Show Posts - erlehta

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - erlehta

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 505
101
E mira do të ishte, të ndalohej në gjithë botën. Kur sheh fëmijët, e ritheksoj fëmijët që flasin e bëjnë ato lëvizjet e duarve bohhhh , anormale dhe e padurueshme.

102
Tmerr,  sa ligësi, injorancë përmban kjo tokë.

103
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 14-07-2020, 22:06:20 »
Zoti na ruajte!

104
Vipat Shqiptare / Loredana Zefi (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 14-07-2020, 22:01:28 »
Geh dein Weg per nga ritmi eshte kopje e nje prej kengeve te Destiny's Child, Say My Name

105
Pyetper / Si ulet kolesteroli?
« ne: 10-07-2020, 07:17:05 »
😂😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈
Me lot po qesh vërtetë😂😂😂

106
Aktivitete Kulturore / Festivali i 58-të i kenges ne RTSH
« ne: 09-07-2020, 07:19:02 »
Hapat drejt normalitetit i presim të gjithë.
Dje isha në një seminar, në sall mbi 100 veta, distanca 50 cm. Dikush me e dikush pa maskë.

107
Pyetper / Si ulet kolesteroli?
« ne: 09-07-2020, 07:15:36 »
Bamja është vërtetë shumë e shëndetshme si bimë, por pikerisht ai "xheli" është dhe shkaktari që shumë prej nesh nuk e duan ta konsumojnë.

108
Mediat Shqiptare / Gazetat me te mira ne Bote?
« ne: 09-07-2020, 07:11:29 »
New York Times  di që të jetë gazeta me e lexuar.

109
Mediat Shqiptare / Gazetat sot ne Shqiperi
« ne: 09-07-2020, 06:10:56 »
Beterr :D

110
Muzikë / Lajmet e fundit nga muzika
« ne: 08-07-2020, 22:01:58 »
E bukur por jo wowww :D

111
Café Zerion ツ / Cfarë do të bëni nesër...?
« ne: 30-06-2020, 06:30:00 »
S' ka me plane për të bredhur 😛
Pune deri në mes të korrikut, pastaj prapë pushime 🙈

112
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 30-06-2020, 06:27:48 »
Kafene e bekuar ☕☕☕

113
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 30-06-2020, 06:26:55 »

Fillova pune nga zyra dy dite ne jave dhe pjesa tjeter nga shtepia... sot si dita e pare ne zyre mire shume s’na ka pushuar goja nje sekonde... kishim akumuluar thashetheme per tre muaj... lol

By the way akoma skam filluar nai pune per sot..😂✌️😂😂😂😂
Mbare Tipi, mbare 😂

114
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 29-06-2020, 15:39:32 »
Një pasdite të këndshme e të freskët 😁
Pas një vapë të tmerrshme ja ka nis një furtunë, për kokë të furtunës 😂

115
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 29-06-2020, 15:38:09 »
E rraskapitur 🙈
Mezi po e pres ☕

116
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 26-06-2020, 07:14:52 »
Mirëmëngjes e fundjavë të mbarë  :perqafim

117
Ndjenja / Sekreti i çifteve jetëgjatë
« ne: 25-06-2020, 07:16:36 »
Oooo milet po të rrahu zemra vetëm për atë që ke në brinjë, nuk te shkon mendja të krahasohesh me çifte të tjera. Ato zënkat apo problemet bëhen të lehta e të përballueshme kur zemra është me e forte se goja e truri :D

118
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 24-06-2020, 11:58:07 »
Lum ju për shpresat që keni  :D

119
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 24-06-2020, 11:42:53 »

Si ne pune, bejm sikur punojme cte bejm dhe ne. :D


Mire andej Gjumasho :D

120
Tryeza / Gabimet qe duhen shmangur kur bejme embelsira
« ne: 24-06-2020, 11:41:44 »

Hiq dore nga embelsirat  :D

Petat e byrek shpejt  :)


 :D sidomos ato me qep 😂😂

Faqe: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 505