish? E di qe dukesh plot entuzjazem por ke permendur 2 faqe me siper qe skan shum qe jane hapur dhe jan offline!
Skishe lek per domain kur i bleve?
Skishe menyra pagese per domain?

Zbrit me kemb ne toke, faqe te tilla qe punojn me 1 person dhe pa investim jane pothuaj te vdekura pa u hapur! Te shikojm sa kohe do rezistosh!

Nuk po te sulmoj, vetem dua te ve ne dukje si shkojne gjerat ne internet, nuk mjafton nje domain+host qe te nisesh dicka. Njeriu ka nevoj per stimuj qe mos te lodhet.

Tani gjeta nje shok timin qe jeton ne amerik , dhe aj mi kryn te gjitha keto per pages domeinve host etj.

Une nuk punoi vetem ne kete portal , ne kete portal jan edhe 4 shok tjer qe perkthejn lajme dhe postojn .

Mbetesh me te mira !

8
Albwebmaster / Lajmefutboll.net (Lajme vetem nga futbolli)
« ne: 13-08-2011, 04:53:05 »
ta them te drejten une i pari e perdora kete theme tek onlajme.com dhe sensthash.com , pastaj te tjeret mesuan emrin dhe morren , ne kete faqe u mundova ta modifikoi dhe ta bej te gjerlbert , pra qe te pershtate per futboll , kete do ta mbaj njehere deri sa te kem fitimi dhe me shum vizita , e me pastaj do ta paguaj dike qe te me nderton nje nga 0 .

Faliminderit shum nga ty :D .

9
Albwebmaster / Lajmefutboll.net (Lajme vetem nga futbolli)
« ne: 12-08-2011, 15:19:45 »
Pershendetje miq .

Desha te marr ndonje sygjerim nga ju per faqen e re qe kam hapur  , ajo eshte http://www.lajmefutboll.net

qfar duhet te shtoi , qfar te hjek , qe te duket me mir per vizitoret ?

Ju faliminderit !

10
Zeri.tech / Kush e ka lajmefutboll.com?
« ne: 12-08-2011, 01:10:02 »
edhe une jam interesuar per ta bler pasi qe kam domeinin , lajmefutboll.net , sa e shet ???

11
Kaq shpejt e mbylle? ^o)

nen 1 me fal qe u vonova ne kthimin e pergjigjjes , arsyeja eshte se kam harruar fjalkalimin ketu ne zeriyt.com, tentova ta rikthei por nuk munda tani von me ra ndermend .

Arsyeja e mbylljes eshte se personi qe me bleu domeinin , ishte nje mashtrues uen ja dergova parat ne telefon aj me blejti me kart te vjedhur , ashtu me 3 domeine tjera :S , pasi qe une nuk kisha mundesi pagese sepse nuk kam paypal .

MAX te lutem fshije kete tem !.

12
Futbolli / Barcelona-Man Utd (Formacionet e mundshme)
« ne: 27-05-2011, 17:04:31 »
Skuadrat ka mundesi që to te startoin me keo formacione

Barcelona: Victor Valdes; Daniel Alves, Gerard Pique, Carles Puyol, Eric Abidal; Sergio Busquets, Xavi Hernandez, Andres Iniesta; Pedro Rodriguez, Lionel Messi, David Villa

Manchester Unitedi: Edwin van der Sar; Fabio, Rio Ferdinand, Nemanja Vidiq, Patrice Evra; Antonio Valencia, Michael Carrick, Ryan Giggs, Park Ji-Sung; Wayne Rooney, Javier Hernandez

http://onlajme.com/?p=2038

13
Sporti / Hamsik lojtar i Milanit , Cassano ne Napoli ?
« ne: 24-05-2011, 18:08:10 »
Hamsik shume shpejt mund te transferohet ne Milan . Kjo mund te realizohet fal FanAntonios i cili eshte prane largimit nga Milan dhe mund te shkembehet me Hamsik .Ishte Mazzari ai i cili e morri Cassanon nga Real Madrid , gjate kohes sa ishte trajner i Sampdories , dhe i ndihmoi FanAntonios qe te zbrese peshen. Mazzari eshte nje adhurues i Cassanos ndersa Allegri i Hamsik , keshtu qe shume lehte Hamsik mund te transferohet ne Milan.

http://onlajme.com/?p=1636

14
Futbolli / Zanetti: Leonardo i mirë sa Mourinho
« ne: 21-05-2011, 13:19:38 »
Kapiteni i Interit, Javier Zanetti ka mbështetur trajnerin e tij aktual, Leonardo duke thënë se ai është po aq i mirë sa trajneri aktual i Real Madridit, Jose Mourinho.

