Profile of kengaime

×

Permbledhja

kengaime Zërist

Stats for kengaime
Posts:   6970 (1.251 per day)
Vendndodhja:   Gjithkund e askund
Data e regjistrimit:   21-03-2006, 13:11:03
Last Active:   29-08-2012, 17:51:24
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - kengaime

2
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 22-05-2011, 17:58:28 »
Sa ne 5, sa ne 6 , sa ne 7 e sa ne 10 :D

Te te pershendes tani, meqe po me pret bicikleta.......... .i kemi para nesh nja 10 km?

 :perqafim :perqafim :perqafim

3
Fabuladashes  ;)

4
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 22-05-2011, 17:51:50 »
Ncuk.


Ne sa ora fillon mengjesi yt?

5
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 22-05-2011, 17:50:47 »
S'ka pyetje pa pergjigje ky lart  :)

6
I kendshem  :engjell:

7
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 22-05-2011, 17:45:39 »
Dje shume mire..........nata zgjati deri rreth ores 2:00, ndersa sot pak me e qete.


Po e jotja?

8
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 22-05-2011, 17:42:12 »
I sakte per momentin :D

10
Lojra / Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 22-05-2011, 17:37:23 »
iks.........

11
Café Zerion ツ / Si do ta vrisnit te mesipermin
« ne: 22-05-2011, 17:36:42 »
E ka vra Zoti kete, s'me la asgje mua :P

12
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 22-05-2011, 17:35:39 »
Po............
......... pse pyet? :P

13
Bandill....

14
Tema Interesante / Si eshte moti sot atje ku gjindeni?
« ne: 22-05-2011, 17:33:47 »
Diell ne mengjes..........pa staj ere e madhe...........pas taj shi rëke dhe me ere............tash serish diell :)

15
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 22-05-2011, 17:32:13 »
Idene s'e kam  hmmmmm:

16
Café Zerion ツ / A tradheton anetari i mesiperm?
« ne: 19-05-2011, 12:39:00 »
Ky a? Kurre!!  :D

17
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 18-05-2011, 11:22:08 »
Gjermanisht i thone launisch........... hane hane perkthehet ne shqip :D

Kur ka qene hera e fundit kur e gezove veten dh eme cka?

18
O king, futi mo ne mp3 aman :D............ e shifni sa shume mirrem vesh une? :D :P


Naten djema se m'u hargjua koha e parapare :D  :perqafim

19
Café Zerion ツ / Tema me 1 000 000 postime.......
« ne: 16-05-2011, 23:32:45 »
Une s'dij ..............mbase Dreamm............h iqju saj se s'din ajo, ajo vetem caj pin :P

20
Ehe, posi ...........mbahet nena, por s'po ka ku te mbahet :D

21
Po mundohem te deshifroj se cfare po flasin keta dy lart :P

22
I uroj te mbahet mire :P

23
Café Zerion ツ / Tema me 1 000 000 postime.......
« ne: 16-05-2011, 23:24:05 »
Lere filxhanin ti, po zgjatja doren cikes Gjumash ............te ta lexoj fatin..........mbas e te del qe e merr vizen :D


Dreamm  :perqafim

24
Epo thash te ju le te permalloheni pak per mua :P ........obligimet king

25
I uroj ketij lart te mos e perjetoj Dreamm si uragan :P

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 790