Profile of leotrim77

×

Permbledhja

leotrim77 Zërist

Stats for leotrim77
Posts:   3 (0.001 per day)
Data e regjistrimit:   31-05-2011, 16:59:11
Last Active:   15-01-2014, 22:35:03
Age:  
Offline Offline

Messages - leotrim77

1
a 1 vjet duhet me prit per 1 pergjigje a  :S

2
Pershendetje

Po kerkoi Theme apo ndonje program thjesht qe nderton webfaqe duke i kapur gjerat dhe vendosur permes mausit jo me coding ose diqka tjeter thjesht Drag and Drop
thjesht me spjegu ma mir se qka po kerkoi e keni nje video ju lutem shikone se qfar po kerkoi
How to create my first Landing Page on Lander

Dmth qe ngarkohet ne host pa marr parasysh a esht wordpress apo joomla
thjesht qe e gjen dikush dhe mtregon se si funksionon ne cilen platform kaq

I kam gjetur do ama gjitha jan me pages , ndonje free qe din dikush.
Faliminderit

3
Pajisje Elektronike / Cfare kompjuteri keni?
« ne: 04-11-2013, 18:28:16 »
Intel Core i5 - 3.20 GZ
Ram Memory 6 GB
Kartel Grafike Ati Radeon 3 GB
Hard Drive 1 TB
LG - Monitor 21 Inch

Faqe: [1]