Tripleta e fituar nga Mourinho sezonin e kaluar me Interin nuk i ka mjaftuar Zanettit që ai ta dërgoj portugezin në një nivel paksa më të lartë, por ai e ka krahasuar atë me trajnerin aktual të Nerazzurëve, Leonardon.

“Unë Leonardos dhe Mourinhos i jap notën 10 nga 10. Gigi Simoni dhe Hector Cuper 9, ndërsa Roy Hodgson dhe Mircea Lucescu 8″.

Të gjithë këta trajnerë që i përmendi Zanetti ishin trajnerë të Interit në vitet e kaluara dhe të gjitha ata kanë pasur sukseset e tyre.


marrur nga : http://sensthash.com/indeksi/?p=1079

15
Agjenti i mesfushorit të Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë se klienti i tij nëse largohet nga Rossonerët në fund të këtij sezoni, atëherë ai nuk do t’i bashkohet ndonjë klubi tjetër italian ashtu si Pirlo, i cili është shumë afër transferimit të Juventusi.

“Unë mendoj se ai do të qëndroj te Milani. Sidoqoftë nëse ai largohet nga këtu atëherë ai kurrë nuk do të shkoj në ndonjë tjetër klub italian”.

“Kërkohet ai nga ndonjë klub tjetër? E vetmja ofertë serioze që kemi pranuar ne për të është ajo nga klubi rus, Anzhi”, tha agjenti për Itasportpress.it.

marruar nga : http://sensthash.com/indeksi/?p=1088

16
Futbolli / Milani përgatit ofertën për VdV
« ne: 21-05-2011, 13:18:12 »
Kampioni italian, Milani para disa ditëve ka shprehur interes për mesfushorin e Tottenhamit, Rafael Van der Vaart ndërsa tani mediat italiane raportojne se Rosonerët e kanë gati ofertën për të.

Corriere dello Sport tregon se Milani shumë shpejtë do të dërgoj në tryezat e drejtuesve te Tottenhamit një ofertë prej 20 milion euro për të transferuar mesfushorin e tyre.

Milani kërkon të gjej një zëvendësim për Pirlon i cili është shumë afër largimit ndërsa e njëjta gjë mund të thuhet edhe për Clarence Seedorf dy këta veteran që sipas të gjitha gjasave në sezonin e ri do të jenë duke bartur një fanellë me ngjyrë tjetër.

 
http://sensthash.com/indeksi/?p=1091
 

17
Futbolli / Guardiola: Nuk ka favorit për finalen e Wembleyt
« ne: 20-05-2011, 23:03:52 »
Strategu i barcelones ,Pep Guardiola ka pohuar se nuk ka favorti ne finalen e Wembleyt qe do te mbahet me 28 maj ndaj Manchester Unitedit.

 

“Manchester United është rival fantastik, por ata kanë përparësinë pasi kanë humbur ndaj nesh dy vite më parë dhe fitoret e tilla mund t’iu vënë në konfuzion”.

“Ju nuk mund të jeni favoritë në një finale ndaj Manchester Unitedit, ata janë ekip i madh. Më pëlqejnë shumë. Ata e kanë shitur Cristiano Ronaldon dhe ende po fitojnë”, tha Guardiola. /Sensthash.com/


18
Real Madridi i ka thënë Manchester Cityt se ata mund të blejnë Cristiano Ronaldon nese i ofrojnë 150 milionë euro

The Sun raporton se Real Madrid janë shumë të interesuar të shesin Ronaldon në Manchester City për këtë shumë marramandëse.

Gjigandi spanjoll e di që vetëm City mund ti plotësoj kushtet për blerjen e Ronaldos prandaj edhe u’a ka ofruar atë.

Dhe pavarëshit mohimeve të fundit se klubi nga Estlands që po bënë “hajgare” për transferimin e Ronaldos vetëm për ti futur frikën kundërshtarëve, mediumet spanjolle flasin të kundërten ku thuhet se kemi të bëjmë me një marrëveshje shumë të mundëshme.

Nenshkrimi i Ronaldos me City do të thoshte se mijërja tifoz të Manchester Unitedit do ta konsideronin atë si tradhtar sikur ndodhi me Tevez i cili në cdo takim firshkëllehet.

