Profile of erionmuca

×

Permbledhja

erionmuca Zërist

Stats for erionmuca
Posts:   519 (0.148 per day)
Data e regjistrimit:   21-03-2012, 18:26:40
Last Active:   07-06-2012, 20:36:25
Age:  
Offline Offline

Messages - erionmuca

1
Kjo do kishte ndodh me qindra vite perpara sikur te mos nderhynte shume feja.
Ai personi qe zbuloi Plutonin, kur vdiq ja cuan hirin me rrakete kozmike ne Pluton. Me pelqeu shum kshu si histori. Ti kesh varrezat ne pluton.

http://en.wikipedia.org/wiki/Clyde_Tombaugh

2
dhe me mbathje dhe me sytjena lekure.

3
Café Zerion ツ / Ah sikur...
« ne: 07-06-2012, 20:26:00 »
te me binte llotaria e Kanadase qe se kam apliku asihere  :P

Mos shko aty or trim se eshte shume ftohte.

4
Panorama / Ndjenja e momentit me nje foto.
« ne: 07-06-2012, 20:19:47 »


Shume simpatike ajo e mesit.

5
Panorama / Dedikoni nje foto dikujt..!
« ne: 07-06-2012, 20:18:12 »


haha

Ne momentin qe je ne ajer thu : WTF?

7
Diskutime / Cili është statusi juaj?
« ne: 07-06-2012, 20:12:20 »
i martuar 4 here
dhe njekohsisht bashkjetoj me 3 te tjera :D

Do jesh nai tip besimatri bektashi ose myslymon ti.

8
Panorama / Foto te bera nga forumistet. :)
« ne: 07-06-2012, 20:10:24 »
Te lutem me boj nji foto tek nji nga klubet ku ka pas kendu Curt Cobain.

Thnx.

9
Ndjenja / Cyber Sex (Virtual Sex)
« ne: 06-06-2012, 16:43:51 »
Dua te shof sa patetik ngjan kur mban pistoleten dhe i gjuan vetes aksidentalisht ne kembe.

10
Ndjenja / Cyber Sex (Virtual Sex)
« ne: 06-06-2012, 16:41:26 »
Do dalim i her per qitje bashke?

11
Café Zerion ツ / U cmena.....
« ne: 06-06-2012, 16:35:19 »
Sigurisht qe do ikesh. Pastaj vjen dhe inspekton demin dhe thua me siguri "How do you like that bitch?"
I thu mushkonjes se vdekur kshu.

12
Café Zerion ツ / U cmena.....
« ne: 06-06-2012, 16:32:12 »
Gjuji me dinamit. Vertet shkakton shume dem rrotull, por qellimin e arrin.
Beje me stil Amerikan. Hudh i bombe qe rrafshon qytetin per te vra 1 person.

13
Café Zerion ツ / U cmena.....
« ne: 06-06-2012, 16:30:38 »
Gjuji me Shotgun !

14
Diskutime / Po sikur fundi i botes te vij SOT???
« ne: 05-06-2012, 17:09:45 »
Ti mishel, nuk pranon goca, vetem cuna apo jo? Se hyni kjo Adela si pyk ketu.

15
Diskutime / Po sikur fundi i botes te vij SOT???
« ne: 05-06-2012, 16:52:43 »
Po vij un.

16
Panorama / Ndjenja e momentit me nji video
« ne: 04-06-2012, 21:13:30 »
Jake & Neytiri - Before the dawn

17
Café Zerion ツ / Pershendetje me kenge
« ne: 04-06-2012, 21:12:50 »

18
Te gjith tonen kemi ondre. Disa e kan me 10.000 kilometra disa te tjere i kon von 100.000 kilometra.

Buze detit un do i bija violincelit.

19
Café Zerion ツ / Mund ta di pse rri i padukshem ?
« ne: 01-06-2012, 21:14:34 »
Shif rrushi rrushin e piqu.  :P

Tha ondra qe ka dy vjet qe piqet.

