Profile of goni007

×

Permbledhja

goni007 Zërist

Stats for goni007
Posts:   67 (0.014 per day)
Data e regjistrimit:   04-07-2008, 10:36:56
Last Active:   24-10-2011, 13:01:29
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - goni007

1
Diskutime / Pa Viza ne Europen Shengen !
« ne: 09-11-2010, 09:26:02 »
Urime

2
Tema Aktuale / PE miraton: Hiqen vizat për Shqipërinë
« ne: 09-11-2010, 09:22:50 »
Urime

3
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 23-08-2010, 10:00:45 »
Si jeni o popull

4
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 06-01-2010, 09:43:01 »
Miremengjesi

5
Café Zerion ツ / Tema e dhuratave
« ne: 31-12-2009, 15:18:00 »
Harrova dhe MAX ketij do i dhuroja nje laptop pasi Gjumashi ju dhuroj internetin falas.

6
Café Zerion ツ / Tema e dhuratave
« ne: 31-12-2009, 15:10:41 »
Shejtanes do i dhuroja nje mini laptop

7
Per mendimin tim vetem Anjeza meriton kenget tjera as qe ja vlejn per eurovision

8
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 24-12-2009, 16:34:28 »
Si po kaloni sot

9
Café Zerion ツ / Gezuar Ditelindjen..*Stefi* dhe *Kisss*
« ne: 24-12-2009, 16:21:50 »
Urime dhe nga une fat plotsim deshi

rash te dyve

10
Vipat Shqiptare / Adelina Ismajli behet 30 vjece!
« ne: 14-12-2009, 15:00:42 »
Adelina eshte e gjenerates 1976 ose ose 1977
hehehe e ka bere per inat te Bleones kinse eshte nje gjenerat me te

11
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 14-12-2009, 14:53:04 »
Po pi nje kafe

12
Pershendetje MAX Ldk.ja edhe pse u mundu me cdo kusht ta mposht Pdk-ne nuk e arriti ate qellim populli foli ndryshe.

13
Sipas juve kush mendoni se ka dal i fituar ne zgjedhjet e djeshme pra 13 dhjetor
une personalisht mendoj qe fitoj Kosova
e sa i perkete partive ka dal fituese AAK sepse e zgjeroj rrethin dhe e fitoj Suhareken
shpresojm shum qe ti japim fund njehere e mire bastioneve qe e kan kaplu Kosoven

14
Diskutime / Gezuar 28 Nentorin
« ne: 28-11-2009, 20:53:10 »
Urime edhe nga ana ime urojm qe 100 vjetori i pavarsis se Shqiperis te na gjej me ndryshe

15
Forumi Islam / Gezuar Kurban Bajramin
« ne: 27-11-2009, 12:19:41 »
Urime festa e Kurban Bajramit paqja harmonia lumturija mbizotroft ne familjet tona

17
Kosova Sot / 'UDB-ashat'e Kosovës, me emër dhe mbiemër
« ne: 28-07-2009, 10:10:43 »
eshte per te ardh keq si jemi bere disa individ mendojn qe bejn pune te mire te publikojn emra qe fare nuk jan te verteta dhe mburret gjoja se ka bere nje pune te mire,ne po te vazhdojm me kete ritem te thashethemeve nuk do arrijm asnje rezultat por ti pervishemi punes qe ne fakt kemi shum pune e jo te merremi me emra njerzish qe nje pjese e madhe ne kete list nuk kane qene bashkupuntor te serbis
edhe nje gje kursejeni fjalorin sepse nuk eshte edukate pastaj ju personat qe nuk jeni te regjistraur shpreheni shum ne menyre banale ky forum eshte nje nder forumet me te mira e ju e keqperdorni.

18
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 28-07-2009, 10:00:21 »
Hajdar  ;)

19
Tema Aktuale / Ne keto zgjedhje fitoi Shqiperia evropiane
« ne: 29-06-2009, 09:43:17 »
I gezohehemi te gjith ketij fakti

20
Tema Aktuale / Rezultatet e zgjedhjeve te 28 qershorit 2009
« ne: 29-06-2009, 09:41:12 »
Urime Shqiperi

21
Tema Aktuale / Rezultatet e zgjedhjeve te 28 qershorit 2009
« ne: 28-06-2009, 20:01:01 »
Urojm veq te shkoj gjithcka mire sonte sepse ne nga kosova nuk dijm shum per sondazhet

22
Kosova Sot / 'Kosova s’do të mbetet e izoluar'
« ne: 28-06-2009, 00:06:31 »
Shpresojm qe sdo te mbetemi te izoluar por siq po shihet po edhe shume bile sado qe ka fjal te mira vepra jo kjo fjala shpres na eshte bere buke e uje me, qe sa vite vetem duke shpresuar per dite me te mira
flm per temen Shejtane

23
Kosova Sot / Transplantet, arrestohen tre serbe
« ne: 28-06-2009, 00:03:46 »
Shpresojm qe te zbardhet ky trillim i serbve sepse vetem ata dijn te bejn keto lloj gjerash por sa te jete unmiku ketu vshtir se do kete diqka te re tjeter perpos kesaj qe ndodhi dhe me spo flitet asgje tjeter perpos keti arrestimi qe ndodhi dite me pare

24
po fjalen mrrote
e din ndokush se qa do te thote fjale nga Shala e Bajgores

25
Tema Interesante / [Ndihme] Cili eshte kodi postal i Tiranes
« ne: 20-06-2009, 01:23:21 »
Flm shejtane se ne ate moment nuk mu kujtua fjala kod
Max po perparon shqiptarija por nuk po e verejm, me hapa te ngadalshem por te sigurt ama

Faqe: [1] 2 3 4