Përvec shifres marramendëse 150 milionë për transferim, Ronaldos do të ofrohej edhe një pagë javore prej 300 mijë funtave.

http://www.sensthash.com

19
Futbolli / Messi: Rooney & Chicharito dyshe fantastike
« ne: 20-05-2011, 10:27:04 »
Sulmuesi i Barcelonës Lionel Messi i ka përmendur dyshen e Manchester Untied si një dyshe të mrekullueshme.

Dhe se do ishin të përshtatshën në lojën e Barcelonës.

“Hernandez do të përshtatej tek ne në mënyrë perfekte. Ai flet mirë spanjollisht dhe luan me një stil të mirë. Eshtë vështirë të parashihet se cka do të bëjë në të ardhmen, kështu që ai do të jetë forca kryesore tek ekipi jonë” ka thënë Messi.

Por Wayne Rooney ?

Ai është një prej sulmuesve më të mirë qe kam parë ndonjeherë shtoi, luan në nivel të lartë vitet e fundit  dhe jam i sigurtë se si shpejt do të mund të luaj mirë në ligën spanjolle” ka vlersuar Messi./sensthash.com

20
Futbolli / Tevez: Dëshiroj të largohem nga City
« ne: 20-05-2011, 10:25:58 »
Tevez, i cili fitoi Kupën FA me ekipin e tij Cityn, të shtunën, tha për Radio Del Plata: ”Dua të iku nga Manchester City, futbolli ka ndryshuar shumë për mua dhe unë nuk e di nëse unë do ta bëjë atë për edhe për Kupën e Botës.. Dhe kjo nuk ka të bëjë me faktin nëse unë jam i zgjedhur ose jo.

“Unë kam qenë i trajtuar shumë mirë këtu dhe unë jam mirënjohës.
Unë gjithashtu dhash gjithçka për klubin tim për të marrë rezultatet që ka pasur. Por unë kam nevojë për një ndryshim të skenës.”

Tevez i dorëzoi një kërkesë transferimi në janar, por bosi i Roberto Mancini kishte shpresuar se sulmuesi do të qëndrojë në City pasi ata janë në garë për Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.
Megjithatë, duket Tevez mbetet i pakënaqur me jetën në Eastlands.

“Për t’u kthyer në Boca Juniors do të jetë e bukur, por ajo është shumë e vështirë,”shtoi ai.

“Kam folur me mesfushorin Roman Riquelme rreth tyre dhe  ne kemi rënë dakord që unë të kthehem një ditë. Por, nëse ne jemi duke folur seriozisht, çështjet financiare do të kthehen në kohë të vështirë.”

Pas ngritjes së trofeut të Kupës FA në Wembley, Tevez kishte një bindje që sezonin e ardhshëm t’a rrëzoj Manchester United që është në krye të futbollit anglez (gjë që është shumë e vështirë) dhe që t’a bind atë për të qëndruar në klub./sensthash.com

22
Kurgju sthash ,asgje sthash , apo kupton eshte e marrur nga nje keng shqip do ta ndrojna se shpeiti emnin e ket e bajna redirect ne ate te riun :D

23
Kupa UEFA - UEFA Cup / Porto fiton trofeun e Ligës Evropa
« ne: 19-05-2011, 06:07:38 »
Futbollistët e Portos kanë shënuar fitore kundër Bragës me rezultat 1:0, në finalen e Ligës Evropa në Dublin, duke triumfuar për herë të dytë në këtë garë.
Për herë të parë Porto në ish-Kupën UEFA fitoi trofeun në sezonin 2003/2004 nën drejtimin e Hoze Murinjos.
Golin vendimtar e shënoi Radamel Falkao në minutën 44 nga një pozitë e dyshimtë. Ky ishte goli i 18-të i 25-vjeçarit, ndërsa xhirimi i përsëritur tregoi se Falkao ka mundur të jetë në pozitë jashtë loje.
Porto: Helton – Sapunaru, Pereira, Otamendi, Ronaldo – Guarin (Belushi 73′), Mutinjo, Fernando – Hulk, Varela, Falkao.
Braga: Artur – Garsia, Silvio, Paulao, Rodriges (Kaka 46′) – Kustodio, Vandinjo, Martins – Alan, Ugo Viana (Mosoro 46′) – Lima (Mejong 66′).

http://sensthash.com/indeksi/?p=796

24
Bashkepunime | Partneritete / Shkembime me Laj.me
« ne: 19-05-2011, 06:04:31 »
po me sensthash.com don ??

25
Bashkepunime | Partneritete / Reklamoj Falas
« ne: 19-05-2011, 06:02:49 »
a ben me faqet qe kan lajme per teknologji p.sh faqja ime http://sensthash.com/indeksi/?cat=9

Faqe: [1] 2