Profile of dorieta

×

Permbledhja

dorieta Zërist

Stats for dorieta
Posts:   149 (0.026 per day)
Personal Text:   dorieta
Vendndodhja:   tr
Data e regjistrimit:   10-07-2005, 14:37:46
Last Active:   13-07-2007, 10:24:42
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - dorieta

1
Festivale dhe Koncerte / TOP FEST 3
« ne: 24-06-2006, 12:04:06 »

2
Festivale dhe Koncerte / TOP FEST 3
« ne: 24-04-2006, 11:53:19 »
BRAVO I QOFT ANJESA BRANKES. E KA TUNDUR TOP SHOWN ATE NATE.IA THA TROC ALBANIT QE NUK EMERITONTE CMIMIN QE MORI. MIRE IA BERI.

3
Festivale dhe Koncerte / TOP FEST 3
« ne: 18-04-2006, 09:08:44 »
hej. une isha ne gjusmefinalet dhe ne finalen e madhe.shpresoja qe te fitonte dikush tjeter. te themi ate qe eshte per te thene albani dhe kthjellu nuk e meritonin vendin e pare. melodia e kenges dicka eshte perafersisht njesoj me vetem ty e nje viti me pare. teksti le shum per te deshiruar. cdo kush kam pershtypjen eshte ne gjendje te beje nje teks ku rimohet me folje kerkoj jetoj kendoj sepse te gjitha foljet mbarojn me j dhe rimimi esht i leht. per nje keng qe fiton nje cmim te tille nuk duhet te ishte ky tekst.vjet kurfitoia albani e ka kenduar tre her kengen dhe publiku akoma kerkonte ta kendonte prap kurse kete vit salla u boshatis. mendoj qe ndarja e cmimeve nuk eshte bere e drejte. lrc, produkt 28, elvis tenko, ciljeta etj nuk duhet te dilnin pa cmime. anjeza dhe niku gjithashtu e kishin kengen per cmim. ciao

4
Festivale dhe Koncerte / : TOP FEST 3
« ne: 04-02-2006, 08:27:34 »
O BERNO, SI ESHTE E MUNDUR QE VETEM KENGA E PRODUKT 28 NUK PO GJENDET...

5
Tema Interesante / : VIP-at Shqiptare
« ne: 22-01-2006, 11:49:36 »
per mua me te vertet vipa ose ndryshe p.sh.r(rob shum te rendesishem) jane vetem politikenet. ndonje te vecant kshu skam dmth....

6
Vipat Shqiptare / : Greta Koci
« ne: 11-01-2006, 15:29:20 »
gjate nje bisede qe pata me te ma ndryshoi disi mendimin qe kam pas per te sepse e kam pas urryer shum ndersa tani e kam vec pak inat, ishte goc e mire kshu ne muhabet..kengen e kenges magike e ka pas te bukur sepse tekstin e ka bo turi i p28 ndersa muziken e orkestrimin e ka bo flori....

7
Tema Interesante / : DHOMA IME.....
« ne: 08-01-2006, 06:42:49 »
LOL LOL
Ca me ke bërë te qesh... ne shpi i ke vënë tërë këto ti mi? Pupupupupu ca hiqka mami e babi yt me ty e me ato/ata te tjerat/tjerët që rrine ne dhome me ty.

Dhoma ime nuk ka asgjë nëpër mure. Është komplet e bardhe. Si objekte ka: Krevatin, tavolinen e PC, komedinen ku është tel dhe fotoja ime me mamin e babin, një mini-raft librash dhe një Tv që rri ne toke, dhe nuk ndizet kurrë.
Rafti është ne mur këtej nga anet tona... Kaq ka dhoma ime. Thjeshte pastër e bukur.
:)

ca do me thene ti, qe nuk te pelqeu???? pastaj un me mamin dhe me babin e kam vendos qe ne dhomen time komandoj un dhe askush tjeter keshtu qe, ato me kan kuptuar dhe me kan lejuar te vendos lloj lloj gjerash... pastaj natyra ime esht shum e cregullt, dhe keshtu me pelqen ta kem ambjentin qe jetoj.. ti me dukesh shum natyr e qet, nga  dhoma qe me pershkrove...respek te

8
Festivale dhe Koncerte / : TOP FEST 3 ka filluar!!!
« ne: 08-01-2006, 06:40:34 »
po lrc mduket se e kishin emrin. pes mduket se ishin sesht se i kam pa me shum vemendje......

