Profile of elisa

×

Permbledhja

elisa Zërist

Stats for elisa
Posts:   3 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   22-04-2005, 03:58:30
Last Active:   31-05-2005, 04:20:04
Age:  
Offline Offline

Messages - elisa

1
Teknologji Moderne / UNLOCK LG
« ne: 26-04-2005, 08:51:38 »
Unlock LG

--------------------------------------------------------------------------------

Kam pare qe disa here eshte diskutuar mbi zhbllokimin e celulareve tre Lg,programet per tu zhbllokuar tani ndodhen ne sitin www.vlora.it
I kam testuar personalisht dhe fuksionojne.
Kush eshte i interesuar do te botoje edhe skemen e modifikimin te kavos megjithese te ebay e gjeni per 25 euro.
Pershendetje te gjitheve
__________________ :)

Faqe: [1]