Profile of eagle2006

×

Permbledhja

eagle2006 Zërist

Stats for eagle2006
Posts:   5 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   21-07-2006, 16:28:41
Last Active:   31-05-2008, 05:00:24
Age:  
Offline Offline

Messages - eagle2006

1
Festivale dhe Koncerte / Polifest 2008
« ne: 27-05-2008, 04:45:15 »
Polifesti i sivjetem si duket ka filluar me nje format te ri ku kenget prezentohen fillimisht ne stilin e Kenges Magjike apo dicka te tille.

Disa nga kenget e prezentuara deri me tash:

01.Njomza Neziri - "Pasaporta"; (049)*221*1#
02.Kadir - "Varrosa dashurin"; (049)*221*2#
03.Rikthimi & Papa Dino - "Sonte s'ka mu nal"; (049)*221*3#
04.Fortesa Hoti - "Zeri yt"; (049)*221*4#
05.Dafina Zeqiri - "Adios"; (049)*221*5#
06.Teuta Gashi - "Eshte dashuri"; (049)*221*6#
07.(?)
08.Flora Gashi - "Nuk besoj"; (049)*221*8#
09.Nazife Bunjaku - "Rrefej per ty"; (049)*221*9#
10.Bekim Bislimi - "Miku i rrugeve"; (049)*221*10#
11.Xhuli - "Lutjet e mia"; (049)*221*11#
12.Liberian Selimi LIBRI - "Sonte jom me ty"; (049)*221*12#
13.(?)
14.Miranda Hashani - "29 Shkurti"; (049)*221*14#
15.Lina - "New Love"; (049)*221*15#
16.Violeta Kukaj Retkoceri - "Eshte faji yt"; (049)*221*16#
17.Vellezerit Krasniqi - "Loti i fundit"; (049)*221*17#
18.Motrat Hajzeri - "S'falet zemra vetem per nje nate"; (049)*221*18#
19.Shpetim Elshani - "Pse kete zemer po e vret"; (049)*221*19#
20.Hysen Smajli CENI - "Dashuro"; (049)*221*20#

2
Miss-et Shqiptare / "Super Model of the World"!
« ne: 26-10-2007, 02:32:22 »
Liburneta Xhemajli fiton Ford Model's Supermodel of the World Kosova 2007
3
Muzikë Shqip / Video muzikore shqiptare!
« ne: 11-01-2007, 01:25:38 »
ketu e ke nje sajt qe ndihmon ne shkarkim te videove:

http://www.grabyoutubes.com/

nga me te ndryshmet si youtube, google, dailymotion etj.

Videot e shkarkuar jane te formatit .flv (flash video) dhe ju duhet flash player qe mund ta gjeni ne internet falas.

Poashtu, ka edhe converter prej .flv ne .wmv, .avi etj.


5
Vipat Shqiptare / çka Mendoni për Berkanin ?!
« ne: 21-07-2006, 16:31:17 »
A e din kush me saktesi emrin e plote te Berkanit?

flm

Faqe: [1]