Profile of kostandin.

×

Permbledhja

kostandin. Zërist

Stats for kostandin.
Posts:   4 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   17-04-2009, 17:00:13
Last Active:   17-04-2009, 17:54:01
Age:  
Offline Offline

Messages - kostandin.

1
 hmmmmm: mendohu mir dhe jep nje pergjigje te sakt hmmmmm:

2
 :SJu lutem jepni pergjigjet tuaja per te zhdukur paqartesite????/ hmmmmm:

3
Mund te paraqisni njohurite tuaja sa me shpejt te jete e mundur.ju faleminderit!!!! hmmmmm:

4
shkruani gjithcka qe keni njohuri

Faqe: [1]