Profile of lederi

×

Permbledhja

lederi Zërist

Stats for lederi
Posts:   24 (0.004 per day)
Data e regjistrimit:   26-04-2005, 10:38:58
Last Active:   04-07-2009, 15:02:40
Age:  
Offline Offline

Messages - lederi

1
Artet e Bukura / Re: Terenci - 3D
« ne: 23-11-2006, 18:03:12 »
Nje nga punimet e mija AC 10 & Art LantisR

2
Artet e Bukura / Re: Terenci - 3D
« ne: 23-11-2006, 17:59:27 »
Bukur Terenc por kujdes ne prapavijen jashte dhe ndriqimin!

3
Faleminderit Kreks  objekti nalt qe sheh eshte ne perfundim e siper ,ndryshe si lokacion gjendet ne gjakove.

4
Nje punim tradicional (kulla)

[attachment[/attachment]

5
Punuar me Archicad 9 ,Art*Lantis & Corel 11

[attachment[/attachment]

6
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 30-12-2005, 17:12:21 »
kulle ne Gjakove 3D

[attachment[/attachment]

7
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 30-12-2005, 17:07:05 »
Disa punim ne 3D

[attachment[/attachment]

8
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura Shqiptare!
« ne: 08-12-2005, 12:55:02 »
Te peruroi per temen po ka per te shtuar shume moj Erelehte .
   por me kat ,qe keta eshte veshtir ta kuptojne ket tem te zgjeruar e cila ka vlera te medha per ata qe e kuptoin artin e  Gaudit,Le courbusiess ,Bashkim Fehmiut e shum te tjerve te ketij lloji. Deshira eshte qe te lehim hop pa e kercye garrdhin.  IDEALIZMI  GJITHMON MBETET MBRAPA MATERJALIZMIT  duke i falenderu vlerat e jo konvencionales .
            te  falenderoi per ket nisme te mbare univerzitare !   Nga studio shkamb cons.

9
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 23-11-2005, 12:31:41 »

10
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 23-11-2005, 12:22:08 »
Princi i dubait (Palm Resort  dubai   )

11
Disa nga punimet e studios shkambcons

[attachment[/attachment]

12
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 18-11-2005, 13:48:49 »
Po e postoi nje link qe te shihni disa punime te mijat dhe disa miqve te mi shqipetar ne veb faqen e arkitektev me renome boterore  http://www.archibase.net/

13
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 18-11-2005, 13:38:13 »
OK  !!!   Pra  me falni veq se pata deshir ta shprehi arkitekturen nacionale  , po sipas meje keqkuptua kam  por kam deshir te jen punime nga arkitektura e jone !!! :-[

14
Qellimisht  hapa ket teme sidomos per akitektat apo disenjatoret se si ,sa dhe a e njohim artin me ndimen e ketij aperati qe kini para jush !!!
         Ju  pershendet Lederi!.

15
Maqedonia Shqiptare / : NDALOHET HYRJA
« ne: 21-08-2005, 15:19:30 »
xhamira  -  Me vije keq te luash me ndienja fetare .

16
Café Zerion ツ / Sofra e Gjakoves
« ne: 21-08-2005, 14:57:26 »
Tung nga Lederi  ;)Me vie mir per temen Vlora por interesant ta dim nga kush eshte postuar kjo tem........me vie keq , por kish deshir ta di TUNG TUNG nga lagjja Hodum e GJAKOVES  ......?

17
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-05-2005, 17:52:45 »
tung  marisa  nga  lederi

19
Arkitekturë / Inxhinieri / : Arkitektura.........
« ne: 27-04-2005, 17:02:41 »
ME TE VERTET TE BUKURA POR MERRI ME TOKEN TONE SIDOMOS TI O P.I M.P.-o I IM NESE E NJEH ARTIN E ARKITEKTURES SE TOKES E JO TE QIELLIT!!!

Faqe: [1]