Profile of friada

×

Permbledhja

friada Zërist

Stats for friada
Posts:   3 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   22-01-2010, 23:50:44
Last Active:   23-01-2010, 21:28:50
Age:  
Offline Offline

Messages - friada

1
Informatike / Ta tregoj veten kush eshte ekspert ne C++
« ne: 23-01-2010, 00:46:14 »
SI te ndertohet nje program qe te kthej nje imazh  me ngjyra ne bardhe e zi,programi te jete ne C++ dhe i egzekutushem.

2
Informatike / Ushtrime ne C++
« ne: 23-01-2010, 00:40:04 »
kush eshte i afte ta mari persiper te bej nje ze.deri tani skam lene njeri pa pyetur dhe.......snuk

3
Informatike / Ushtrime ne C++
« ne: 23-01-2010, 00:37:33 »
un kam pervete nje ushtrim te veshtir,te kthej nje imazh nga me ngjyra ne bardhe e zi

Faqe: [1]