Profile of kimi

×

Permbledhja

kimi Zërist

Stats for kimi
Posts:   75 (0.013 per day)
Data e regjistrimit:   15-03-2006, 05:39:11
Last Active:   18-05-2010, 12:49:56
Age:  
Offline Offline

Messages - kimi

1
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 16-02-2009, 17:03:22 »
Nuk me ke kuptuar.

Desha une te marr NRG Band - Drenusha jo te mare inqizim nga TV-ja sepse aty gjate kendimit te kenget ndigjohet nje ze lope (eshte per te qeshur sepse kur te transmetoj sepse jam DJ) do qeshin heheheh.

Pra kete kenge e ka kenduar origjinal eshte fjala NRG Band ne cd-ne e vitit te ri "Gezuar me tupan" keshtu qe kush e ka ate cd mund te kete kengen.

Me repsekt!...

2
heheh nuk eshte kjo kenga origjinal.

me nevojitet vetem origjinali

3
Pershendetje.

A mundet dikush me ma gjet kengen e NRG Band - Drenushe origjinalin.
jo me ate lopen qe ben ne mes te kenges hahaha.

Vetem origjinalin nese e keni ju lutem postone........

4
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 11-12-2008, 08:59:16 »
Kerkoj kengen e Shaqir Cerrvadikut refreni eshte keshtu:

A kam shpres nje dite me ardh
ne toke time per me u qmall
Nga vendlindja miq kur te vini
Nje grusht dhe ne mergim t'ma bini

Mundesisht me kualitet sa me te mire te kesaj kenge se eshte teper kenge e mir s'ka nostalgji e pa harruar.

Me respekt!....

5
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 16-11-2008, 12:02:30 »
Ju pershendes te gjitheve

E gjen dot kengen Leonora Poloska - Mos thuaj jo vetem me kualitet te mire origjinal.

Me respekt!.....

6
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 06-11-2008, 20:48:06 »
Nuk eshte krejt kenga e rifadije Grajqevcit - nje zemer qan nje zemer qesh. do te kishte qene mire sikur te gjeje te teren. sidoqoft faleminderit per mundin

Me respekt1...

7
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 05-11-2008, 12:05:24 »
Kliko këtu


Nuk eshte kjo kenge qe e kerkova ky eshte kengetar tjeter edhe kenga eshte krejtesisht tjeter
shiko kerkoje

Rifadije Grajqevci - Nje zemer qesh nje zemer qane

8
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 05-11-2008, 11:02:11 »
Ju pershendes te gjitheve e gjen dot kush kengen e rifadije Grajqevcit te titulluar - Nje zemer qesh e nje zemer qan


Me respekt!....

9
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 26-10-2008, 10:52:18 »
Pershendetje a do te kishit mundesi te ripostoni edhe nje here albumin komplet te Shpat Kasapit pasiqe kerkova ne Albume dhe nuk me lejonte te zbrite.


Me respect!........

10
E gjen dot kenget e reja te vellezerit qetaj. Sidomos ajo kenga qe i kushtohet deshmorit Ismet Ukaj kush e gjen ju lutem le te postoje.

11
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 08-08-2008, 10:02:19 »
Tungjatjeta ju pershendes te gjitheve a mundet dikush me me gjet muzika me tupana dhe surle qkado qofshin vetem muzika jo kenge pra tupana dhe surle


Respect!.....

12
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 16-06-2008, 17:00:02 »
Ju pershendes a mundeni dikush me e gjet kete kengen e vendin e peste qe e ka pra e para. kjo femra.
13
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 15-06-2008, 18:59:31 »
A mundet kush me ma gjet nje kenge Arabisht si Techno Dance eshte eshte kenge e re 2008 se nuk po ja di emrin hiq.

Kush ka ndonj kenge arabisht le ta poston. Kengetarja eshte femer te jemi te qarte heheh.

14
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 07-05-2008, 10:56:10 »
Isha ne ate pike muzikore ku e ke vendosur linkun edhe me heret po fatkeqesisht nuk punonte. nese ka mundesi edhe nje here le te postoje ne nje link tjeter se si duket i ka kaluar afati i download.

Me vjen mire qe per here te pare shqipetaret do te kendojne shqip.

15
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 07-05-2008, 10:20:08 »
Ju pershendes a mundet dikush te me gjej kengen konkurruese qe do te konkurron ne eurovision 2008 te shqiperis. Nese e keni ne dy versionet postoni nese jo atehere vetem ne shqip

Respect!...

16
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 22-04-2008, 15:50:59 »
A mundet kush me ma gjet kengen e Ryva Kajtazit - Me Thuaj

me kualitet te mire kuptohet.

17
Pershendetje te gjitheve a mundet dikush te ma gjej qete kenge full version se nuk po mundi ta gjej ja linkun degjojeni nje here


http://rapidshare.com/files/106816884/Theme_Remix_Gladiator_Mr_Dj_KiMi.mp3.html

18
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 03-04-2008, 21:02:08 »
A mudnet dikush te ma gjej nje kenge te Pirro Qakos nuk e di e kendon me nje vajze me duket se eshte nje kenge e re titullin knuk ja di.

Me respekt.
Hakim Ramadani

19
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 20-03-2008, 19:35:21 »
A mundet dikush te mi gjej tri instrumentale
1. Muzika e filmit Gladiator jane dy muzika dhe
2. Muzika e Pik Panterit

Me respekt!...

20
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 18-03-2008, 20:04:18 »
Pershendetje a mundet dikush me ma gjet kengen e Brayan Adams - Here I am versionin origjinal mirpo edhe versionin sidomos Outro pra
Brayan Adams - here i am ne version outro.


tung klm

21
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 05-02-2008, 13:17:00 »
Produkt 28 - te guri qe s'bon xixa mix i mire

http://www.speedyshare.com/631559189.html


22
Pershendetje a mundet dikush me me dhene informata lidhur me programin e Microsoft Access se e kam per te punuar nje program dhe si perdoret per te krijuar ky program pasiqe e kam punim diplome per ta bere lidhur me bazat e te dhenave e me duhet shume qe te me ndihmoni lidhur me te.

23
Pasi qe nuk lejohet postimi i numrave serial a mundesh te ma dergosh ne e-mail adresen time kimi_de@hotmail.com

24
Ju pershendes deshiroj t'u bej nje pyetje a mundet dikush te me gje numrin serik te Microsoft Windows XP professional servise pack 2 per arsye te lejimit te downlodimit nga Microsofti ju lutem kush e gjen le te veje diku linkun ose le te me kontaktoj ne e-mail adresen kimi_de@hotmail.com

Me rrespekt!...

25
Ju pershendes a mundeni bre me ma gjet kengen e Frederik Ndocit - Balada e gurit ne gjuhen angleze

faleminderit

Faqe: [1] 2 3