Profile of krijotrafik.tk

×

Permbledhja

krijotrafik.tk Zërist

Stats for krijotrafik.tk
Posts:   4 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   27-12-2009, 11:05:35
Last Active:   27-12-2009, 11:41:42
Age:  
Offline Offline

Messages - krijotrafik.tk

1
Www.krijotrafik.tk eshte nje webfaqe per webmastera ju mund te beni parteritete mund te merrni domein e shume te tjera.Nese dikush do ju lutem shkruani me poshte.Rexulton se www.krijotrafik.tk eshte hapur tre dite me pare me nga 100klikime ne dite

2
ahahaha.Kujdes se po na bje te fiket.Te gjithe e dine se po te t'i thuash te lutem nje anetari te rregjistrohet ne websiten tend do te rregjstrohet po dinjiteti yt?
prandaj une vends te bej spam
shpresoj ta kesh marr vesh

3
Duke bere ne fillim spam sic bej disa here prandaj me kane perjashtuar nga disa website webmastere dhe keshtu me lindi ideja se pse mos ta hap dhe une nje website per webmastera dhe ja ku eshte krijotrafik.tk

4
Ka vetem  3 dite qe eshte hapur dhe rezulton  300klikime.Por shqipetaret merziten kur duhen te rregjistrohen keshtu qe kam vetem 2anetare.Mund te me ndihmoni duke u rregjistruar dhe ju.
Ju them se website eshte i mrekullueshme

Faqe: [1]