Enderrimtare:
Data e regjistrimit:  28-02-2010, 17:20:55

20
Café Zerion ツ / Mund ta di pse rri i padukshem ?
« ne: 01-06-2012, 18:19:26 »
.

21
Diskutime / Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?
« ne: 01-06-2012, 18:10:02 »
Gjuj me pushke.

22
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 01-06-2012, 18:08:32 »
Thnx.

23
nji gru sampiste me cizme lekure.

24
Ndjenja / Poezi - tregime - fantazi (erotike)
« ne: 01-06-2012, 16:51:08 »


Ai ja lexonte ne sy deshiren qe ajo kish dhe me nje veprim te shpejte ia hoqi fustanin . Ajo tashme ishte e zhveshur para tij dhe po I falte lakuriqesine shpirterore dhe fizike. E ndersa ai I kafshonte thithkat ajo zgjati doren e saj drejt pantallonave te tij. Cdo gje aty kish marre forme dhe ajo e deshironte ate cope mishi ta kishte te sajin ashtu sic ish mesuar ta kish patur.
E shtyu tutje dhe u ul ne gjunje . Ai e kuptoi se c'donte ajo te bente dhe I pelqente kur ajo merrte kontrollin e situates. Sa here kishin  qene bashke ajo pelqente te dominonte ….por kurre me pare nuk kishin qene kshu …pa folur asnje fjale
Ajo teksa e shihte ne sy hapte avash zinxhirin e pantallonave dhe pa nxjerre asgje jashte lepinte me gjuhen e saj siper mbathjeve masen e forte . Ndjente nje ndjesi te pashjegueshme e cila vinte nga aty brenda. Buzet po I digjnin…..I zbertheu pantallonat e tij dhe nxorri jashte ate qe ajo ne netet kur ndihej vetem e enderronte dhe shpesh I kish ndodhur edhe te prekte veten duke e imagjinuar.
Fillimisht e mori ne mesin e duarve te saj, I mori ere dhe ndjeu se sa shume I kish munguar ajo cope mishi. Ndjente ta hante nga deshira,pasioni, eksitimi.
Nxorri gjuhen dhe afroi lehte prane kokes …ndjeu sesi trupi i tij u  drodh . i pelqeu kjo ndjesi....- ende krijoj reaksion -mendoi
filloi te lepinte penisin e tij ne gjithe gjatesine e tij dhe me pas e perfshiu me buzet e saj ne te gjithe gjatesine e saj. Ndenji nje cast pa levizur dhe ndjeu rrahjet e tij deri ne gryke . me pas hapi gojen dhe e nxori jashte dhe e lepiu serisht. Ai i kapi floket  dhe afroi buzet e tija ne te sajat ..donte te ndjente shijen e vetes te tij ne gojen e saj ....me pas drejtoi penisin drejt gojes se saj dhe goditjet qe i i jepte ishin te forta dhe te njepasnjeshme . Ajo ndjente sesi penisi i tij i hynte ne gojen e saj dhe nuk donte ta leshonte me....e dashuronte ate
Ai e nxori jashte nga goja e saj , e ngriti dhe i tha ne vesh....- Nuk dua te mbaroj kaq shpejt....dua te te shijoj me shume
e ktheu mbrapsht , Ajo u mbeshtet serisht ne parvaz . Ndjeu se nenvete ishte bere  uje por nuk foli. Ai me nje levizje te shpejte i grisi mbathjet dhe ajo u terbua edhe me shume . Ai afroi gishtat e tij dhe filloi te lozte me klitorin e saj , nderkohe qe njerin gisht e futi vetem pak ne brendesi te saj. Ajo po dridhej ...donte me shume....Ai ia kuptonte cdo deshire por nuk donte tia plotesonte....donte qe ajo ti lutej ne kete nate ....ti kerkonte te benin dashuri si kafshe ...dhe ajo do ta bente , ai ishte i sigurt per kete
Ai u ul dhe i hapi kembet , zgjati gjuhen dhe lepiu lehte klitorin dhe buzet e vagines te saj , ia thithte lehte . Ajo po shtrengohej fort pas parmakut dhe donte te bertiste fort ....por zeri nuk i dilte ..ishte e mpire dhe vetem kerkonte ,kerkonte qe ai te depertonte ne thellesine e saj.
ai e lepinte dhe hera heres fuste gishtin brenda saj...ajo ne cdo shtytje te tij shkrihej dhe behej njesh me parmakun,ne castin kur ai e hiqte gishtin ajo mblidhej dhe tkurrej.....
Ajo po pelciste brenda vetes....sic ishte e terhoqi dhe i tha

