Profile of lajme

×

Permbledhja

lajme Zërist

Stats for lajme
Posts:   15 (0.005 per day)
Data e regjistrimit:   19-05-2013, 14:33:36
Last Active:   24-01-2014, 16:48:10
Age:  
Offline Offline

Messages - lajme

1
Tregu Webmasterave / lajme.info - sa mund te shitet ?
« ne: 18-01-2014, 16:27:26 »
U be disa kohe qe nuk kam me kohe te merem seriozisht me faqen time www.lajme.info
dhe nuk di nese do e shisja sa mund tja ve cmimin?
Ose me sakte sa mendoni qe dikush mund te paguaj per te pasur ate ?

flm  :)

2
Guida | Tutoriale / Si te shtosh Page View ne Adsense ?
« ne: 11-01-2014, 01:24:41 »
Realisht dhe mua me dukej e pa mundur.
Por kjo ndodhi vetem nje here, me Histats me dilte User online 1 dhe faqet qe vazhdonin e rriteshin !!!

3
Guida | Tutoriale / Si te shtosh Page View ne Adsense ?
« ne: 11-01-2014, 00:20:18 »
Pershendetje,

A ka ndonje menyre per te shtuar pageview ne adsense automatikisht?

Kur hapa nje website te ri, ne te cilen kisha vendosur nje reklame adsense pata nje vizite nga nje user i sili pe solli rreth 450 page view !!! te njohura nga adsense
Kjo gje me habiti pak pasi sme kish ndodhur me pare.

Dua te di ekziston ndonje menyre apo script qe e ben kete gje?

4
Tregu Webmasterave / Shes Fanpage te huaj ! +500K
« ne: 25-12-2013, 22:39:13 »
Cfare cmimi ka ?

5
Per mendimin tim, ne vend qe te ndryshojme komplet pamjen e website (te kushtezuar nga nje template) mund te bejme qe cdo vizitor qe futet ne website dhe klikon diku.Ne fakt klikon nje Adsense reklame, kjo eshte nje menyre shume e mire "kam kohe qe e perdor dhe jame shume i kenaqur"  e aktivizoj kodin sa here qe shikoje qe CTR eshte e ulet. Madje kam aritur te kontrolloj dhe kujt shteti ti shfaqet Adsense qe te mare CPC sa me te larte dhe te mos rris kot CTR.

Ky eshte sygjerimi im.

6
Tregu Webmasterave / Kerkoj Fan Page me fansa shqiptar..
« ne: 23-11-2013, 23:23:15 »
a ka ndonjeri qe e shet ?

7
Tregu Webmasterave / Fanpage Shqiptare a ka njeri ???
« ne: 23-11-2013, 23:22:11 »
Dua me ble fanpage shqiptare, a shet njeri ??

8
Tregu Webmasterave / Kerkoj Fan Page me fansa shqiptar..
« ne: 11-11-2013, 00:05:48 »
Pa ju humbur kohe,

Kush ka ndonje fan page per shitje me fansa shqiptar te me thote: cilen dhe cmimin.

Do preferoja ato mbi 50 k

Flm

9
Tregu Webmasterave / SHITET --- Lajmeshqip.info
« ne: 02-07-2013, 11:39:07 »
Url...

Faleminderit per keshillat, nuk ti mar per keq pasi ketu dhe diskutohet me temat qe ne hapim, dhe me cka kam pare ju jeni shume aktiv ne kete faqe.

Ne baze te njohurive qe ti ke sa eshte vlera e ketij domain ?
Perpara se llogaria ime ne adsense te bllokohej arija nje fitim ditor 16 - 22 euro dita. Dhe qe e punoja me funpage qe ka 4000 fansa ( qe jane shume pak ), por te gjith te fituar me reklama qe i paguaja ne facebook.  Por postoja dhe ne fanpage me pagese mujore qe kisha keto fitime. mesatarja pageview ne dite e kisha 3000.

Thanks

10
Tregu Webmasterave / SHITET --- Lajmeshqip.info
« ne: 02-07-2013, 11:29:01 »
VM...

Nuk di ku e pe ti qe ka 23 like ne facebook, nderkohe qe nuk kam permendur asnje fan page !!!

Po te tregohesh i kujdesshem ne ate cka une kam shkruajtur do te kuptosh qarte qe une permend vetem Domain name.

11
Tregu Webmasterave / SHITET --- Lajmeshqip.info
« ne: 01-07-2013, 00:21:33 »
Pershendetje,

Domain www.Lajmeshqip.info eshte ne shitje:

Cmimi 4.500 euro  +

Te interesuarit te bejne oferten e tyre.

Domain eshte shume i kerkuar ne google pasi mbart te dyja  fjalet kyce LAJME - SHQIP.INFO
Per here te pare domain eshte rregistruar ne Mars.2008.

Aktiviteti domain ka nje renie muajin e fundit pasi nuk jemi mare me rifreskimin e artikujve.

Mund te vizitoni faqen http://www.lajmeshqip.info/ e cila eshte aktive.


Te interesuarit te kontaktojne.


12
Hi,

*Ta kthejme ne nje forme bashkebisedimi kete teme:*


Me ka ndodhur qe ne disa faqe ne shqip te perdoret ky kode qe i shtohet ati te google adsense.

p.sh

<script type="text/javascript">--
google_ad_client = "ca-pub-4069228943645851";
google_ad_slot = "7808685849";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
google_page_url = "http://emri_faqes_jo_ne_ghuhen_shqipe.com";
//-->
</script>

Kam disa pyetje:

1-perse perdoret ky kod?
2- a eshte kjo nje zgjidhje per te reklamuar ne faqet me gjuhen shqipe ?
3- cfare rreziku permban?

13
Si mendoni ka ndonje limit qe duhet te jete CTR ?

P.sh une kam 25.000 pageview dhe 1100 click.

Ka ndonje limit qe mos te duket e dyshimte nga adsense % CTR ?


14
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 20-05-2013, 15:34:42 »
A ke akoma ndonje fun page per ta shit qe te ket mbi 50k  ???


FLM

15
Tregu Webmasterave / Kerkoj Fan-page te huaj mbi 50k
« ne: 20-05-2013, 12:40:51 »
Pershendetje,


Jam ne kerkim te nje fan page me fansa te huaj shuma max qe disponoi 100 $ .

Kush do ta shesi te me shkruaj.

Thanks  ;)

Faqe: [1]