Profile of erlehta

×

Permbledhja

erlehta Zërist

Stats for erlehta
Posts:   7093 (1.197 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   31-07-2005, 14:38:55
Last Active:   01-10-2021, 13:15:39
Gjinia:   Femer
Age:  
  • Forumi Shqiptar Zerion
Offline Offline

Messages - erlehta

1
Shoh Serien,, Squad Game.
Kush e ka pare e ka levdu 😛

2
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 28-09-2021, 21:27:40 »
S'ka piplla me 😬

4
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 30-07-2021, 07:13:03 »
Tirana për Zotin pupupu
Aty duhet të fluturojë 😁

5
I kan korruptu ata qe kan dal ne liste. 😛

Ne te radhes statistika do jesh aty 😂

E une enderr e kam te jem ne top list si xhep madh.😋😋
😂😂😂😂

6
Po unë pse nuk jam në listë 😛😛

7
Diskutime / Si ishte Shqiperia kete vere?
« ne: 14-07-2021, 21:08:40 »
Si do të jetë, është e jona. Sigurisht që nuk na vjen mirë kur dëgjojmë apo lexojmë lajme jo të mira, por shpresojmë që realiteti të jetë më i pastër e i qete
8
Jeta / Pse gjumi në divan nuk është ide e mirë?
« ne: 14-07-2021, 21:04:43 »
Një dremitje 5 min dashje padashje  vallaj të kënaq 😍

9
Diskutime / Po fillon Big Brother VIP Albania!
« ne: 14-07-2021, 21:03:25 »
Nuk e kam ndjekur asnjëherë 😬

10
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 23-06-2021, 12:00:21 »
Me dhe shprese 😂

Duhet të filloni Luli ik 😂

11
Kush ka hije në mëngjes thuaj 😂😬

12
Jeta / Si mund te ngadalsojme plakjen?
« ne: 07-06-2021, 07:11:20 »
Të lumtë goja 😍

13
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 07-06-2021, 07:10:40 »
... kendej po ecen mire ... por te shikojm sa do zgjasi :D

Ore po kohen si e keni?
A erdhi behari? Se këtu shiu i dimrit na kalbi 😬

14
he ja dola , dhe ku je?

Këtu këtu 😍😍😍😍

Edhe Astra me vete 😂😂

15
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 29-05-2021, 21:09:04 »
Alooo a ka Covid anej nga ju apo e niset në Indi?:P

Në Vietnam e ka mbajt frymën 😬 se ç'po katranis atje një zot e di 😬😬

16
Naaa qenkaaa kokrra 😂😍

17
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 20-05-2021, 21:10:00 »
Aloooooo Mirëmbrëma ☺️

18
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 21:32:36 »
Qenkerke vaksinuar si duket .:);)

Po po dashje pa dashje 😬

19
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 18:36:34 »
Në rrugë të mbarë 🙏😂

20
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 07:17:56 »
Miremengjesi!
Po shijojnë e sot ditën me diell, prej nesër sërish Shira 😐

21
Jeta / Aknet / Puçrat
« ne: 11-05-2021, 07:16:19 »
Këto cupulinkat sot ngelen duke përdorur maska anti-pucrra e nuk e shohim we më keq bëhen 😬

22
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 04-04-2021, 20:40:33 »
Vaksina Sinovax dhe Sputnik po i porosit dhe EU-ja për në verë 😁. Shqipëria është goxha përpara.
Megjithatë e une kur u vaksinova me Astra, vallaj frikë pata e nuk doja, por kur e bëri gjithë kolektivi para e si gjeti gjë, thashë hec se duhet të udhëtoj 😬

23
E anasjelltas 😂

24
E kam thënë më 100 herë, të gjithë e duam ndryshimin, por jo me Lulin kryeminister. Laj thaj...

25
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 03-04-2021, 17:52:25 »
Sa kam qesh o Gjjumash 🤣
Çdo vit do të dëgjohet kjo ka fjali 😁

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 404