9
Festivale dhe Koncerte / : TOP FEST 3 ka filluar!!!
« ne: 07-01-2006, 11:41:54 »
ajo konga titullohet sensuale dhe e kendojn ca cuna prej lezhe, por emrin atij grupi nuk ia di. kenga larg edht njesh . kush e di ku mund ta gjej?

10
Futbolli / : SK.ELBASANI
« ne: 01-01-2006, 11:25:53 »
XHUBALI ESHTE.
GENTJAN SHKOZA NGA CERRIKU

11
Tema Interesante / : DHOMA IME.....
« ne: 30-12-2005, 20:24:47 »
ja dhe ca foto te tjera

[attachment[/attachment]

12
Tema Interesante / : DHOMA IME.....
« ne: 30-12-2005, 20:18:45 »
un po ju pershkruaj dhomen time....
meqenese ju nuk po shkruani per dhomat e juaja, po shkruaj une e para dhe po ju sjell dhe foto madje.....dhoma i her eshte 3 me 4, sa nje shtepi kukullash dhe imagjino qe un jam vete e treta ne dhome...po nejse, tek dera jane te shkruara ca fjale
(mund ti lexoni tek fotoja) pastaj pas dere jan te shkruara ca rregulla(i keni tek kjo fotoja tjeter).ne kater anet e murit dhe ne tavan ndodhen jashtezakonisht shum postera te p.sh.r(personave shume te rendesishem vip)
ne tavan jane te gjitha te backstreet boys.... pastaj se un po e pershkruaj shume hollesisht, gje qe duhet ta beni dhe juve, ndodhen
tre krevate, dy prej te cileve jan njeri posht e tjetri lart(mos qeshni) ndersa krevati tjeter ska gjo siper.ndodhet tavolina e kompiuterit, nje tavoline studimi, dy rafte per libra, nja super gardorob per rroba, nje tv, nje video, ca libra, shum revista, nje mp3 usb,
nje mp3 cd player, shum disqe,nje kamer, ca canta per cd player, nje radio mp3,nje kompiuter,nje telefon,nje kosh plehrash,nje karrige. kaq....pastaj ka dhe rroba(sbesoj te jete e nevojshme te jap nr e
pantallonave, bluzave etj apo jo?) se harrova ndodhet nje mikrofon i bukur i vockel me te cilin shpesh her drejtojme dhe emisione me shoqet tu e bo shpin si tip radioje...eh u lodha duke fol per dhomen time edhe ju mund te shkruabni apo jo,
 jo vetem un se pastaj thon ja po poston tek tema e veta.....ej se desh harrova, muret e shtepise time gjithashtu jan te mbushura edhe me mbishkrime te tipit..."nick i love you""100% shqiptare""jam patriote"(po te keni parasysh noj film me noj burg)
etj etj etj...jan shum


[attachment[/attachment]

13
Futbolli / : SK.ELBASANI
« ne: 26-12-2005, 10:20:03 »
EH MO BERN TE ISHTE DHE BURRI IM ATY ME ELBASANIN IME,DO E SHIHJE ELBASANIN LART E ME LART.

14
Tema Interesante / DHOMA IME.....
« ne: 25-12-2005, 07:43:07 »
SI ESHTE DHOMA JUAJ.....NGA PARAQITJA E KAM FJALEN....A KA MUNDESI TA PERSHKRUANI ME SA ME SHUME DETAJE, EDHE FOTO PO MUNDET...NE FUND TE ZGJEDHIM KUSH ESHT DHOMA ME E PAPAME.....

15
Festivale dhe Koncerte / : TOP FEST 3 ka filluar!!!
« ne: 17-12-2005, 03:58:06 »
mua me pelqeu shum kenga larg e p28 dhe gjithashtu e lezetshme ishte kenga cdo nat e elvis tenko

16
Zëri Letrar / : çfarë libri po lexoni?
« ne: 29-11-2005, 08:42:09 »
per ça flet?


kot per kuriozitet...


