Profile of ibraim


Permbledhja

ibraim
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   5459 (0.782 per day)
Personal Text:   Dita jote eshte dita jote
Vendndodhja:   Kumanovë
Data e regjistrimit:   08-08-2004, 17:00:00
Last Active:   06-09-2011, 22:49:46
  • www.njefjale.com

Messages - ibraim

1
Tema Interesante / Mire se ju gjej te gjitheve...
« ne: 06-09-2011, 17:26:06 »
Pershendetje te gjitheve...
Nuk gjeta teme tjeter ku mund t'ju pershendes... andaj bera nje teme te re. Jo per tjeter, por se gjate kam munguar...
andaj, mos pritoni, avajtnu pak  :perqafim  :P
Kaloni majr. ;)

2
Café Zerion ツ / Them nje fjale ,formo nje fjali...
« ne: 05-09-2010, 00:06:02 »
Zeri yt ende me tingellon.


Shiu...

3
...Mesatarisht ajo flenë me dy burra në ditë, ndërsa për secilin takim mban shënime të detajuara në bllokun e saj të vogël të kuq...

interesant, blloku i saj i vogel i kuq, i paska nxene gjithe keto info per krejt kta meshkuj...
hajde rren hajde... na knacen.

4
Tryeza / Nju Jork, restoranti ku hahet nudo
« ne: 01-09-2010, 00:57:40 »
kulmi i budallallekut dhe humbjes se asaj qe quhet njerezore...

7
Café Zerion ツ / Nje fjale
« ne: 01-09-2010, 00:49:02 »
fillimi

8
mire eshte te kujdesesh per veten, ama me i thene vetes mashalla, kjo eshte e tepert.
ke ne themi: behesh vesvese.

9
Shqiptaria / Diçka qe ka/thojn vetem ne ferizaj ?!!
« ne: 21-08-2010, 02:34:53 »
tregu me plot mobilje

11
ani, ti avajtu pak  :perqafim  :lule :puth

14
Café Zerion ツ / MENDJEMADHESIA E FORUMISTEVE.:.?
« ne: 16-08-2010, 16:08:03 »
po mir mo nore, ate qe mendon ti, s'do me thene se ashtu edhe vertete eshte. mbase per ty ashtu jane, por per ndokend tjeter nuk jane mendjemadhe. sidoqofte, ti e shprehe mendimin. sa mban peshe ky mendim i yti, per ty mbase shume, per mua fare. eshte ky forum, dhe secili paraqitet ashtu si don vet, dhe jo ashtu si duan te tjeret.
respekte

15
Forumi Islam / Muaji i shenjtë i Ramazanit
« ne: 12-08-2010, 01:21:05 »
Urime Muajin e shenjte te Ramazanit.
Zoti ua befte te lehte agjerimin, e ju shperblefte me te mira te kesaj dhe botes tjeter.

16

Po te shihni ne Facebook pjesa me e madhe shqiptareve shkruajne ne gjuhe te huaj. Moter - vella, burre-grua, kusherinj e kane me te lehte diskutimin ne gjuhen e vendit ku jetojne....
Cfare tregon kjo??????

kjo tregon se disa prej te rinjeve kane frike dhe 'skuqen' te thone se jane shqiptare, gje qe eshte teper gabim.
e dyta, po tregojne se shume lehte e kane te t'huajsohen pa pasur kujdes per pasojat qe do t'i kene ne te ardhmen.
dhe kjo tregon se shteti ku kane lindur u ka ardhur te hunda dhe nuk u ka afruar asgje, andaj dhe te mirat qe i kane gjetur ne shtetin ku jane tani, ia kthejne me 'nje te mire te madhe', - me t'huajsim.
fundja secili e din se cfar bene, e ne vetem japim mendimet tona.

17
Café Zerion ツ / Forumistat e humbur
« ne: 12-08-2010, 00:06:49 »

18
Flasin ne gjuhen ku jetojne, se shqipen e dijne. Andaj e ushtrojne gjuhen e vendit ku jetojne. Por me keq eshte kur vijne ne vendlindje dhe perdorin ca shprehje te gjuhes se atij vendi ku jetojne. Kjo e fundit s'durohet, po nejse...

19
Diskutime / Ç'ka mendoni ju per kete....
« ne: 09-08-2010, 01:33:01 »
po edhe sikur te jete, cfar te bejme ne tash?
Po edhe sikur te mos jete, serish s'kemi cfar te bejme.
Ashtu ashtu nuk eshte kush e din se cfar kengetari. Zaten vec ajo pune i ka mbet pa e provu.
Mbaju Sinan :P

20
Café Zerion ツ / Filloni nje dialog me fjalen "mos"...
« ne: 09-08-2010, 01:14:27 »
mos me thoni se askush nuk mbeti ketu... hmmmmm:

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 126