Profile of fatmir11

×

Permbledhja

fatmir11 Zërist

Stats for fatmir11
Posts:   5 (0.002 per day)
Data e regjistrimit:   19-06-2013, 23:06:45
Last Active:   25-06-2013, 13:27:18
Age:  
Offline Offline

Messages - fatmir11

1
AlbDEVs / Kush mundet te me ndihmoje?
« ne: 25-06-2013, 12:20:47 »
Jo nuk dua e-commerce te bej shitje on line sepse ne radhe te pare qe ta krijoj ne html eshte teper e veshtire me kane thene,thjesht dua te vendos text dhe foto,dhe tek butoni "Contact" te me lidhet me nje faqe tjeter qe do krijoj per info,prandaj thashe qe eshte dicka e thjeshte per dike qe merret me kete pune.
Kush mundet te me ndihmoje per kete gje do me bente shume pune sepse kam ngec tek kjo gje.

2
AlbDEVs / Kush mundet te me ndihmoje?
« ne: 23-06-2013, 23:07:30 »
Programet i di se cfare jane,por nuk mundem ti perdor shume mire,thjesht dua nje ndihme te shtoj texte dhe foto sic eshte bere tek fotoja shembull,dikush mundet te me ndihmoje per ket gje ,dhe te me dergoje perseri fajlat te edituara.

P.s Fajlat jane te postuara tek linku me lart

Faleminderit

3
AlbDEVs / Kush mundet te me ndihmoje?
« ne: 23-06-2013, 13:01:08 »
Po e drejte,tani vura re se nuk ka marre shkrimin tek posti i pare.

Dua te editoj templaten qe kam postuar tek linku me lart,nga anash sliderit dua te vendos foto me texte,dhe nje buton "kontakt" qe kur te klikoj mbi te te me lidhet me faqe tjeter, kam postuar dhe nje foto pak me lart si shenbull per editimin qe dua ti bej templates.

4
AlbDEVs / Kush mundet te me ndihmoje?
« ne: 22-06-2013, 22:41:37 »
Asnje ndihme ketu???

5
AlbDEVs / Kush mundet te me ndihmoje?
« ne: 22-06-2013, 00:47:11 »
Pershendetje te gjitheve.

Kusahume pune.
Faleminderit.

P.s : I hodha nje sy forumit por nuk me kapi syri ndonje rubrike ku te ishte prezantimi.

Templates
Kodi: [Zgjidh]
http://www.mediafire.com/download/1mermd173a43hh1/Faqe+test+PC+STORE.rar
Foto

Faqe: [1]