Profile of hatt

×

Permbledhja

hatt Zërist

Stats for hatt
Posts:   5 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   06-04-2010, 02:21:00
Last Active:   08-07-2010, 14:53:06
Age:  
Offline Offline

Messages - hatt

1
Ndjenja / Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij
« ne: 08-07-2010, 14:38:43 »
hatt mos harro se gjithe ato qe lavderohen me goje per cdo gje,,dalin fiasko se ndihen nen presion te premtimit qe do bej nomin  LOL
jo vetem per sex flas,, te kuptohemi :D :D

:D:D po unE ato qe fola 100% edhe 2 her ma miR muj me Boo Relax 100% hehe spo lavdona veq se jam i sigurT ;)

2
Ndjenja / Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij
« ne: 20-05-2010, 02:18:20 »
pa seks nuk kaa jet hiqq

po edhe kta vajzat e din se atyre i pelqen 2 her me shum se nevee kjo osht e sigurt

po a ka ktu naj vajz qe osht interesune per sex besoj qe do trelaksohet 100%
dhe kurr sdo t'mharroj hehe

3
CMS | Skripte | Templates / Si te hap nje forum SMF?
« ne: 04-05-2010, 01:32:56 »
kush munet mem ndihmu me hap nje forum me SMF 1.1.11
po du me hap ne .com po nuk po muj nese munet naj kush ja kisha dit per nder
LEGAE mu kan  

edhe aj qe ma hap nese don i jap diqka qka deshironn KLM

4
CMS | Skripte | Templates / vBulletin ne shqip
« ne: 07-04-2010, 18:32:16 »
D

5
Astronomi / Hapesire, regjistrohet nje tsunami ne Diell
« ne: 06-04-2010, 17:18:15 »
Jo bre qfar stuhie djellore max Spo dishe SEn

mas pari A je Musliman
nqofse je musliman i fort e kishe dit 100%

po tkallzoj naj dit tjeter se skom shum kohh

Faqe: [1]