Bart te lutem mjaft ....me shkallmo ndjenjat sot......mos me lodh me  LOL
dhe ai u ngrit dhe i afroi koken e penisit prane buzeve te saj dhe ia ledhatonte ...ajo ishte bere uje . lengjet e saj po i lanin shalet . Ajo levizte ne menyre te tille qe penisi i tij te gjente rrugen per tu futur brenda saj....po ai  ende nuk kish vendosur ta depertonte. dhe ai papritur  dhe pa menduar  i dha nje goditje deri ne fund....Ajo mbeti pa fryme . Ai ndenji pak caste ashtu dhe e nxori serisht jashte....Ajo nuk ishte me aty, nuk kuptonte cpo ndodhte , Ajo tashme ishte ne nje tjeter dimension...atje ku trupat njehesohen vetem me prekje
Ai e depertoi serisht por kete here vetem pak , duke mos depertuar ne  thellesi...
Ajo nuk po duronte me.....iu kthye dhe me ulerime i tha - Tani Bart Tani se  po vdes.......
dhe ai duke qeshur e ngjeshi penisin e tij thelle ne te dhe levizjet e tij moren tjeter shpejtesi...ajo humbi cdo ritem , cdo kontroll mbi veten, kaleronte mbi te si kurre me pare , ulerimat e saj mbushen naten dhe hena me yjet u turperuan .....
ai levizte brenda saj dhe ajo ndjente veten te shperthyer ne mijra copeza , ndjente se shpirti dhe trupi i saj ishin pezull ne ajer dhe nga casti ne cast nuk do ekzistonin me ........
ai e rrotulloi , e donte me fytyre nga vetja , donte te shijonte cdo renkim ,ulerim te saj
ia ngriti njeren kembe ne qafen e tij dhe e depertoi ....ajo e puthte si e cmendur ne fytyre , buze ,sy ...kudo dhe i peshperiste ne vesh ........vetem ti di te besh dashuri
dhe ai qe eksitohej me shume dhe shtonte me forte ritmet dhe shtytjet brenda saj...dhe i falte asaj kenaqesi shkaterruse
derisa ne nje cast cdo gje po mbaronte ....ai po ulte ritmet dhe kerkonte nje vend ku te nxirrte qumeshtin e bardhe LOL
ajo u ul ne gjunje dhe filloi tia lepinte serisht , asaj iu perzien shijet e tija dhe e saja ne nje te vetme......derisa ai ia mbushi gojen  dhe ajo pasi e gelltiti lepiu buzet tere kenaqesi.....
ai e ngriti e puthi embel ne buze .....mori fustanin e saj ne toke , ia veshi , i ndezi cigare , i dha goten e veres ne dore dhe e ktheu ashtu sic ishte kur e gjeti.........
ajo ishte e hutuar nga te gjitha keto......per nje cast vuri ne dyshim nese e gjithe kjo cmenduri kish ndodhur a jo....por teksa hodhi shikimin ne toke ..pa mbathjet e saj te grisura,

Ath kuptoi se asgje nuk kish qene pjelle e imagjinates por nata e saj e cmendur ...pikerisht ate qe i kerkoi dhe henes.....

Ajo e beri edhe njehere te sajin ate!!!!

Sa bukur!


Dhe tani sic thote Erioni....mos filloni te beni gjera te ndaluara LOL

Ja dhe i her tregimi. Na falni per nderhyrjen.

25
Ndjenja / Poezi - tregime - fantazi (erotike)
« ne: 01-06-2012, 16:45:49 »
mos rri shume ulur se bllokohesh.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 41