Show Posts - erlehta


Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - erlehta

Faqe: 1 ... 459 460 461 462 463 [464]
9261
Forumi i Vogëlushëve / : Foto Bebusas :)
« ne: 03-08-2005, 05:05:19 »
Ndersa ky ketu eshte nipi im i logel  :-*

[attachment[/attachment]

9262
Forumi i Vogëlushëve / : Foto Bebusas :)
« ne: 03-08-2005, 04:55:46 »
Perkundrazi, do ishte shume gje e bukur dhe e kendshme :)

9263
Une dhe shpirti im do te bejme dy bebusha  :) :)

9264
Café Zerion ツ / : Pershendetje per.....
« ne: 02-08-2005, 12:08:47 »
Pershendes Bernin se qenka djale i shkathet :) :) :)

9265
Habia Filozofike / Imagjinata e njeriut
« ne: 02-08-2005, 11:51:54 »
Cfare eshte Imagjinata?


Paskali ka thene: "Imagjinata eshte mbreteresha e gabimeve"

Ndersa Dekarti ka thene: "Imagjinata eshte shkaku i gabimeve"

Cilat jane anet pozitive te saj?

9266
Muzikë Shqip / : Video muzikore shqiptare!
« ne: 02-08-2005, 11:26:32 »
Ajo Liria s`ne pelqen fare kur perdridhet. Hic nuk i shkojne ato levizje

9267
Televizion / : Portokallia
« ne: 02-08-2005, 06:33:21 »
Vetem kjo "portokalli" i kenaq shqiptaret.
Me pelqen Qifja

9268
Diskutime / : Pse femrat puthen?!
« ne: 01-08-2005, 11:35:27 »
Jane debile

Faqe: 1 ... 459 460 461 462 463 [464]