Profile of lepurushi2

×

Permbledhja

lepurushi2 Zërist

Stats for lepurushi2
Posts:   17 (0.003 per day)
Personal Text:   Life is ours,we live it our way..
Vendndodhja:   itali
Data e regjistrimit:   22-04-2005, 13:01:23
Last Active:   30-12-2010, 02:49:18
Gjinia:   Mashkull
Age:   36
  • www.albanialove.tk
Offline Offline

Messages - lepurushi2

1
a ka mundesi te gjeni kengen e plote te sigles te telrfilmit  'komuna e parisit' ????

2
...separi cdo veprim i imi do te varej nga rrethanat ne te cilat do ti gjeja...me pas do ti kerkoja nje sqarim llogjik.
mua me pelqen dhe pretendoj sinqeritet ne keto pune,sepse eshte deshira e secilit prej te dyve qe lidhja jone ekziston,dhe nese njeri prej nesh nuk ndien me dashuri per tjetrin atehere cdo gje do te mbaronte aty..
nuk ka nevoje per shume komplikacione dhe secili do te mbaje dhimbjen e tij mbi kurrriz...

ia kalofshi mire te gjithe....dashuroni shume dhe tradhtoni pak...

3
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-06-2005, 15:44:36 »
 :)  ;) edhe nje muaj dhe pastaj Elbasan me prit se erdha......
o zot me zor me pritet te shkoj....   :P


po ju o njerez cfare plane keni per muajt ne vijim..???

4
Muzikë e Huaj / : Video te huaja
« ne: 16-05-2005, 14:55:23 »
o gjumasho,a e gjen dot ate kengen qe e kendojne Rob zombi
 dracula

5
Muzika / : Death Metal, Alternative, GOTH, punk...
« ne: 14-05-2005, 12:51:57 »
...ju pershendes te gjitheve me:


-      Rob Zombie - Dracula  


Dead I am the one, exterminating son
Slipping through the trees, stranglin the breeze
Dead I am the sky, watchin angels cry
While they slowly turn, conquering the worrrrrrrm

Dig through the ditches and burn through the witches
and slam in the back of my Dragula x2

Dead I am the pool, draining from the fool
Weak and want you need, nowhere as you bleed
Dead I am the rat, feast upon the cat
Tender is the fur, dying as you purrrrrrrrr

Dig through the ditches and burn through the witches
and slam in the back of my Dragula

Do it Baby,  Do it Baby

Do it Baby, Do it Baby
burn like an animal

Dead I am the dog, hound of hell you cry
Devil on your back, I can never die

Do it Baby,  Do it Baby

Do it Baby, Do it Baby
burn like the animal

Dig through the ditches and burn through the witches
and slam in the back of my Dragula
Dig through the ditches and burn through the witches
and slam in the back of my Dragula


[attachment[/attachment]

6
Muzikë e Huaj / : Disa Albume muzikore.
« ne: 14-05-2005, 12:42:08 »
--[Edituar]--


Ketu postohen vetem albume te gatshme, kerkesat ne nje teme tjeter.

7
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 30-04-2005, 05:14:51 »
mirdita bashkpatriotet e mi... :) shpresoj te kaloni nje dite te bukur sot.....

8
Pyetper / : KUSH ESHT QYTETI ME I BUKUR SHQIPTAR!!
« ne: 26-04-2005, 06:53:51 »
Po pse mor patriota, a ka qytet ma te bukur  dhe ma te qete se sa ELBASANI???? jo nuk ka....
atehere ia kalofshi te gjithe mire.... :)

9
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 26-04-2005, 06:46:52 »
Kur do maroje kjo shkolla se po me iken truni fare,me zor pres me vajt ne Elbasan mer bab.. >< A ka ndonji prej jush qe rri ne Elbasan mor qe te me thote se si po ia kalojne rinia ne keto dite pranvere plot diell... hmmmmm:.??? Me thuni çin e ka marr malli per pub "kupido" per disco-pub "blusky" per pub "roadhouse"...???  ehhhh.....mazallah se po kalojne ditet ketej.. ....

edhe nji gja te fundit kisha: nje pershendetje te madhe per vajzat elbasanllije,,, perq....jane vertet te mrekullueshme, ddhe te pakrahasueshme..... ..ia kalofshi mire

10
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 22-04-2005, 14:01:15 »
....Ec aty elbasani,,, :P  shyqyr mer bab qe paska ene nji faqe per ne :),nime do shkrujm icik ma shpesh......
  ,....Pershendetje per te gjithe elbasanllinjte kudo qe jane,,,dhe nje keshille per ata qe jetojne ne Elbasan :
-keni fatin te jetoni ne nje nga qytetet me te bukur dhe me interesant te shqiperise,,,,une tani jam larg por nuk e keni idene mor vellezer se sa deshire dhe mall qe kam per ate qytet. :(......

ia kalofshi te gjithe mire...ciao ciao :P

Faqe: [1]