Profile of ediss

×

Permbledhja

ediss Zërist

Stats for ediss
Posts:   20 (0.004 per day)
Data e regjistrimit:   05-06-2006, 10:22:59
Last Active:   23-07-2006, 05:16:31
Age:  
Offline Offline

Messages - ediss

1
Café Zerion ツ / Për ke ju ka marrë malli?
« ne: 29-06-2006, 13:20:10 »
malli me ka mar per veten time se kam shum kohe qe nuk e shof dhe them se kur ta shikoj do te me shkojne lotet

2
me vjen keq un nuk e di por kam nje shok qe e ka mik dhe do ta pys dhe do ta gjejm rri e qet  :perqafim

3
po kush je ti qe te kerkojn autografe

4
po gjua shqipe eshte por tani nuk mendoj se e din te tjeret se kan kaluar shum kohe

5
me jet te gjat ishalla ............erisela ...aurora .......eduart...... eljo.........

6
problem nuk  ka   po edhe mir nuk eshte  se ne jemi ndryshe

7
kjo vjaj na ka mbajtur gjall

9
Bota Sot / Mali i Zi drejtë ndarjes nga Serbia!
« ne: 05-06-2006, 10:55:47 »
e ka bere shum mire

10
Café Zerion ツ / U befsh 100 vjeç Ina:)
« ne: 05-06-2006, 10:53:00 »
101 nga un

11
Konkurse Letrare / Kush i ka shkruar këto vargje?
« ne: 05-06-2006, 10:51:28 »
them ndonjeri

12
Tema Aktuale / Shqipëria, në NATO brenda dy vitesh
« ne: 05-06-2006, 10:49:29 »
shpresoj edhe me shpejt

14
Meta / çfarë i mungon forumit tonë?
« ne: 05-06-2006, 10:45:42 »
as nje gje

15
Sporte Ekstreme / Ju pëlqen te luani Bilardo
« ne: 05-06-2006, 10:42:00 »
po

16
Udhetime / Pushime / Nga do ti kaloni pushimet e Verës?
« ne: 05-06-2006, 10:37:38 »
ne plazh

17
Diskutime / A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?
« ne: 05-06-2006, 10:30:14 »
jo

Faqe: [1]