Profile of Epoka X

×

Permbledhja

Epoka X Zërist

Stats for Epoka X
Posts:   231 (0.042 per day)
Data e regjistrimit:   06-04-2006, 15:04:30
Last Active:   11-02-2021, 18:47:46
Age:  
Offline Offline

Messages - Epoka X

1
Sporte Ekstreme / Robin Krasniqi (info foto video)
« ne: 29-11-2020, 23:12:36 »
Na ben krenar

2
Tema Interesante / Gezuar 28 Nentorin
« ne: 29-11-2020, 23:10:36 »
Gezuar👐
 

3
AdminZone / Pse keto forume jane te suksesshem?
« ne: 11-05-2020, 00:06:49 »
Tani pas 10 vjetesh te gjitha ato forumi jane praktikisht te vdekur. Ose pa aktivitet ose te mbullur perfundimisht. Por eshte impresionuese qe nje forum si ai qe eshte ne vend te pare edhe se nuk ka me aktivitet i ka arritur te kete mbi 1 milione postime.

4
Albwebmaster / A eshte e vertet kjo?
« ne: 11-05-2020, 00:04:33 »
Je ne vend te pare tani. Por ndonje perfitim te madh nuk ke sepse volumi i kerkesave me ate term nuk eshte shume i madh. Te sugjeroj qe per cdo artikull te ri te perdoresh ne fund shprehjen "free download full version".

5
Albwebmaster / Si te shtojm nje scripti ne header?
« ne: 10-02-2020, 21:06:22 »
Kodi: [Zgjidh]
echo 'kodi yt ketu brenda';

echo '

Nqs skripti yt ka vlera qe jane mes thonjzash psh 'value' atehere do duhet ti fusesh keshtu \'value\'
Provo dhe kete mod nqs nuk e rregullon ndryshe https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2686

6
Albwebmaster / Facebook group ne vend te fanpage
« ne: 14-01-2020, 23:12:29 »
Verej qe shume webfaqe te medha shqiptare kohet e fundit kane shtuar perpjekjet per te rritur aktivitetin ne fcb group ne vend te fcb fanpage. Ka ndonje shpjegim pse?

7
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 09-01-2020, 18:42:32 »
Forum.al qenkesh i lire dhe mundesh me e ble. Domain perfekt per ju...

8
Engjëll Berisha është një sipërmarrës i anijeve që fitoi më shumë se 1 milion dollarë në shitje derisa ishte vetëm 15 vjeç. Pa pasur nevojë të bënte një investim paraprak për inventarin e dyqaneve, Berisha ktheu një ëndërr të thjeshtë në të ardhura të cilat i kanë dhënë atij lirinë për të udhëtuar në botë dhe për të mësuar të tjerët që po luftojnë financiarisht në jetën e tyre, shkruan “ThriveGlobal”, hap fotografin e meposhtme dhe lexoni te plote lajmin i cili po le nam.  https://www.kivodaily.com/making-money-online/entrepreneurs/meet-15-year-old-entrepreneur-engjell-berisha/
Kodi: [Zgjidh]
Engjell Berisha is a drop shipping entrepreneur who helped people to generate over $1 million in sales. By the time he was 15 years old, He is looking forward to generate also for his self the same results he could make for him students. His success can be attributed to a winning drop shipping strategy which involved setting up multiple online stores in various key niches. Without needing to make an upfront investment for store inventory, Berisha turned a simple dream and ambition into a passive income which has given him the freedom to travel the world and teach others who are financially struggling in their lives.

Drop shipping is a selling technique where you sell products that are in a third party’s inventory, such as a wholesaler or manufacturer. Sellers are not required to pay for the products until after their customers pay for them first. It is a way for sellers to avoid investing any money upfront for their inventory.

9
Albwebmaster / Websitet me mp3 shqip ne vitin 2020
« ne: 08-01-2020, 12:43:35 »
 Sot ne kohen e Youtube, Spotify a Streaming ka ende kerkese per shkarkime mp3?
 

10
Albwebmaster / Albwebmaster i ringjallur po m'pelqen
« ne: 08-01-2020, 12:36:22 »
Rastesisht nga google u gjenda ketu dhe pas nje disa momente konfuziteti po me m'pelqen qe qenkeni rikthyer online. Urime e suksese.
 

11
Albwebmaster / Webmaster.al po sulmohet?
« ne: 08-01-2020, 12:31:08 »
Cu be me webmaster.al ?
Prej vitesh i mbyllur dhe mban ket njoftim

Kodi: [Zgjidh]
Tuwi rekomandoi nje under construction page kshuqe here it is ...

12
Futbolli / Shqipëri-Francë
« ne: 02-09-2011, 21:25:28 »
0-1 per momentin  :S

14
Perdor google webmaster tools...

15
Celebrities / Pink bëhet me vajzë
« ne: 04-06-2011, 02:09:29 »
Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow.
Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey Hart, në spitalin e Los Angeles.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pink në faqen e saj në Twitter.

“Jemi shumë të kënaqur për lindjen e vajzës sonë të bukur dhe të shëndetshme, Willow Sage Hart”, ka shkruar këngëtarja.

“Ajo është e mrekullueshme si babai i saj”, theksoi ajo.

/top channel16
Zeri.tech / “Webmasterizimi” i kalamajve Shqiptar
« ne: 04-06-2011, 01:41:26 »
albanianwizard nuk ja ka fut kot; ne thelb ka te drejte plotesisht, kape si te duash e rrotulloje sa te duash. Por menyra se si e ka shkrujt ate artikull eshte per te ardh keq, se fundja e ka publikuar ne nje blog personal, edhe kur ofendon ne ate fare menyre nje demografi qe merr flake edhe po ta shofesh me sy well... beni llogarite vete. Personalisht me duket me kalama ai qe merret me kalamaj, aq me teper kur i kritikon ne ate fare menyre. Nese patjeter duhet te perdoresh ate stil te shkruari, te keshilloj te mos publikosh artikuj te tille ne nje blog personal qe identifikohet direkt me ty si tip ose si individ, sepse sinqerisht nuk reflekton mire ne ty.me pelqeu...

17
As shekulli.com.al nuk gjendet ne google.... webmasteri i shekullit qenka ne armiqsi me google.... :d

18
Marketing Online / Twitter
« ne: 04-06-2011, 01:21:25 »
Per mu twitter esht i merzitshem... hmmmmm:

19
Ka qene gjithmon me wordpress....

20
Portalet Shqiptare / Open Data Albania
« ne: 02-06-2011, 12:01:43 »
Vetem lavderime per kte nisme te vlefshme... open.data.al esht dhe domain hack  hmmmmm:

21
Zeri.tech / Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3?
« ne: 02-06-2011, 11:56:36 »
Youtube killed mp3  :D

22
Tregu Webmasterave / 48 mije emaile
« ne: 21-04-2011, 17:07:48 »
Keni leje nga keta 48k persona...?

23
Albwebmaster / Search on Google.com
« ne: 21-04-2011, 01:27:59 »
Pse nuk e ben kete pyetje dhe ne forumet e google...?

24
Duket hap interesant....mgjth se jo mjaftueshem per te luftuar FB.

25
Version mobil mungon...

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 10