Profile of eaglesalbania

×

Permbledhja

eaglesalbania Zërist

Stats for eaglesalbania
Posts:   20 (0.007 per day)
Data e regjistrimit:   14-02-2013, 18:39:20
Last Active:   22-12-2013, 14:22:30
Age:  
Offline Offline

Messages - eaglesalbania

1
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 12-11-2013, 21:09:31 »
dhe un e dua po do presim kur te dali
ok thash se ka dal...

2
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 12-11-2013, 14:51:55 »
Kerkoj albumim "Pa ty so ka rrihet" ... ndonjo e ka ju lutem

Pa ty so ka rrihet ALBUM 2013 (Nora ft. Gena - Nrg Band - Ryva Kajtazi)

5
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 02-08-2013, 09:44:30 »
Kerkoj albumin

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Gjerdani i dashuris

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Gjerdani i dashuris (album 2013)

6
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 09-07-2013, 10:56:30 »
un e shkarkova albumim pa probleme

shum flm!!

7
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 08-07-2013, 16:42:57 »
kush mund te me ndimoj me gjet emrin e kesaj kengete pakten me kuptu cfar gjuhe esht?

8
kte kengen?

nuk e kendon Rihanna por Sharon Doorson
Sharon Doorson - Fail In Love ( Official Video HD + Download )

link per ta shkarku ne formatin m4a (origjinal Itunes)
http://www29.zippyshare.com/v/74710850/file.html

10

David Guetta Feat. Che’Nelle - Titanium (Single) (iTunes) (2013)Genres: Dance, Music
Released: Feb 06, 2013

Kodi: [Zgjidh]
http://www.4shared.com/mp3/Foy7arVD/David_Guetta_Feat_CheNelle_-_T.html

11
Inna - Party Never Ends (Standard Edition) (iTunes) (2013)Artist............. ..: Inna
Title Of Album.............. ..: Party Never Ends
Genre.............. ..: Dance, Pop
Year............... ..: 2013
Size............... ....: 110 mb
Codec.............. ..: m4a - 256kbps
Cover.............. ..: Inc.01. In Your Eyes
02. We Like to Party
03. More Than Friends (feat. Daddy Yankee)
04. Be My Lover
05. Dame Tu Amor (feat. Reik)
06. Take Me Down to Mexico
07. Famous
08. Take It Off
09. Tonight
10. J’adore
11. Caliente
12. Crazy Sexy Wild
13. INNdiA (feat. Play & Win)
14. OK
15. Live Your Life
16. Party Never EndsKodi: [Zgjidh]
http://www.4shared.com/rar/qcemrGZr/Inna_party_never_ends.html

12
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 27-02-2013, 15:13:47 »
po po flm the king por i kerkova ne nje cilesi me te lart por flm gjithsesi..thash se naj njo i ka ne qualitet cd..
i gjeta kenget qe kerkova sepse shkarkova albumin top fest 8 dhe kengen magjike 2010 postua nga babygirl!! :) :) ne cilesi cd  :)

13
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 20-02-2013, 19:54:54 »
po po flm the king por i kerkova ne nje cilesi me te lart por flm gjithsesi..thash se naj njo i ka ne qualitet cd..

14
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 19-02-2013, 14:19:26 »
e din naj njo passwordin e albumit kenga magjike 2012 postuar nga babygirlvip? kush ta din te ma dergoj me mesazh privat please...edhe passwordin e kenga magjike 2010 publikuar nga deyless

15
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 19-02-2013, 13:33:34 »
kerkoj passwordin e albumeve kenga magjkike 2010 2011 2012... please kush e di tma dergoj me mesazh privat

e ka naj njo albumin Top Fest 8

17
Mobile | Apps / Zyrtare: Symbian OS zyrtarisht i vdekur
« ne: 17-02-2013, 12:24:41 »
tani nokia do i drejtohet windows mobile por prap se prap me sitemat e android dhe OS e iphonit ska krahasim  :(

18
Microsoft | Windows / Windows 8
« ne: 17-02-2013, 12:22:07 »
e ka provu windows 8 ultimate por sme ka pelqe as pak...ndryshimi i startit esht skandaloz dhe sistemi ne gjeneral ka shum bug...kur installova nje antivirus mu prish windows 8 dhe duhesha ta reinstalloj prej fillimit keshtu zjodha te rikthehem tek windows 7 sistemi me i mir i microsoftit per mendimin tim

19
Futbolli / Juan: Dua te behem aq i mire sa Thiago Silva
« ne: 17-02-2013, 12:17:18 »
sma mush mendjen qe nje si juan do te bohet si mbrojtsi me i mire ne bot  :P

20
a i ka naj njo keta muzika
Deepside Deejays - Never Be Alone (Radio Edit) https://itunes.apple.com/us/album/never-be-alone-single/id454504301
Deepside Deejays - Look Into My Eyes (Radio Edit) https://itunes.apple.com/us/album/look-into-my-eyes-radio-edit/id581896395?i=581896400
Fly Project - Musica (Radio Edit) https://itunes.apple.com/us/album/musica-radio-edit-single/id502835102

21
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 16-02-2013, 21:40:56 »
Mund te me gjeni kto dy kenget ju lutem

Anxhelina Hadergjonaj - Kjo Jete S'mfjaftoj (esht tek Top Fest 8)

Ciljeta - Te Dy Qajme Te Ndare https://itunes.apple.com/it/album/kenga-magjike-2010-vol.-1/id407319876 ne qualitet cd

Faqe: [1]