Profile of kapitani

×

Permbledhja

kapitani Zërist

Stats for kapitani
Posts:   6 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   05-03-2010, 08:08:46
Last Active:   10-12-2010, 01:34:31
Age:  
Offline Offline

Messages - kapitani

1
kam ble bluehost dhe nuk po mund ja arrij te fus nje template ne te
a duhet te instaloj nje template apo bluehost te jep mundesine per te futur templates nga vete siti.
Kam pase free host dhe thashe te provoj kete
Cdo ndihme qe mund te me jepni eshte e mirepritur

2
Bashkepunime | Partneritete / Partnere me Albaheart.com
« ne: 08-03-2010, 00:25:35 »
kush deshiron te jete partnere me  www.albaheart.com

4
me fal e ke  www.buzeqesh.com apo   www.buzeqeshu.com
se e para nuk me del hic

5
Diskutime / A i frikesohesh vdekjes?
« ne: 05-03-2010, 08:14:37 »
me raste po te jem i pishem hic,po te jem esull hic,epo spaskam pase raste

6
Diskutime / E pini cigaren?
« ne: 05-03-2010, 08:13:09 »
e pij kur kam nja 2-3 shishe birre

Faqe: [1]