Profile of erlehta


Permbledhja

erlehta
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   7088 (1.068 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   31-07-2005, 14:38:55
Last Active:   21-08-2022, 10:34:32
  • Forumi Shqiptar Zerion

Messages - erlehta

2
Marketing Online / Alexa me dizajn dhe funksione te reja
« ne: 19-02-2022, 20:08:59 »
Alexa na ka bere dembela ne disa Aspekte 😁

3
Forumi Islam / Mesoni kuptimin e emrit tuaj.
« ne: 19-02-2022, 20:06:27 »

Fatmire qfar kuptimi ka?


Fat i mire 😁 MOS Ju nda 😂

4
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 19-02-2022, 20:04:28 »
Mbaroj Bigu, dilni tash 😂

5
Kenaqu me trekendeshin BBR😂😂

6
O bre humbem 😘😘😘

8
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 13-11-2021, 15:11:28 »
Corona 😛

9
Shoh Serien,, Squad Game.
Kush e ka pare e ka levdu 😛

10
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 28-09-2021, 21:27:40 »
S'ka piplla me 😬

12
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 30-07-2021, 07:13:03 »
Tirana për Zotin pupupu
Aty duhet të fluturojë 😁

13

I kan korruptu ata qe kan dal ne liste. 😛

Ne te radhes statistika do jesh aty 😂

E une enderr e kam te jem ne top list si xhep madh.😋😋

😂😂😂😂

14
Po unë pse nuk jam në listë 😛😛

15
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 14-07-2021, 21:08:40 »
Si do të jetë, është e jona. Sigurisht që nuk na vjen mirë kur dëgjojmë apo lexojmë lajme jo të mira, por shpresojmë që realiteti të jetë më i pastër e i qete
16
Jeta / Pse gjumi në divan nuk është ide e mirë?
« ne: 14-07-2021, 21:04:43 »
Një dremitje 5 min dashje padashje  vallaj të kënaq 😍

17
Diskutime / Po fillon Big Brother VIP Albania!
« ne: 14-07-2021, 21:03:25 »
Nuk e kam ndjekur asnjëherë 😬

18
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 23-06-2021, 12:00:21 »

Me dhe shprese 😂


Duhet të filloni Luli ik 😂

19
Tema Aktuale / “Koha për të përcjellë Ramën”
« ne: 23-06-2021, 11:59:35 »
Sa të keni Lulin, keni edhe Ramën ☺️

20
Kush ka hije në mëngjes thuaj 😂😬

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 464