KY LIBRI FLET PER NJE NJERI QE VRISTE TE GJITH NJEREZIT QE I DILNIN PERPARA. ISHTE NJE CUN REBEL DHE SHUM I PASHEM. TEK TE TRIDHJETAT. NJE GOC QE KISHTE ARDHUR PER PUSHIME NE FSHAT TEK NJE SHOQJA E VET BEHET DESHMITARE E SHUM VRASJEVE. VETEM KJO ARRIN TE SHPETOJE. NE FUND KY CUNI VDES....PO ISHTE ME TE VERTET SHUM I BUKUR. KY LIBRI ESH PERKTHYER NE 50 GJUH DHE KA NJE TIRAZH PREJ 90 MILION KOPJE...

17
Zëri Letrar / : çfarë libri po lexoni?
« ne: 15-11-2005, 09:27:05 »
tani sa mbarova librin vajzat misterioze nga dean contz. ishte shum i bukur. e ka lexu noj njoni prej jush?

18
E Bukura / : Tatuazhet
« ne: 05-10-2005, 17:26:52 »
un vdes te kem tatuazh ne vetull, nje shoku im e ka dhe ma heq trunin. aj i bsb ka "nje milion" tatuazhe

19
Ndjenja / : SMS
« ne: 04-10-2005, 12:34:26 »

po sjell dhe un nje sms dhe nje "poezi"

Ecim te dy ne reren e lagur, shikimi im tek ty mbeti, me pyete sa me do? i ktheva syte nga deti....

Kur fustanin tie heq
cohen hopa 20 pleq
reumatizmen ua heq
dhe shikimin ua ndreq
Bregut detit kur kalon
te gjithe ne sy i shikon
e me qejf ne lokal i fton
vecse lek per ta spagon.
Eh kur futesh ti ne det
askush ne cader nuk ka mbet
gjithkush qan hallin e vet
te te ket afer me lezet.
Kur fustanin ti e vesh
qe te gjithe kane shku per lesh
tu bertasesh dhe ne vesh
thone"keshtu me mire mos jesh"
Iku pra miss eleganca
fill pas saj vjen ambulanca.

20
Futbolli / : INTER INTER INTER INTER INTER
« ne: 19-09-2005, 11:18:04 »
o inter ta honksha zemren lali jot. at adrianon si e ke si yll.ska gjo qe na tradhetoi vieri bejm dhe pa te...

21
Ndjenja / : me e rendesishme
« ne: 19-09-2005, 10:42:44 »
Sgurish qe dashuria.
Ce do paran para dashuris! Lekun se ha as qeni, thone te paret. Ndersa seksi,  kur ka dashuri ka dhe seks, kuptohet! :)
mos me beni si te nershme ju ketu se pa para ske asigjo. ok. pastaj vjen dashuria e seksi....

22
Diskutime / racizmi
« ne: 20-08-2005, 12:00:42 »
dy njerez me ngjyr te ndryshme a mund te ken nje dashuri te lumtur? a perbuzen nga te tjeret? jepni mendimet tuaja..

23
Kafshet Shtepiake / : A Mbani Kafshe
« ne: 20-08-2005, 11:42:10 »
un i urrej kafshet edhe pse me esht bo shpia si kopsht zoologjik. motra ime vdes per to dhe ne shtepi kam nje qen, dy mace, nje peshk ne akuarium dhe ca tjera qe i kam inat. ej e keni parasysh kur je duke ngrene dhe del macja para dhe lepin buzet. iiiiuuu sa e shpifur!

24
Futbolli / : INTER INTER INTER INTER INTER
« ne: 20-08-2005, 11:39:03 »
pershendes gjith tifozat e INTER. ku ka si INTER mo vlla? nja puthje gjigande per te gjith. rroft INTER....

25
Muzika / : Kenget me prekese?
« ne: 20-08-2005, 06:25:25 »
per mua
show me the meaning of being lonely_ bsb
leter_produkt 28
e gjith bota jemi 2_ wsf
 

Faqe: [1] 2