Profile of erlehta

×

Permbledhja

erlehta Zërist

Stats for erlehta
Posts:   7084 (1.229 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   31-07-2005, 14:38:55
Last Active:   11-05-2021, 07:17:56
Gjinia:   Femer
Age:  
  • Forumi Shqiptar Zerion
Online Online

Messages - erlehta

1
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-05-2021, 07:17:56 »
Miremengjesi!
Po shijojnë e sot ditën me diell, prej nesër sërish Shira 😐

2
Jeta / Aknet / Puçrat
« ne: 11-05-2021, 07:16:19 »
Këto cupulinkat sot ngelen duke përdorur maska anti-pucrra e nuk e shohim we më keq bëhen 😬

3
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 04-04-2021, 20:40:33 »
Vaksina Sinovax dhe Sputnik po i porosit dhe EU-ja për në verë 😁. Shqipëria është goxha përpara.
Megjithatë e une kur u vaksinova me Astra, vallaj frikë pata e nuk doja, por kur e bëri gjithë kolektivi para e si gjeti gjë, thashë hec se duhet të udhëtoj 😬

4
E anasjelltas 😂

5
E kam thënë më 100 herë, të gjithë e duam ndryshimin, por jo me Lulin kryeminister. Laj thaj...

6
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 03-04-2021, 17:52:25 »
Sa kam qesh o Gjjumash 🤣
Çdo vit do të dëgjohet kjo ka fjali 😁

7
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 03-04-2021, 17:51:10 »
E shok e pata e s'më la rehat, e bëra burrë nga halli pastaj 😛

8
Ju përqafoj nga larg, se nga afër s'të lë corona 😁


9
Vipat Shqiptare / Arjola Demiri (Lajme, Info, foto, video)
« ne: 28-03-2021, 06:21:48 »
Sa ndryshe dukej live kjo 😁

10
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 28-03-2021, 06:19:45 »
Duro e disa vite 🤣🤣😐

11
Zemer ti 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Me rafte një pikë bre, nuk paskam qëllu këtu të jepja kafen 😁😍☕☕

12
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 18-03-2021, 18:16:04 »
A jeni vaksinuar 😁

13
Vipat Shqiptare / Genta Ismajli (info foto video)
« ne: 01-03-2021, 21:24:34 »
Nga surrati nuk është Genta 😂

14
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 25-02-2021, 06:47:39 »
Shqipëria është tmerr.
Ka mbaruar çdo gje.
Nuk e di a ka lind ai njeri qe të drejtoj, menaxhoj, opo shkurt ta doje vendin.
Shëndetësia ka vdekur në Shqipëri, E di që fjalët tona bjen në veshë të shurdhër e nuk kanë pikë fuqie. Mjer njerëzit tanë që po jetojnë dhimje, frikë, pasiguri.
Shpresa është vetëm tek Zoti, Ai bëftë mirë për Shqipërinë e shqiptarët

15
Vipat Shqiptare / Erion Isai (info, foto, video)
« ne: 25-02-2021, 06:39:12 »
Diku kam lexuar se do i rikthehet teatrit

16
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 25-02-2021, 06:36:51 »
Si ju kam 😘

17
Fitness / HIIT - Ne forme per 15 minuta
« ne: 23-01-2021, 15:08:42 »
Kolegja ime e punës  vajzë e re, bukuroshe por mbi 100 kg peshonte.
I thirri mendjes, la cipsat e chokot e iu fut palestrës në kushte shtëpiake. Top rezultat.

18
Ndjenja / Dashuria ne internet - realitet i ri
« ne: 23-01-2021, 15:03:57 »
A vjetersu shum, nitash po u kthehemi koheve Te dashurise në lulishte prap.. 😂

😂😂😂
Të keqen e lulishteve ,😂😂😂19
Qesh / Foto Qesharake
« ne: 15-01-2021, 06:44:32 »
Hajde me shëndet Ed 😂😂

20
Tema Aktuale / Realiteti ne spitalet shqiptare sot
« ne: 15-01-2021, 06:43:54 »
Është e tmershme!
Mos e paçim atë fat sepse as leku nuk te zgjith pune.

21
Vipat Shqiptare / Ava Max (info, foto, video)
« ne: 15-01-2021, 06:42:12 »
E mire eshte qenia 😂

22
Televizion / Kush janë personazhet e "Portokalli"?!
« ne: 08-01-2021, 08:11:04 »
Vetëm tre prej tyre luajnë ende në portokalli.
Njëri është Flori dhe është një ndër më të mirët e portokallisë.23
Ja nxiu fytyrën Amerikës idjoti.

24
Vipat Shqiptare / Enea Zheku "Tomka".
« ne: 08-01-2021, 08:05:06 »
Pranë kemi Tomken, komandantin tonë
E duam e na do
Është trimi lagjes sonë😂

25
Vipat Shqiptare / Enea Zheku "Tomka".
« ne: 08-01-2021, 08:04:45 »
Pranë kemi Tokën, komandantin tonë
E duam e na do
Është trimi lagjes sonë😂


Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 404