Profile of donchey

×

Permbledhja

donchey Zërist

Stats for donchey
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   23-08-2009, 04:24:15
Last Active:   23-08-2009, 14:17:44
Age:  
Offline Offline

Messages - donchey

1
| ZOUMZ.COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |www.ZOUMZ.com


Forum per DIZAJN nuk egziston ndonje si ky nuk osht me vBulletin osht me sene shum te forta ka shum sene nto gjithqka nga nje staff qe i din senet e dizajnit e shum sene tjera ...


TUTORIALE per DIZAJN shqip
OFERTA per DIZAJNe
PSD te ndryshme
TURNIRE
LUFTA MIQESORE
PUNIME JAVORE etc etc...
Tani edhe turniri i radhes E U R O - Z O U M Z qe dot marin pjes vetem 24 antar ...
Merni edhe ju pjes pasi ka vend edhe per ju , nxitoni.
http://zoumz.com/lajme-dhe-njoftimet/e-u-r-o-z-o-u-m-z/

Ju mirpresim ...Ju faliminderit per mirkuptim ...

Faqe: [1]