Profile of hirushja

×

Permbledhja

hirushja Zërist

Stats for hirushja
Posts:   45 (0.007 per day)
Personal Text:   Verdana
Data e regjistrimit:   09-11-2004, 19:11:03
Last Active:   02-08-2006, 15:15:05
Age:  
Offline Offline

Messages - hirushja

1
Tryeza / : Tave dheu(fergese) alla_Tironcshe
« ne: 24-02-2005, 11:51:11 »
Ah mi Hirushe mi Hirushe,kam shku motra jote ene atje, 7 uje 1 kos eshte e mjeraaaaaaaaa


Sulltan,mos harxho leket o djal i mbare as atje ke Italjont ku thote Hirushja se mjere $$$ qe do harxhosh se ate "gjizen" ke me e hedh ne garbage...

Ndoshta ajo qe ke provuar ti eshte dicka tjeter per me sakte ajo qe kam rekomanduar une
quhet
Peppers with kajmakom eshte i paketuar mire dhe perberja eshte aq e trashe sa se ke idene dhe ehste prodhim maqedones me duket sepse serbisht shkruan ne te.
ka edhe nje adrese

Grand Prix Trading Corp
75A Onderdond Ave
Ridgewood
NY 11385
PHone 718-821-8563  Fax  718418-9200

info@grandprixtrading.com

biles po ju bashkangjis edhe nje fotografi te amballazhit.[attachment[/attachment]

2
Teologjia / : Cfare ka thene Gary Miller per Kur'anin
« ne: 12-02-2005, 18:11:59 »
Eh sa gjera ka Kurani te cilat jane zbuluar me vone.

3
Tryeza / : Tave dheu(fergese) alla_Tironcshe
« ne: 21-01-2005, 18:09:34 »
Merkata italiane eshte aty te Arthur Avenu

4
Tryeza / : Tave dheu(fergese) alla_Tironcshe
« ne: 26-12-2004, 16:49:53 »
Sulltano ajo cottage cheese boll e mire eshte.
Po te markata italione ne Bronks ca nuk gjen .
Kam ble nje dite nje gjize me speca qe me te lene menja e kokes.
Lene ma me e perzi me pak cottage cheese sa e mire del .

5
Qesh / : per te qeshur
« ne: 24-12-2004, 02:03:14 »
Shum femna po kan qejf, me flejt me mu, po mu s`po m`mer gjumi!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Nëse doni me lonë femnen, lejeni te unë.

 :hahaha

HAHAHAHHAHAHAHHAHAH

SA PER TE QESHUR.
ASNJE NUK ME KA BA MA SHUME ME QESH SE KJO LEFTER.

6
Forumi i Vogëlushëve / : emra per beben që do lindë
« ne: 24-12-2004, 01:43:52 »

Pershendetje hira,

Se pari me trego se me q'fare iniciale duhet te filloje emri i femiut se nese ka plot emra ne familje me  in.A ose B s'ka pse ti dergoj me ket in. po me trego se cilat in.i kerkon me se shumti..Por qe disa emra qe fillojn me B;

Blerona
Lavdimira
Artina
Lazadrena
Mjaltina
Margjela
Dorina
Endrina
Dafina
Linda
NartaPrinderve te femijes u fillon emri njerit me A dhe tjetrit me B

7
Tryeza / : Tave dheu(fergese) alla_Tironcshe
« ne: 22-12-2004, 01:36:37 »
PO KUSH TE THA QE NUK PASKE GJIZE NEVE KTEJ NE AMERIKE.
BILES ESHTE SHUME E SHIJSHME.
I LOVE IT.

8
Forumi i Vogëlushëve / : emra per beben që do lindë
« ne: 22-12-2004, 01:21:19 »
Faleminderit te gjitheve per emrat.
Shoqes sime i pelqeu shume emri Emel nga Liza.
qe do te thoshte shprese.
Ju mund te vazhdoni prape te jepni mendime.

C'me kujtove nje doreshkrim qe kam lexuar more Gjumash
ku   dy personazhet kryesore qe dashuroheshin i kishin vene emrin njeri-tjetrit HENA DHE DIELLI.

9
Forumi i Vogëlushëve / Emra per beben që do lindë
« ne: 18-12-2004, 21:24:34 »
Shoqja ime do linde një bebe vajze dhe ma  ka lene mua qe t'ia ve emrin.
Te lutem me ndihmoni qe ti gjej një emer te bukur.

Faqe: [1]